Polska

Gdzie Dobrze Zjeść w Krynicy Morskiej

obiad

Krynica Morska jest jednym z najmniejszych, pod względem ludności, miast w Polsce. O północy otoczona jest ona wodami Morza Bałtyckiego, a od południa wodami Zalewu Wiślanego. Naturalnie miejsce to porośnięte jest również wiecznie zielonymi drzewami sosnowo-bukowymi.

Już sam ten opis z pewnością przyciągnie turystów, tych, którzy uwielbiają spacery po lesie i ciszę oraz tych, którzy wolą aktywności wodne, czy polegiwanie na plaży. Podczas takiego wypoczynku lub częstego wysiłku fizycznego warto zjeść rewelacyjną potrawę w prestiżowej restauracji. Gdzie najlepiej zjeść w Krynicy Morskiej?

Restauracja Nadmorska

fot. fb.com/nadmorska

Znajduje się ona bezpośrednio przy krynickiej plaży, co już jest dużym plusem dla osób, które dania wolą zjeść oglądając wspaniały krajobraz. W menu królują dania kuchni polskiej, ale nie tylko! Znajdziesz tutaj też opcje z kuchni włoskiej, takie jak pizza, czy wyśmienicie zaserwowane makarony. Zjesz tutaj także przepyszną rybną zupę lub krewetki! Restauracja Nadmorska serwuje również potrawy z menu dla najmłodszych. Dla pociech przygotowano również na terenie lokalu kącik malucha.

Karczma Rybna

fot. fb.com/p/Karczma-Krynicka-100063474283741

Będąc w takim miejscu, jak Krynica Morska, to aż grzech nie spróbować lokalnej ryby! W Karczmie Rybnej na szczęście zjesz to danie niezwykle pyszne oraz idealnie świeże! Lokal dysponuje aż 100 miejscami wewnątrz oraz na letnim tarasie. W menu lokalu nie znajdziesz tylko dań z ryb, ponieważ wybór tutaj jest naprawdę bogaty. Zjesz tutaj nawet delikatne lody lub wypijesz świetną kawę. Miła obsługa umili Ci posiłek, ale także pomoże wybrać najlepszą opcję z karty dań!

Restauracja Strzechówka

fot. fb.com/strzechowka

Niezwykle klimatyczne miejsce, które utrzymane jest w tradycyjnym wystroju. Goście oceniają restaurację jako lokal, który przywołuje miłe wspomnienia. Widnieją tutaj drewniane figurki, dach ze strzechy to ogromna atrakcja dla każdego. Szef kuchni serwuje wiele przepysznych dań, poleca także opcje z karty winnej. Specjalnością restauracji są dania rybne, które przyrządzane są od serca. Specjalnością szefa kuchni jest ryba pieczona w pergaminie. Kucharze tutaj bazują na tradycyjnych przepisach kuchni polskiej oraz kuchni włoskiej.