Polska

Najlepsze Pizzerie Nocne we Wrocławiu – TOP 5 miejsc

w pizzerii

Wrocław bez wątpienia ma dużo do zaoferowania miłośnikom kulinariów. Sprawdź też, jakie są najlepsze restauracje we Wrocławiu i też gdzie dobrze zjeść we Wrocławiu.

We wrocławskich pizzeriach możemy znaleźć pizzę która dogodzi każdemu podniebieniu. Gdzie zjeść tanią i dobrą pizzę we Wrocławiu?

Najlepsza pizza we Wrocławiu

Gdzie zjeść pyszną pizzę nocną porą, najlepszą pizzę we Wrocławiu? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Jaka jest najlepsza pizza we Wrocławiu? Oto najlepsze pizzerie we Wrocławiu które działają w późnych godzinach.

1. Slice of Heaven Fabryczna

fot. fb.com/pizzeria.slice.of.heaven

Jest tutaj bardzo smaczna pizza na dość grubym cieście. To moja ulubiona pizza na dowóz we Wrocławiu. Trzyma poziom od rozpoczęcia działalności. Ciasto jest bardzo dobre ciasto, dużo składników wysokiej jakości i zawsze przyjeżdża ciepła. Ciasto jest chrupkie i smaczne. Wybraliśmy pizzę margheritę i wege. Obie były świetne. Sos mango i czosnkowy to czysta rewelacja. Niesamowicie przepyszna pizza.

Adres: Bulwar Ikara 27P

2. Slice of Heaven Śródmieście

Zdjęcie ilustracyjne fot. Peter Bravo de los Rios | Unsplash

Dobre składniki, szybka dostawa, pizza przyszła jeszcze gorąca. Miłe zaskoczenie: na kartonie od pizzy dostałem namalowany ładny obrazek. Pyszna pizza w samym środku nocy, przyszła świeża, cieplutka wegi i Polska pizza. Całe szczęście kucharz nie żałuje składników. Sosy przepyszne i jest czuć, że są robione na miejscu. Pomimo późnych godzin wieczornych stanęli na wysokości zadania. Dobra pizza w stosunku cena/jakość.

Adres: Sępa-Szarzyńskiego 71

3. PizzeriaWrocławNocą

Zdjęcie ilustracyjne fot. Nik Owens | Unsplash

Zamawiałem pizzę z dostawą która dojechała przed czasem, była jeszcze gorąca. Tak więc obsługa jest naprawdę sprawna. Ciasto było średniej grubości, smaczne. Dobra pizza. Zdecydowanie polecam, dobry stosunek ceny do jakości. Pizza 32 cm lub 45 cm do wyboru.

Adres: Żwirki i Wigury 5A/3

4. Nocne Gastro

Rozmiar pizzy nas zaskoczył a jeszcze bardziej smak. Ciasto jest pyszne a składniki wysokiej jakości. Drinki rozmiarowo duże oraz dobre w smaku. Super jedzenie i wspaniała obsługa. Wracamy tutaj często. Duży plus za godziny otwarcia. Tortilla gigantyczna i smaczna. Trafiliśmy na tą pizzerię dosyć przypadkowo i tego nie żałujemy. Rozmiar pizzy nas zaskoczył, a jeszcze bardziej smak, składniki wysokiej jakości.

Adres: Wojciecha Bogusławskiego 17

5. Express Pizza

Pizza w amerykańskim stylu – grube i miękkie ciasto o lekko chrupkich brzegach. Jest też tutaj dużo sera i innych dodatków. Pizza sama jest niedroga. Sosy pomidorowy i czosnkowy własnej roboty. Dodatki, składniki świeże i dobrej jakości. Pizza bardzo smaczna. Dostawca był sympatyczny. Pizza przyjechała ciepła. Ciasto puszyste, dobrze wypieczone, sos delikatnie pikantny.

Adres: Sokolnicza 7/17/pawilon 5