10 najlepszych sal zabaw dla dzieci w Łodzi

sale zabaw w Łodzi

Jeśli chcesz spędzić miły czas z dzieckiem w Łodzi to sprawdź jakie miejsca możesz wybrać. Oferta dostępnych sal do zabaw z dziećmi jest szeroka oraz ciekawa, dlatego przedstawimy Ci 10 miejsc, do których koniecznie musisz udać się ze swoim dzieckiem.

1. Jupi Park Manufaktura

Jupi Park jest doskonałym miejscem na spędzenie wolnego popołudnia z dzieckiem, na imprezę urodzinową czy warsztaty tematyczne dla dzieci. To właśnie tutaj na dziecko czekają zjeżdżalnie, trampoliny, gokarty, a także labirynty i baseny z piłeczkami. W tej przestrzeni będą doskonale się czuły dzieci w każdym wieku, wystarczy, że są energiczne oraz chcą dzielić swoją przestrzeń z innymi

2. Sala Zabaw Twister

Sala Zabaw Twister to miejsce dla dzieci w różnym wieku, gdzie pod okiem doświadczonych animatorów, twoje dziecko może szansę uczestniczyć różnego rodzaju zajęciach. Na miejscu znajdziesz nowoczesną salą zabaw, z wyposażeniem, którym zachwyci się twoje dziecko, a są to między innymi: ogromny dmuchaniec, labirynt, tor przeszkód, ścianka wspinaczkowa, a także kącik dla małego artysty, basen z piłeczkami oraz zjeżdżalnia. Dla bardzo malutkich dzieci został przygotowany kącki malucha, gdzie możecie wspólnie miło spędzić czas.

3. Sala zabaw Ufolandia

Nowoczesna sala zabaw Ufolandia to idealne miejsce dla młodszych dzieci, które chcą spędzić miło czas w gronie nowych znajomych. W tym miejscu znajdziesz małpi gaj, konstrukcję do bezpiecznej wspinaczki oraz trampoliny i zjeżdżalnie. Do dyspozycji rodziców została oddana kawiarnia, gdzie przy dobrej kawie i ciastku można odpocząć w bardzo wygodnych fotelach, a także mieć oko na swojego malucha.

4. Sala zabaw dla dzieci Kajtek

Sala zabaw Kajtek to przestrzenne i kolorowe miejsce dla dzieci w każdym wieku. Dobrze będą się tutaj czuły zarówno maluchy, jak i trochę starsze dzieci. W sali zabaw Kajtek dzieci mają do dyspozycji armatki pneumatyczne, różnego rodzaju zjeżdżalnie oraz kącik malucha z prawdziwym disnejowskim pałacem. Wszystkie elementy placu zabaw pod dachem są bezpieczne dla dzieci. Dużym udogodnieniem dla rodziców jest to, że w sali zabaw Kajtek znajduje się kącik dla mamy z dzieckiem oraz kawiarnia dla rodziców.

5. Sala zabaw i edukacji dziecka Fiłkowo

Jeśli chcesz, aby twoje dziecko uczyło się przez zabawę to koniecznie wybierz programy i warsztaty edukacyjne w sali zabaw Fiołkowo. Oprócz warsztatów tematycznych dzieci mają do swojej dyspozycji zabawki oraz sprzęty takie jak różnego rodzaju zjeżdżalnie, trampoliny czy labirynty. Podczas zabawy możesz oddać swoje dziecko pod opiekę doświadczonych animatorek, które organizują dzieciom wspólną, ciekawą zabawę.

6. Sala zabaw Jeżyk

Sala zabaw Jeżyk to doskonałe miejsce dla rodziców oraz dzieci, którzy chcą wspólnie spędzić czas. Dzieci mają do swojej dyspozycji wiele różnych atrakcji oraz zabawek, które są dopasowane do różnych grup wiekowych, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sala zabaw Jeżyk zapewnia bezpieczny dostęp do trampoliny, zjeżdżalni, basenu z miękkimi piłeczkami, a także kącik malucha. Rodzice również znajdą tutaj swoje miejsce, ponieważ obok sali zabaw znajduje się przytulna kawiarenka z pysznymi wypiekami oraz ciepłymi napojami.

7. Sala zabaw Smocza Kraina

Jeśli twoje dziecko rozpiera energia i chcesz, aby bawiło się bezpiecznie nawet na wysokich konstrukcjach, to zapraszamy do Smoczej Krainy. To tutaj znajduje się jedna z najwyższych miękkich konstrukcji do zabawy w Łodzi, a w niej znajdują się zjeżdżalnie, labirynty, wiele trudnych przeszkód, a także kładki i basen z kulkami. Każde dziecko będzie bawiło się tutaj doskonale pod okiem doświadczonych animatorów. A co po zabawie? Oczywiście naleśniki w kawiarni, która znajduje się w tym samym budynku.

8. Sala zabaw Piotruś Pan

Sala zabaw Piotruś Pan to najbardziej kolorowe i energetyczne miejsce na mapie Łodzi. Dzieci podczas zabawy dzieci mogą skorzystać z ogromnej konstrukcji, która kryje w sobie baseny z kulkami, zjeżdżalnie, trampoliny oraz miejsca do wspinaczki. Dla młodszych dzieci znajdują się również kąciki zabaw oraz zagadek i mniejszych konstrukcji. Oprócz tego do dyspozycji jest kilka sal na organizację tematycznych warsztatów dla dzieci.

9. Fiku Miku sala zabaw dla dzieci

Fiku Miku jest to nowoczesna sala zabaw dla dzieci, która do dyspozycji oddaje zupełnie inny sprzęt niż ten, który jest dostępny w tradycyjnych salach zabaw. W Fiku Miku dzieci mogą skorzystać z zjeżdżalni na pontonach, toru saneczkowego, karuzeli, interaktywnej podłogi, a także uwiecznić swoją dobrą zabawę w fotobudce. Jeśli twoje dziecko jest już znudzony tradycyjnymi zabawkami, to koniecznie wybierz się z nim do sali zabaw Fiku Miku.

10. Sala zabaw Hipcio

Sala zabaw Hipcio jest idealnym miejscem dla młodszych dzieci, które chcesz zarazić dobrą zabawą. Dzieci bawią się tutaj doskonale na torze przeszkód, drewnianej kolejce, w basenie z kolorowymi piłkami, a także podczas zabaw manualnych takich jak malowanie czy lepienie z plasteliny. Na dzieci czeka również sala do karaoke, które jest idealnym miejscem do nauki i zabawy jednocześnie.

4.7/5 - (liczba ocen: 3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.