7 najlepszych sal zabaw w Radomiu

sala zabaw w radomiu

Radom to miasto, w którym nie brakuje miejsc oferujących doskonałą rozrywkę dla najmłodszych. Aktywne spędzanie czasu i doskonała zabawa to coś, co lubi Twoja pociecha? Jeśli tak, ten artykuł jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę wyjątkowych sal zabaw w Radomiu, które warto odwiedzić ze swoim dzieckiem.

Najlepsze sale zabaw w Radomiu

Aktywne zabawy wpływają korzystnie na rozwój i zdrowie dziecka. Oto kilka sal zabaw w Radomiu, które warto odwiedzić ze swoją pociechą:

1. Hula Park – Centrum Zabaw dla Dzieci znajduje się przy ulicy Przemysłowej 18. Dostępne są tutaj atrakcje dla dzieci w różnym wieku, jest to jeden z najlepszych placów zabaw w regionie. Zdecydowanie warto się tutaj wybrać, jeśli Twoja pociecha lubi dużą dawkę ruchu i jest wymagająca.

Hula Park oferuje dostęp do wielu atrakcji, takich jak zjeżdżalnia rolkowa, równoważnie, spider tower z orlim gniazdem i inne. Warto także wspomnieć o kąciku malucha, gdzie każde dziecko w wieku do 3 lat znajdzie coś dla siebie. Po zabawie można wypić smaczny napój, zjeść pizzę lub pożywną przekąskę.

2. TIK TAK – sala zabaw jest zlokalizowana przy ulicy Juliusza Słowackiego 66. W tym miejscu mogą bawić się dobrze zarówno maluchy, jak i nieco starsze dzieci. W tym czasie rodzic lub opiekun ma szansę zaś na wypicie smacznej i ciepłej kawy. TIK TAK to świetna opcja, jeśli Twoja pociecha lubi spędzać czas aktywnie. Więcej informacji na temat oferty tego obiektu możesz znaleźć na oficjalnym profilu na Facebooku.

3. Mini Klub – sala zabaw dla dzieci znajduje się przy ulicy Bolesława Chrobrego 1/Lokal 123a. Basen z kulkami i wyjątkowa zjeżdżalnia to tylko niektóre atrakcje dla dzieci dostępne w tym miejscu. Warto wspomnieć, że opieka nad dziećmi do 3 roku życia jest w cenie biletu, co jest dużą zaletą. Na stronie internetowej Mini Klubu znajdziesz więcej informacji na temat oferty.

4. Rodzinne Centrum Rozrywki – nie jest to typowa sala zabaw, ale i tak warto odwiedzić to wyjątkowe miejsce. Centrum jest zlokalizowane przy ulicy Żeromskiego 84c i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających fanów rozrywki. Sala zabaw dostępna jest nie tylko do codziennej zabawy, ale można tutaj także zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla dziecka.

Dostępne są również  warszty, które są dobrą opcją na ciekawe i rozwijające spędzenie wolnego czasu dla każdego dziecka, które chce aktywnie poznawać otaczający je świat. Rodzinne Centrum Rozrywki organizuje także świetne przyjęcia tematyczne jak na przykład Halloween Party. Wszystkie ważne informacje na temat oferty dostępne są na profilu na Facebooku.

5. Kraina Marzeń – obiekt znajduje się przy ulicy Tytoniowej 2/6a. Jeździki i bujaki, unikalna ścianka wspinaczkowa, dmuchany zamek do skakania, plastikowe elementy służące do budowania małych konstrukcji to tylko niektóre z wielu atrakcji dostępnych dla dzieci w Krainie Marzeń.

Warto wspomnieć, że zarówno młodsze, jak i nieco starsze pociechy mogą się tutaj doskonale bawić przez wiele godzin. Kraina Marzeń oferuje także możliwość wynajęcia sali urodzinowej. Jeśli chcesz zorganizować niezapomniane i pełne atrakcji przyjęcie dla swojej pociechy Kraina Marzeń sprawdzi się z pewnością bardzo dobrze. Warto również wspomnieć, że rodzice mogą skorzystać z usługi długoterminowej opieki nad dzieckiem, co jest dużą zaletą.

6. Tickorama Magia Iluzji – to również nie jest typowa sala zabaw, ale także warto wybrać się tutaj z dzieckiem. Obiekt jest zlokalizowany przy ulicy Młodzianowskiej 75. Tickorama pełna jest niesamowitych atrakcji takich jak kolorowe cienie, wyjątkowy zamek, lustrzane pokoje, wirujący tunel. Jest to opcja na zabawę dla nieco starszych dzieci.

Warto wybrać się tutaj szczególnie wówczas, gdy dziecko marzy o wejściu w świat wirtualnej rzeczywistości, co umożliwia specjalny sprzęt dostępny w Tickoramie. Jeśli szukacie miejsca na niezapomnianą imprezę urodzinową dla swojej pociechy, znowu warto polecić to wyjątkowe miejsce oferujące niebanalną rozrywkę dla każdego.

7. Park Ninja – sala zabaw dla dzieci znajduje się przy ulicy Andrzeja Struga 60C. W bawialni dostępne są różnorodne atrakcje jak na przykład ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia, kolorowe tunele, klocki. Warto wspomnieć, że na terenie obiektu znajduje się miejsce dla młodszych i starszych dzieci, a więc każda pociecha znajdzie coś dla siebie.

Park Ninja to świetne miejsce na przyjęcie urodzinowe, o czym można przekonać się po zapoznaniu z ofertą obiektu. Warto też wspomnieć, że na jego terenie znajduje się klimatyczna kawiarenka, gdzie można zjeść smaczne ciasto, pyszne lody lub wypić aromatyczną kawę. Najważniejsze informacje dotyczące oferty Parku Ninja w Radomiu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej tego wyjątkowego obiektu dla dzieci.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.