Podróże

Rabkoland – jak zorganizować wyjazd do parku rozrywki dla całej rodziny?

Rabkoland

Wyjazd z dziećmi bywa sporym wyzwaniem. Często mówi się, że takie wczasy zabijają całą spontaniczność. Jednak czas spędzony na wesołej, beztroskiej zabawie z całą rodziną potrafi z nawiązką wynagrodzić staranne przygotowania. Zobacz, jak zaplanować taki wyjazd i uniknąć niespodzianek!

Dzieci potrzebują więcej uwagi i troski niż dorośli, jednak dobra zabawa potrafi zająć je na bardzo długo. Dlatego spędzanie czasu w parku rozrywki jest tak chętnie wybieraną formą rekreacji. Rabkoland jest miejscem, które stanowi bardzo popularną atrakcję małopolski. Sprawdź, o czym musisz pamiętać przed wyjazdem.

Zabierz wszystkie niezbędne przedmioty

Górska pogoda i wesoła zabawa to rzeczy, których z pewnością nie zabraknie podczas pobytu w Rabkolandzie. Jednak aby uniknąć różnych niedogodności, warto zabrać:

  • ubrania na zmianę – każdy rodzic wie, że podczas beztroskiej zabawy dziecko pewnie się ubrudzi. W parku zlokalizowany jest pokój, w którym można je spokojnie przebrać i przewinąć, aby mogło szybko wrócić do zabawy.
  • krem z filtrem UV, nakrycie głowy i cieplejsze ubrania – park rozrywki Rabka jest zlokalizowany w górach, gdzie pogoda zmienia się czasem bardzo dynamicznie. Dlatego warto być przygotowanym zarówno na ostre słońce, jak i zimniejszy wiatr lub opady.
  • ręcznik – w parku rozrywki dla dzieci dostępne są także wodne atrakcje, więc podczas zabawy może być konieczne osuszenie dziecka.
  • dobry humor, który jest niezbędny, aby miło spędzić czas ze swoimi pociechami!

Park rozrywki dla dzieci zlokalizowany jest w centrum miasta i można z niego w razie potrzeby wyjść i wrócić, więc dla zapominalskich istnieje też opcja szybkich zakupów.

Zarezerwuj odpowiednią ilość czasu

Wizyta w parku rozrywki dla dzieci Rabkoland to minimum kilka godzin zabawy. Warto pamiętać, że dostępne są atrakcje dla dzieci w różnym wieku. Niektóre z nich zainteresują nawet bardzo małych gości, inne przeznaczone są dla starszaków. Przygotuj się również na zabawę dla rodziców – sporo atrakcji z pewnością spodoba się także Tobie! Na miejscu dostępne są punkty gastronomiczne, więc w parku można spędzić sporo czasu. Jeśli chcesz przyjechać do Rabki-Zdrój ze swoją rodziną, to warto odwiedzić także okoliczne tereny. Ta miejscowość słynie z uzdrowiskowych właściwości, można więc zobaczyć uroczy park zdrojowy oraz pijalnię wód i tężnię solankową. Rabka jest malowniczo położona, wśród gór Beskidu Wyspowego i Gorców. Warto więc wybrać się na spacer po pobliskich szlakach pieszych i cieszyć się przyrodą, świeżym powietrzem i pięknymi widokami.

Promocje i zniżki w Rabkolandzie

Aby skorzystać z promocji należy pamiętać o zabraniu ze sobą stosownych dokumentów. Park oferuje różne rodzaje zniżek, np.:

  • dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny,
  • dla seniorów powyżej 60 roku życia,
  • dla osób z niepełnosprawnością,
  • dla kobiet w ciąży,
  • dla najmłodszych solenizantów.

W parku można także zrealizować bon turystyczny, wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie internetowej Rabkolandu.