10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Bielsku-Białej

urodziny dla dzieci bielsko-biała

Urodziny to dzień wyjątkowy, na który maluchy czekają z niecierpliwością. Urodziny są doskonałą okazją do spędzenia dnia z rówieśnikami, a im ciekawsze zabawy umilą takie przyjęcie, tym lepiej. Gdzie można zorganizować urodzinową imprezę dla dziecka? Oto 10 miejsc w Bielsku-Białej, które świetnie radzą sobie z takimi wyzwaniami.

1. GOjump  Park Trampolin

Gojump to miejsce chętnie odwiedzane przez miłośników skoków i akrobacji powietrznych, sportowców i młodzieży, która chce rozładować nadmiar energii. Zabawa na trampolinach, zajęcia z animatorem oraz poczęstunek (pizza, soki i przekąski) w Sali urodzinowej – oto recepta na udane przyjęcie urodzinowe w parku trampolin. Dodatkowo solenizant i jego goście otrzymują zestaw gadżetów oraz czas wolny na zabawę we własnym gronie.

2. FloJaMo

FloJaMo to doskonałe miejsce na kameralne urodziny dla kreatywnych dzieci, które nie boją się pracy w warsztacie. W miejscu tym można realizować dwa scenariusze imprez, podczas których dzieci tworzą małe domki, farmy i inne budowle. Praca jest bezpieczna (w warsztacie wykorzystywane są tylko naturalne materiały), a nad zabawą czuwa opiekun.

3. Arena ZOLTAR — centrum rozrywek interaktywnych

Kto lubi gry zespołowe, ten urodziny może spędzić na rozgrywkach na arenie Laser Tag. Imprezy takie dostępne są już dla 8-latków, które lubią gry zespołowe. Główną atrakcją jest tu rozgrywka, po której dzieci mogą odpocząć w salce z poczęstunkiem lub korzystać z dalszej zabawy w strefie Arcade.

4. Ninja Park Jumpownia Park Trampolin Bielsko

Ninja Park Jumpownia to kolejne miejsce dla dzieci lubiących aktywność i zabawy ruchowe. Impreza urodzinowa, podczas której dzieci mogą wspólnie pobawić się na trampolinach, zjeść wspólny posiłek i spędzić czas z animatorem sprawdzi się doskonale. Dodatkowo na dzieci czekają sale urodzinowe, w których mogą odpocząć we własnym gronie.

5. Retro Bowling Club

Nowoczesna kręgielnia może stać się dla małych gości wielką atrakcją. To uniwersalne miejsce, w którym każdy – bez względu na wiek – spędzi czas w przyjemny i bezpieczny sposób. A ponieważ przy torach z kręglami znajduje się bar, można w tym miejscu zorganizować udane przyjęcie, np. urodzinową imprezę dla dziecka i jego przyjaciół.

6. Rajska Wyspa – sala zabaw

W Gemini Park Bielsko-Biała czeka na małych gości Rajska Wyspa – ostoja dobrej i bezpiecznej zabawy, w której dzieci mogą liczyć na moc atrakcji. Opieka animatora, liczne zjeżdżalnie i tory przeszkód – oto idealny pomysł na urodzinową zabawę dla małych jubilatów.

7. Hakuna Matata Sala Zabaw

Hakuna Matata to kolejne miejsce w Bielsku-Białej, w którym jubilatom i ich gościom nuda nie zagrozi.  Dzieci mogą tu brać udział w przyjęciach urodzinowych, podczas których najważniejsza jest wspólna zabawa i smaczny poczęstunek. W bawialni tej prowadzone są również zajęcia sensoryczne i warsztaty dla dzieci, na dorosłych czeka z kolei klimatyczna kawiarenka.

8. Sala Zabaw dla Dzieci Zabawowo

Zabawowo to kraina dobrej zabawy, do której często zaglądają całe rodziny oraz grupy szkolne. Mali solenizanci mogą tu zorganizować udane przyjęcie tematyczne z animatorem lub iluzją. Wśród scenariuszy urodzinowych pojawia się m.in. „Czarodziejska Opowieść” z interaktywnym pokazem, wielką popularnością cieszy się też pakiet SPA dla dziewczynek.

9. Sala Zabaw Kraina Kropka

Kraina Kropka to urodzinowa zabawa w pięknie przystrojonej sali, w której solenizant i jego goście mogą odpocząć przy poczęstunku, wstęp do sali zabaw oraz zajęcia z animatorem. Imprezę można poszerzyć o takie atrakcje, jak malowanie buziek czy robienie tatuaży, można też postawić na zabawy z balonami.

10. Fikołki – sale zabaw dla dzieci

W bielskiej Galerii Strefa czekają sale zabaw, w których maluchy mogą spędzić czas na dobrej zabawie podczas gdy ich rodzice koncentrują się na zakupach. Można tu również zorganizować udane przyjęcie urodzinowe (w formie balu księżniczek lub zabawy z poszukiwanie skarbów), można też postawić na urodziny kulinarne lub tematyczne (gamingowe lub czarodziejskie). Wybór jest spory, zatem dla każdego malucha znajdzie się wiele ciekawych propozycji.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.