Podróże

Prezenty w formie voucherów na wycieczki

wycieczka na prezent

W obecnych czasach w większości możemy sobie pozwolić na kupowanie rzeczy, które są nam mniej lub bardziej potrzebne. To dlatego kupowanie na różne okazje gadżetów nie jest bardzo popularne.

Nietypowe pomysły na prezent

Jeśli wciąż mamy problem, jaki prezent wybrać mamie, koleżance lub dorosłemu synowi, to świetnym pomysłem będzie wykupienie prezentu w formie vouchera np. na weekend w Lapońskiej Wiosce.

Jest to taki typ aktywności, na którą na co dzień się nie decydujemy, sami dla siebie prawdopodobnie nie wykupimy takiej atrakcji. Kto z nas nie marzył o tym, by wybrać się w okolice, gdzie ponoć mieszka sam święty Mikołaj? Teraz to możliwe i nawet nie trzeba ruszać się poza granice Polski.

Namioty znajdują się bowiem w Karkonoszach, a do dyspozycji dostajemy takie atrakcje jak fińska sauna. Może to być świetna przygoda dla panów, którzy zawsze marzyli o przygodach. I nadal o tym marzą!

Wypad w góry jako pomysł na prezent

wycieczka górska

W ramach pomysłu na prezent, można zaproponować komuś wypad w góry. Np. dla nowożeńców, o których wiemy, że są aktywni i sprawia im przyjemność wyjście na szlaki oraz cieszą ich widoki gór, wykupimy weekend dla dwojga w Schronisku „Na Szczelińcu”.

Sudety nie są bardzo obleganym miejscem jeśli chodzi o turystów, a co za tym idzie, czas spędzony tutaj będzie niezwykły. Czasem jednak okazuje się, że jednak Tatry nie mają sobie równych.

Dla osób, które chcą popatrzyć na Morskie Oko z niecodziennej perspektywy fantastycznym prezentem jest wejście na Mnicha. Dzięki zorganizowanej wycieczce nie musimy obawiać się o zabezpieczenie niezbędnego sprzętu.

Nowe szlaki z voucherem na wycieczkę w góry

Propozycja tej wycieczki prowadzić będzie częściowo poza szlakami i zawiera elementy wspinaczki. Nie są to miejsca i możliwości ogólnodostępne, więc warto się wybrać z osobą, która ma licencję przewodnika tatrzańskiego minimum II klasy.

Tę opcję warto mieć w zanadrzu, ponieważ wybierając się w Tatry trudno przewidzieć pogodę, a w przypadku niepewnej pogody, wycieczka nie zostanie zrealizowana.

Atrakcje na prezent dla aktywnych osób

wycieczka nad morze

Nie każdy jednak lubi wypady w góry lub wspinaczkę. Dla takich osób wybierzemy raczej voucher na weekend w domku na wodzie. Propozycja jest bardzo ciekawa, bo nie tylko możemy pomieszkać sobie w pokoju z widokiem na wodę i okoliczne lasy.

Dodatkową atrakcją są kajaki, sauna na wodzie, a także mini park linowy. Wieczorem można udać się na specjalne miejsce, gdzie rozpala się ognisko. Gdyby się okazało, że pogoda nie dopisała, to zawsze do dyspozycji pozostają gry planszowe.

Wszystkie atrakcje wspomniane w artykule znajdziesz na stronie: https://katalogmarzen.pl/pl/k/weekendy-i-wycieczki