Polska

5 Najlepszych Miejsc na Urodziny dla Dzieci w Ełku 🎈

urodziny dla dzieci ełk

Organizacja ciekawych urodzin dla dzieci w Ełku nie powinna być większym problemem. Wystarczy jedynie wybrać najbardziej interesujące miejsce, dostosowane do oczekiwań dziecka i rodziców.

1. Tęcza – sala zabaw dla dzieci

Sala zabaw Tęcza to bardzo wiele ciekawych atrakcji, rozmieszczonych na dużej przestrzeni, co zapewnia przede wszystkim wygodę i komfort dla wszystkich bawiących. Oddzielna salka na organizacje urodzin jest udekorowana motywami kosmicznymi. Bez względu na wybrany pakiet, dla gości przygotowywane są specjalne gry i zabawy a także opieka profesjonalnego animatora. Można zarówno zamówić przygotowanie poczęstunku, jak też przynieść własne przekąski.

2. Tropico – sala i wyspa zabawy

Tropico to niezwykle interesujące miejsce. Poza salą zabaw, w okresie letnim uruchamiana jest tam bowiem wyspa zabawy na zewnątrz, czyli dmuchańce i inne ciekawe atrakcje. Na tych, którzy chcą zorganizować tam urodziny dla dziecka czekają specjalnie przygotowane sale zabaw, nawiązujące tematyką do podwodnego świata i statku pirackiego. Zawsze do imprezy urodzinowej przypisany jest animator, który prowadzi zabawę.

3. Laser Tag C4

Laser Tag c$ w Ełku to miejsce idealne na urodziny dla dzieci, szczególnie dla tych nieco starszych. Można tam pograć w laserowy paintball, co jest znacznie bezpieczniejsze niż tradycyjna wersja tej zabawy. W przypadku imprez urodzinowych udostępniana jest specjalna sala, ,można również korzystać ze strefy rozrywki, w której znajduje się m.in. bilard.

4. Hop Ełk

Hop Ełk to miejsce, w którym znaleźć można zarówno salę zabaw jak i park trampolin. Decydując się na organizacje urodzin w tym miejscu, można wybrać, w której lokalizacji będą się odbywać. Bez względu na wybrany obszar, urodziny odbywają się w jednej z wybranych sal, utrzymanych w tematyce kosmosu lub dzikiego zachodu. Koszt urodzin obejmuje wiele atrakcji, w tym malowanie twarzy i obsługę animatora. Oczywiście można również samodzielnie wybrać plan imprezy, zamiast korzystać z gotowych pakietów.

5. Kolej na Klocki

Kolej na Klocki to ciekawe miejsce na organizacje urodzin, zwłaszcza dla starszych dzieci. W tym miejscu bowiem królują klocki, robotyka i komputery. Niezwykle ciekawa propozycja obejmuje urodziny w stylu Minecraft lub robotyki. W każdej wersji goście dostają do dyspozycji komputery i oddają się zabawie. Poczęstunek organizowany jest w postaci szwedzkiego stołu, jednak tort muszą dostarczyć rodzice.