Polska

9 Najlepszych Klubów Tanecznych w Nowym Sączu

Nowy Sącz to urokliwe miasto znajdujące się w województwie małopolskim. Uchodzi za jedno z najbardziej ekologicznych miast w całej Polsce i cieszy się sporym zainteresowaniem ze względu na ilość zabytków. Wielu turystów przybywa do miasta ze względu na fantastyczny Sądecki Park Etnograficzny oraz Miasteczko Galicyjskie. Miasto może pochwalić się jednak również świetną ofertą związaną z życiem nocnym. Po zwiedzeniu najważniejszych atrakcji Nowego Sącza warto udać się na niezapomnianą imprezę w najlepszych klubach, których w mieście nie brakuje. Jakie miejsca należy odwiedzić w pierwszej kolejności? Oto kilka wybranych propozycji.

1. Infinity

fot. fb.com/INFINITYNOWYSACZ

Infinity to klub muzyczny znajdujący się przy ulicy Zdrojowej 32. Nie bez powodu mówi się, że to miejsce w ogromnym potencjałem. Nowoczesny wystrój to tylko namiastka tego, co czeka nas w środku w weekendowy wieczór. Goście mają do dyspozycji świetnie wyposażony bar, dwie sale oraz kręgielnię. Na słowo uznania zasługuje też oświetlenie najnowszej generacji, które w oczywisty sposób wpływa na panującą wewnątrz atmosferę. Goście zawsze mogą oczekiwać w tym miejscu najlepszej klubowej muzyki.

2. UFOklub

fot. fb.com/ufoklub

UFOklub to bez wątpienia miejsce, w którym warto zacząć weekendową zabawę, choć pod warunkiem, że nalezymy do grona pasjonatów bilardu. To wyjątkowy klub bilardowy zrzeszający miłośników tej gry. Mieści się przy ulicy Radzieckiej 19 i wśród mieszkańców cieszy się nienaganną opinią. Panuje tutaj niesamowicie przyjazna i luźna atmosfera. To dobra wiadomość dla osób, które chcą się czuć swobodnie w nowych miejscach. Goście mogą tutaj do woli oddawać się pasjonującej grze przy akompaniamencie ciekawych brzmień muzycznych. Warto tutaj zajrzeć również ze względu na bardzo atrakcyjne ceny.

3. Atelier Jazz Club

fot. fb.com/p/ATELIeR-jazz-club-100057276317547 | hejan PHOTOGRAPHY

Atelier Jazz Club to prawdziwa gratka dla miłośników muzyki jazzowej. Znajduje się przy ulicy Zielonej 45 i z pewnością jest jednym z tych miejsc, które warto odwiedzić, będąc w Nowym Sączu. Klub skupia się przede wszystkim na promocji jazzu oraz przedstawicieli tego gatunku muzycznego. Regularnie odbywają się tutaj koncerty mniej lub bardziej znanych artystów, którzy grają na żywo. Goście mają do dyspozycji również bar. Jest to miejsce, które zachwyci każdego pasjonata dobrej muzyki.

4. Odnova Music Club

fot. fb.com/odnovamusicclub

Odnova Music Club znajduje się przy ulicy Szwedzkiej 4. To nowoczesny klub muzyczny z obszernym parkietem. Regularnie odbywają się tutaj imprezy pod nadzorem najlepszych DJ-ów z okolicy, którzy wiedzą jak zadbać o to, by parkiet zawsze był po brzegi wypełniony ludźmi. Odnova cieszy się ogromnym uznaniem wśród mieszkańców Nowego Sącza. Nic w tym jednak dziwnego, biorąc pod uwagę wysokie standardy oraz dbałość o najdrobniejsze nawet detale. Goście mają do dyspozycji bar i doskonale wyszkoloną ekipę barmańską.

5. La Rocca

fot. fb.com/p/La-Rocca-100064880616525

La Rocca to klub, w którym zawsze można liczyć na niezapomnianą i udaną zabawę. Znajduje się przy ulicy Szwedzkiej 3. Z pewnością warto tutaj zajrzeć w weekendowy wieczór, bo właśnie wtedy odbywają się tutaj imprezy przy akompaniamencie najlepszej muzyki klubowej. Kameralny klimat zawdzięczamy wystrojowi, w którym króluje czysta cegła i subtelne oświetlenie. Warto dodać, że lokal umożliwia organizację imprez okolicznościowych.

6. Studio Art & Dance

fot. fb.com/StudioArtandDance/photos/pb.100064302573176.-2207520000/788666231295402/?type=3

To bez wątpienia jedno z najbardziej kultowych miejsc na mapie Nowego Sącza. STUdjO Artystyczne znajduje się przy ulicy Jagiellońskiej 18. Odznacza się postindustrialnym wystrojem wnętrza i fantastyczną atmosferą. Największym atutem miejsca jest jednak muzyka grana na żywo. To właśnie dla niej wielu mieszkańców wybiera ten lokal na weekendową zabawę. Założyciele miejsca wychodzą z założenia, że to ludzie tworzą atmosferę. Właśnie z tego wzgledu każdy jest tu mile widziany i z pewnością każdy poczuje się tutaj jak w domu.

7. Pub Bohema

fot. fb.com/bohemaNS

Pub Bohema znajduje się w samym sercu Nowego Sącza, bo przy rynku 13. To jedno z tych miejsc, które warto wziąć pod uwagę, poszukując lokalu na dobry weekendowy początek. Właściciele regularnie organizują tematyczne imprezy. Sporym zainteresowaniem cieszą się Salsowe Bohemy odbywające się w co drugi piątek. Warto również zwrócić uwagę na piątki pod przewodnictwem doskonałego DJ-a. Disco Piątki to gwarancja niezapomnianej zabawy. W soboty z kolei odbywają się imprezy z muzyką klubową, podczas których niemal zawsze można załapać się na świetne konkursy, gratisy i wiele innych atrakcji.

8. Pub Zagłoba

fot. fb.com/profile.php?id=100045103094817&locale=pl_PL

Pub Zagłoba znajduje się nieopodal Bohemy, bo przy rynku 11. To kolejne miejsce, które stanowi początek dla wielu miłośników dobrej zabawy w Nowym Sączu. Klimatyczny wystrój oraz świetna atmosfera sprawiają, że nie sposób przejść obojętnie obok tego lokalu. Z głośników pobrzemiewają różnorodne brzmienia, a barman zawsze dba o to, by zadowolić swoich klientów.

9. Space Club

fot. fb.com/SpaceClubCzchow

Space Club znajduje się w pobliskim Czchowie przy ulicy Sądeckiej 7. Jest to bez wątpienia miejsce, które spełni oczekiwania osób nastawionych na niezapomnianą imprezę do białego rana. Lokal oferuje sporej wielkości parkiet oraz trzy poziomy. Są również wygodne loże, w których będzie można napić się przygotowanego przez doskonałych barmanów drinka i odpocząć od tańców. Lokal zaprojektowany jest zgodnie z najnowocześniejszymi trendami. Zachwycające oświetlenie sprawia, że panuje tutaj świetna atmosfera. Goście mogą liczyć na zróżnicowane brzmienia muzyczne serwowane przez najlepszych DJ-ów w okolicy.