Polska

10 Najlepszych Sal Zabaw dla Dzieci w Łodzi 🤸‍♂️

sale zabaw w Łodzi

Jeśli chcesz spędzić miły czas z dzieckiem w Łodzi to sprawdź jakie miejsca możesz wybrać. Oferta dostępnych sal do zabaw z dziećmi jest szeroka oraz ciekawa, dlatego przedstawimy Ci 10 miejsc, do których koniecznie musisz udać się ze swoim dzieckiem. Oto najciekawsze sale zabaw w Łodzi i okolicy:

1. FIKU MIKU Sala zabaw dla dzieci

Fiku Miku jest to nowoczesna sala zabaw dla dzieci, która do dyspozycji oddaje zupełnie inny sprzęt niż ten, który jest dostępny w tradycyjnych salach zabaw. W Fiku Miku dzieci mogą skorzystać z zjeżdżalni na pontonach, toru saneczkowego, karuzeli, interaktywnej podłogi, a także uwiecznić swoją dobrą zabawę w fotobudce. Jeśli twoje dziecko jest już znudzony tradycyjnymi zabawkami, to koniecznie wybierz się z nim do sali zabaw Fiku Miku.

Adres: Świtezianki 16

2. Centrum Tańca i Zabawy TWISTER

Sala Zabaw Twister to miejsce dla dzieci w różnym wieku, gdzie pod okiem doświadczonych animatorów, twoje dziecko może szansę uczestniczyć różnego rodzaju zajęciach. Na miejscu znajdziesz nowoczesną salą zabaw, z wyposażeniem, którym zachwyci się twoje dziecko, a są to między innymi: ogromny dmuchaniec, labirynt, tor przeszkód, ścianka wspinaczkowa, a także kącik dla małego artysty, basen z piłeczkami oraz zjeżdżalnia. Dla bardzo malutkich dzieci został przygotowany kącki malucha, gdzie możecie wspólnie miło spędzić czas.

Adres: Dolna 5

3. Sala zabaw Smocza Kraina

Jeśli twoje dziecko rozpiera energia i chcesz, aby bawiło się bezpiecznie nawet na wysokich konstrukcjach, to zapraszamy do Smoczej Krainy. To tutaj znajduje się jedna z najwyższych miękkich konstrukcji do zabawy w Łodzi, a w niej znajdują się zjeżdżalnie, labirynty, wiele trudnych przeszkód, a także kładki i basen z kulkami. Każde dziecko będzie bawiło się tutaj doskonale pod okiem doświadczonych animatorów. A co po zabawie? Oczywiście naleśniki w kawiarni, która znajduje się w tym samym budynku.

Adres: Maratońska 94

4. Sala zabaw dla dzieci Kajtek

Sala zabaw Kajtek to przestrzenne i kolorowe miejsce dla dzieci w każdym wieku. Dobrze będą się tutaj czuły zarówno maluchy, jak i trochę starsze dzieci. W sali zabaw Kajtek dzieci mają do dyspozycji armatki pneumatyczne, różnego rodzaju zjeżdżalnie oraz kącik malucha z prawdziwym disnejowskim pałacem. Wszystkie elementy placu zabaw pod dachem są bezpieczne dla dzieci. Dużym udogodnieniem dla rodziców jest to, że w sali zabaw Kajtek znajduje się kącik dla mamy z dzieckiem oraz kawiarnia dla rodziców.

Adres: Władysława Szafera 10

5. Figlarnia – Sala Zabaw

To typowa sala zabaw z drabinkami, kulkami oraz innymi sprzętami, a także jednym pomieszczeniem z stołami na imprezy. Choć jest dość mała, to zasługuje na pochwałę za swoją profesjonalną i ogarniętą obsługę. Pracownicy doskonale radzą sobie w różnych sytuacjach.

Adres: Ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego 207/225

6. Sala zabaw Ancymondo

To naprawdę świetne miejsce dla rodzin. Byliśmy tu pierwszy raz i mieliśmy niesamowitą zabawę. Co najważniejsze, jeśli masz małe dziecko, możesz wejść z nim do całego labiryntu i pomóc mu pokonać trudności. Niektóre atrakcje mają ograniczenia wagowe lub wymagają zjeżdżania tylko pojedynczo.

Adres: Sosnowa 1, Zgierz

7. Sala zabaw Figloraj Alexland

To naprawdę super sala zabaw dla dzieci, a największą atrakcją wydaje się być dmuchany zamek. To miejsce przyjazne dla dzieci i rodziców, gdzie można napić się kawy, podczas gdy dzieci bawią się bezpiecznie i szaleją. Pracują tu bardzo sympatyczne panie, które widać, że uwielbiają dzieci i przyciągają je swoim optymizmem.

Adres: Piłsudskiego 2, Aleksandrów Łódzki

8. Park Rozrywki Rodzinnej Ballandia

To naprawdę świetne miejsce do aktywnego spędzania czasu pod dachem, ale nie tylko, ponieważ z tyłu znajduje się również teren do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Sala na dole jest przestronna i pozwala na organizację sporych imprez. Znajduje się tam sześć torów do gry w kręgle, stoły do bilarda oraz cymbergaja. Na piętrze znajduje się obszar zabaw dla młodszych, z małpim małp, trampolinami i basenem z kulkami.

Adres: Wiączyń Dolny 32 A, Wiączyń Dolny

9. Sala zabaw Candy Park

To świetne miejsce, aby spędzić kilka godzin z dziećmi, które będą szaleć wśród wielu atrakcji, podczas gdy rodzice mogą odpocząć i usiąść. Na miejscu znajduje się wiele obiektów, które umożliwiają dzieciom skakanie, zjeżdżanie, bieganie, granie w piłkę i wiele innych. Podłoga jest wyłożona matami, co sprawia, że nawet najmłodsze dzieci są bezpieczne, o ile rodzice zachowują czujność. Karuzela w kształcie deseru jest bardzo popularna. W obiekcie znajduje się sklepik ze słodyczami, miejsce do rysowania oraz możliwość wynajęcia małej otwartej salki na przyjęcie urodzinowe dla dziecka. Na terenie obowiązuje noszenie skarpetek, a na miejscu są szafki na obuwie i torby.

Adres: Żeromskiego 6, Rzgów

10. Sala zabaw Jeżyk

Sala zabaw Jeżyk to doskonałe miejsce dla rodziców oraz dzieci, którzy chcą wspólnie spędzić czas. Dzieci mają do swojej dyspozycji wiele różnych atrakcji oraz zabawek, które są dopasowane do różnych grup wiekowych, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sala zabaw Jeżyk zapewnia bezpieczny dostęp do trampoliny, zjeżdżalni, basenu z miękkimi piłeczkami, a także kącik malucha. Rodzice również znajdą tutaj swoje miejsce, ponieważ obok sali zabaw znajduje się przytulna kawiarenka z pysznymi wypiekami oraz ciepłymi napojami.

Adres: Andrzeja Struga 13/21, Zgierz