10 Najlepszych Restauracji w Siedlcach 2023

śniadanie

Siedlce są miastem na prawach powiatu we wschodniej Polsce. Położone są one w województwie mazowieckim, na Podlasiu Południowym, pomiędzy rzekami Muchawką i Helenką. Na terenie tego miasta znajduje się wiele restauracji, które są godne odwiedzenia i polecenia. Które z nich jednak są tak dobre, żeby zaprosić rodzinę na obiad lub znajomych na coś do zjedzenia? Już nie musisz sam się głowić, przychodzimy z kompleksową listą! Poznaj 10 najlepszych restauracji na terenie Siedlc.

1. Restauracja Lukrecja

Elegancka restauracja, której wystrój opiera się na nowoczesnym motywie, z dodatkowymi motywami kwiatowo-zielarskimi. W karcie menu goście znajdą dania kuchni polskiej, ale także regionalnej oraz międzynarodowej. Wszystkie potrawy oparte są na idealnie dobranych i pachnących przyprawach oraz ziołach. Obsługa restauracji czeka na klientów przy ulicy Jana Pawła II 10.

2. Brofaktura

Jest to industrialny browar, fantastyczny na wypad wieczorny ze znajomymi. „Brofaktura” znajduje się w znanej ceglanej hali targowej, której klimat jest nie do podrobienia. Na gości czekają barowe przekąski oraz zestawy degustacyjne piw. Miejsce to znajduje się przy ulicy Armii Krajowej 5.

3. LuksPASTA

Świetny wystrój i jeszcze lepiej wyglądające oraz smakujące dania. W menu znajdują się takie potrawy, jak makarony oraz klasyczne dania kuchni polskiej. „LuksPASTA” swoje położenie znalazła przy ulicy Armii Krajowej 16.

4. Yomayo Sushi Bar

Sushi obecnie jest bardzo popularne wśród mieszkańców naszego kraju, dlatego taki bar musiał powstać również na terenie Siedlc! Pięknie wyglądające rolki z surową rybą które smakują jeszcze lepiej, to świetna przekąska na obiad, czy kolację. Zaproś swoją rodzinę lub znajomych do baru przy ulicy Józefa Formińskiego 1.

5. Pepe Verde

W menu tej restauracji znajdują się dania włoskie, idealne dla ulubieńców tej rzymskiej kultury. Świetna pizza, wyśmienite makarony, wina, koktajle, to wszystko znajdziesz tutaj! „Pepe Verde” znajduje się przy ulicy Wojskowej 3.

6. Palce Lizać

Piękny wystrój oraz elegancko podane dania robią ogromną robotę we wnętrzu tego miejsca. Wielkim plusem jest również obsługa, profesjonalna i bardzo doświadczona. Restauracja „Palce Lizać” zaprasza na obiady, lunche oraz kolacje przy ulicy 3 Maja 50.

7. Zaścianek Polski

Jak sama nazwa wskazuje, w menu tej restauracji pojawiają się dania kuchni polskiej. Wystrój również jest typowo polski, dlatego każdy gość poczuje się tutaj jak na obiedzie u mamy, czy babci. „Zaścianek Polski” zaprasza wszystkich gości do odwiedzenia przy ulicy Mieczysława Asłanowicza 17.

8. Piwnica Za Rogiem

Restauracja ta ma swój niepowtarzalny klimat, ponieważ znajduje się w piwnicy! Jest to świetne miejsce dla lokalu. Dania kuchni polskiej, ale nie tylko, podawane są w pomieszczeniu pozostawionym w lekkim półmroku. Lokal znajduje się przy ulicy Sokołowskiej 23.

9. Smakowity Zakątek

Świetne miejsce, gdzie nie tylko można dobrze zjeść w zwykły dzień, ale również wynająć salę na różnego rodzaju uroczystości. Na terenie od razu zapewniony jest wyśmienity catering, a nawet przepyszne torty! „Smakowity Zakątek” znajduje się przy ulicy Starowiejskiej 12b.

10. „Kochanówka Arka Tarczyńskich”

Swojska restauracja oraz atmosfera, której czasem potrzebuje każdy z nas. W karcie znajdują się dania kuchni polskiej. Miejsce to swoje położenie znalazło przy ulicy Jana Kochanowskiego 9.śniadanie

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.