Afryka

Pod piramidami

pustynia

Twoi znajomi już nie raz pokazywali zdjęcia i opowiadali o swoich egzotycznych wakacjach w Egipcie. Może w tym roku Ty wszystkich zaskoczysz historią swoich wyczynów w nurkowaniu wśród rafy koralowej? Jeżeli do tego dodasz wypoczynek wśród palm na bajecznie kolorowej plaży i spacer po wulkanie, to nadszedł czas na Twoją wyprawę do Egiptu.

Jeżeli już teraz wybierzesz dogodny dla siebie termin wakacji, spędzisz tydzień w Egipcie już za ok 1000 zł! Na stronie https://www.tui.pl/wypoczynek/egipt znajdziesz praktycznie wszystko: eleganckie hotele, dogodny termin i miejsce podróży, ofertę all inclusive i wszelkie atrakcje dla najmłodszych. Raczej nikt z podróżników nie będzie się nudził ani narzekał na brak wygody bowiem większość ekskluzywnych obiektów w ofercie tego biura podróży posiada prywatne plaże i baseny!

Spełnij marzenie

Jeżeli zdecydujesz się na wyjazd z biurem podróży TUI, możesz być spokojny że Ty, Twoja rodzina oraz przyjaciele odpoczniecie w najlepszych warunkach. W ofercie tego biura nie brak atrakcyjnych hoteli https://www.tui.pl/wypoczynek/egipt/oferty-hotele, rozrzuconych w najmodniejszych miasteczkach, które tętnią życiem przez całą dobę. Dzięki podróży z doświadczonym biurem podróży, nie tylko wypoczniesz, zobaczysz starożytne cuda, ale i zwyczajnie zaszalejesz.
Na stronie internetowej TUI możesz wybierać spośród bogatej oferty turystycznej w Egipcie, dopasowanej do Twoich możliwości finansowych i upodobań. Jeżeli interesuje Cię opcja wypoczynku, która łączy zwiedzanie, plażowanie i nocne eskapady po najmodniejszych dyskotekach, kompetentna obsługa TUI podejdzie do Twojego zamówienia indywidualnie , a doświadczony doradca znajdzie dla Ciebie wycieczkę Twoich marzeń.

Dlaczego Egipt?

Egipt – miejsce, w którym narodziła się jedna z największych starożytnych kultur cywilizacji. Ten malowniczy, pełen tajemnic i niespodzianek kraj, leży na wybrzeżu Morza Czerwonego, a większość miejscowości zbudowano wzdłuż Nilu – najdłuższej ziemskiej rzeki.
Wyobraź sobie, że tylko kilka kliknięć myszą dzieli Cię od pobytu w miejscach, które do tej pory znałeś tylko z seriali. Z pewnością zachwycą Cię monumentalne piramidy, a o przejażdżce na wielbłądzie pośród palącego słońca Sahary, będziesz opowiadać nie tylko znajomym, ale być może i wnukom!

Na ostatnią chwilę

Po wszystkich wrażeniach odpoczniesz w jednym z luksusowych hoteli na złotej plaży, zwłaszcza kiedy skorzystasz z wyjątkowej oferty Last Minute https://www.tui.pl/wypoczynek/egipt/oferty-last-minute. Zapewne po męczącej brakiem słońca i chłodem zimie, czujesz że Twój organizm pragnie słońca już teraz – po prostu zaszalej i zamów marcowy wylot do Egiptu.
Z pewnością wrócisz naładowany nową energią, a niezapomniane wrażenia z pobytu w starożytnym Egipcie zostaną z Tobą na zawsze.
Na stronie TUI możesz indywidualnie wybrać liczbę dni, na które masz ochotę polecieć.
Nie musisz się także martwić, jeżeli Twój szef w ostatniej chwili pokrzyżuje Twoje wakacyjne plany – w TUI po prostu dokonasz bezpłatnej zmiany rezerwacji.