Podróże

Pomysły na romantyczny weekend dla dwojga

razem w górach

Planujesz romantyczny weekend z bliską osobą? Pragniesz spędzić czas ze swoją drugą połówką w wyjątkowym miejscu, w niebanalny sposób? Na stronie prezentmarzen.com, w zakładce prezentów dla dwojga znajdziesz wiele propozycji na romantyczne chwile spędzone zarówno w mieście jak i na łonie natury.

Romantyczne chwile dla zakochanych

Czas spędzony we dwoje jest niezwykle ważny, podtrzymuje między bliskimi wyjątkowe relacje oraz buduje intymność. Często po długich latach związku zapominamy o sobie i przestajemy dbać o to co dla nas najważniejsze. Nie ważne czy jesteśmy w związku partnerskim czy małżeńskim, koniecznie musimy pielęgnować naszą miłość. Atrakcje przygotowane przez Prezentmarzeń być może pozwolą na rozpalenie zapomnianych uczuć lub będą pierwszym krokiem do zakochania?! W ofercie znajdziesz vouchery, które idealnie sprawdzą się na organizację randki w szczególny sposób, taki który będzie wspominany przez lata.

Weekend za miastem

Żyjemy w czasach wiecznej pogoni za karierą i pieniędzmi, wiecznie zapracowani, przemęczeni nie mamy czasu dla siebie. Warto raz na jakiś czas odetchnąć od obowiązków i wyrwać się chociaż na weekend, aby spędzić czas z bliską osobą. W ofercie PrezentuMarzeń znajdziesz voucher na romantyczny weekend dla dwojga, który zrealizować można w jednym z hoteli w Polsce. Nie ważne czy jesteście miłośnikami pieszych wędrówek po górach, czy pięknych zachodów słońca na nadmorskiej plaży. Hotele rozmieszczone są w wielu pięknych zakątkach kraju, zarówno z dala od zgiełku miasta jak i w centrum dużych aglomeracji. Większość z hoteli wyposażonych jest w strefę Wellness & SPA, co na pewno umili czas gości i pomoże się w pełni zrelaksować. W zależności od wybranej opcji, dla zakochanych przygotowana zostanie romantyczna kolacja przy świecach.

Romantyczny weekend dla aktywnych

Kto powiedział, że romantyczny weekend to tylko świece, płatki róż i bąbelki w kieliszku? Korzystając z okazji, warto urozmaicić pobyt o atrakcje, które dzielone wspólnie z ukochaną osobą, stworzą wspomnienia na kolejne lata. Dlatego w kategorii prezentów dla dwojga, znajdziecie pakiety pobytowe połączone z takimi przeżyciami jak na przykład: jazda sportowym samochodem na torze, skok ze spadochronem, rejs wycieczkowy czy jazda Monster Truck. Dla osób, które nie boją się pobrudzić i uwielbiają spędzać czas w niebanalny sposób idealnie nada się wyprawa OFF ROAD, która trwa 2 dni. Pomiędzy ekstremalną jazdą w terenie, para spędzi romantyczne chwile w hotelu, gdzie wykonany zostanie relaksacyjny masaż i zorganizowana będzie romantyczna kolacja z lampką wina. Tego typu atrakcje nie sposób wymazać z pamięci, dlatego są one genialnym pomysłem na organizację weekendu z bliską osobą.

Romantyczne chwile we dwoje

Zaplanuj czas ze swoją drugą połówką w taki sposób, abyście oboje mogli odetchnąć od codzienności i skupić się wyłącznie na sobie. Z Prezentemmarzeń możesz zorganizować romantyczną randkę dla dziewczyny/chłopaka lub rozpalić na nowo ogień namiętności w wieloletnim związku. Romantyczny weekend dla dwojga będzie również świetną okazją do chwili wytchnienia dla narzeczeństwa, które zajmuje się planowaniem swojego ślubu. Każda okazja jest dobra do sprawienia bliskiej osobie przyjemności, a czas spędzony razem to najbardziej wartościowy i osobisty prezent.