Polska

Najlepsze Hotele w Trójmieście

pokój hotelowy

Ze względu na położenie nad morzem, bogatą infrastrukturę i ofertę Gdańsk, Sopot i Gdynia, czyli inaczej Trójmiasto, są bardzo atrakcyjnym miejscem dla turystów. Z tego powodu jest tutaj bardzo dobrze rozbudowana infrastruktura hotelowa. Poniżej przedstawiamy listę 10 najpopularniejszych hoteli w całym Trójmieście. Kolejność umieszczenia hoteli na poniższej liście jest przypadkowa.

1. Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Chyba najsłynniejszy hotel w całym Trójmieście. Położony jest w Gdyni przy ul. Jerzego Waszyngtona 19, a więc w dość ścisłym centrum Gdyni. Hotel ten posiada 4 gwiazdki, w związku z tym znajdziemy tam basen, spa oraz centrum konferencyjne. Oczywiście to nie wszystko. Obiekt znajduje się niecałe 300 metrów od plaży. Ceny za pokój dwuosobowy zaczynają się już od 290 złotych.

2. Relais & Châteaux Hotel Quadrille

Hotel 5 gwiazdkowy, który położony jest przy ul. Folwarcznej 2 w Gdyni (Orłowo). Jeden z najbardziej luksusowych hoteli w całym Trójmieście, więc należy liczyć się z wysokimi cenami za pokój. W zamian za to możemy spodziewać się obsługi na naprawdę wysokim poziomie, znakomite jedzenie w hotelowej restauracji oraz masie innych atrakcji. Oferta hotelu jest bardzo bogata, w sezonie letnim dodatkowo poszerzana.

3. Green Loft Gdynia

Kolejny hotel na naszej liście, który usytuowany jest w Gdyni. Green Loft znajduje się przy ul. Sambora 37. Ceny za pokój zaczynają się już od 190 zł za dobę. W tej cenie możemy spodziewać się bardzo dobrej jakości świadczonych usług. Hotel oferuje również śniadania w stylu kontynentalnym oraz szeregiem udogodnień dla każdego. W tej cenie można stwierdzić, że jest to hotel na każdą kieszeń.

4. Sheraton Sopot Hotel

Na liście oczywiście nie mogło zabraknąć sopockiego, pięciogwiazdkowego Sheratona, zwanego również hotelem gwiazd. Swój przydomek zawdzięcza tym, ze zatrzymuje się tutaj wiele gwiazd z polskiego show biznesu, którzy przyjechali odpocząć lub nocują przy okazji koncertów w okolicy, w tym corocznego festiwali Sopot Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie. Hotel ulokowany jest przy najsłynniejszej atrakcji w okolicy, czyli sopockim molo. Obiekt położony jest przy ul. Powstańców Warszawy 10. Hotel posiada nawet własną winiarnię. Ceny za pokój zaczynają się już od 450 zł za dobę. Niektórzy uważają, że hotel ten jest jedną z lokalnych atrakcji turystycznych.

5. Hilton Gdańsk

Jedna z wizytówek stolicy Pomorza. Położony w Gdańsku przy Targu Rybnym pięciogwiazdkowy Hilton jest z pewnością znanym hotelem na całą Polskę. Ze względu na swoją lokalizację, w samym centrum Starego Miasta, jest szalenie popularny wśród turystów odwiedzających Gdańsk oraz Trójmiasto i okolice. Ceny za pokój dwuosobowy zaczynają się już od 440 zł za dobę.

6. Radisson Blu Hotel

Położony przy Gdańskim Długim Targu pięciogwiazdkowy hotel z pewnością zainteresuje każdego, który od hotelu wymaga czegoś więcej niż tylko miejsca do spania. Ceny za pokój dwuosobowy zaczynają się już od 380 złotych. Jeżeli znudzi nam się hotelowa restauracja, która naprawdę jest na wysokim poziomie, to mamy możliwość wyjść z hotelu i zwiedzić okolicę, która również posiada bardzo bogatą i rozbudowaną ofertę gastronomiczną. I nie tylko.

7. Hotel Urbi

Hotel zdecydowanie na każdą kieszeń. Hotel Urbi posiada 2 gwiazdki, ale ceny za pokój dwuosobowy zaczynają się już od 150 złotych, śniadania już dostaniemy za 30 złotych. Jest to najczęściej wybierany hotel przez turystów, którzy potrzebują tylko miejsca do spania i zostawienia swoich rzeczy na czas pobytu w Trójmieście. Obiekt znajduje się przy ul. Źródlanej 3A w Gdańsku, więc do gdańskiego lotniska również nie jest stąd daleko.

8. Stay Inn Hotel

Położony przy ul. Piwnej 28/31 w Gdańsku trzygwiazdkowy Stay Inn Hotel oferuje bardzo wysoką jakość świadczonych usług za niewielką cenę, bowiem ceny za pokój dwuosobowy zaczynają się już od 230 złotych za dobę, z wliczonym w cenę śniadaniem. Cena za nocleg oraz lokalizacja hotelu powoduje, że należy odpowiednio wcześniej dokonać rezerwacji, ponieważ hotel bardzo często jest w pełni obłożony.

9. Willa Pieńkowskich

Trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany w Gdyni przy ul. ks. Gabriela Władysławowskiego. Ceny za pokój dwuosobowy zaczynają się już od 200 zł z uwzględnieniem opłaty za śniadania. Hotel ma w swojej ofercie również pokoje rodzinne.

10. Ibis Gdansk Stare Miasto

Niniejsze zestawienie zamyka dwugwiazdkowy hotel sieciowy Ibis Gdansk Stare Miasto. Położony jest na gdańskiej starówce przy ul. Heweliusza 24. Hotel oferuje nowoczesny wystrój oraz świetną obsługę. Ceny za pokój dwuosobowy, bez uwzględnienia częstych promocji i programów partnerskich, zaczynają się już od 220 złotych za noc. Dodatkowo w cenie 30 złotych mamy okazję wykupić wyjątkowe śniadania w stylu kontynentalnym.