10 Najlepszych Restauracji w Nowym Dworze Mazowieckim 2023

na słodko

Nowy Dwór Mazowiecki jest pięknym miastem w Polsce, które wiele turystów, nie tylko zza granicy, wybiera na wczasy. Istnieje tutaj oczywiście szeroki wybór restauracji, który może przysporzyć o niemały zawrót głowy. Przychodzimy z rozwiązaniem odwiecznego problemu „gdzie dobrze zjeść”. Poznajcie listę 10 najlepszych restauracji na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego.

1. Restauracja „Modelina”

Miejsce to oczywiście nie ma nic wspólnego z masą do klejenia figurek, ta nazwa jest całkowicie przypadkowa. Nieprzypadkowe jest jednak menu oraz bogaty wybór dań, które są wyśmienite. Zjeść tutaj można dania kuchni polskiej, ale nie tylko. Szef kuchni serwuje również pyszne burgery i potrawy klasy międzynarodowej. Lokal znajduje się przy ulicy Edwarda Malewicza 117.

2. Restauracja „MAKAIRA”

Bardzo wysoko ceniona przez turystów oraz mieszkańców Dworu restauracja. Wystrój jest klimatyczny i elegancki, tak samo, jak podawane na pięknej porcelanie przepyszne dania. Wnętrze jest niepowtarzalne, utrzymane w marynistycznym stylu. Kuchnia jest otwarta, więc goście mogą cały czas oglądać pracę profesjonalnych kucharzy. w „MAKAIRZE” goście znajdą dania ze wszystkich zakątków świata, każdy wybierze coś specjalnego dla siebie. Polecane do spróbowania są również autorskie koktajle. Restauracja znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 43.

3. Restauracja „Grande”

Nazwa lokalu jest adekwatna do dań, ponieważ porcje są duże, a niedrogie. Miejsce to przyjazne jest spokojnym zwierzętom. W „Grande” goście zjedzą dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej, przygotowane na miejscu, ze świeżych produktów. Restauracja znajduje się przy ulicy Zakroczymskiej 16.

4. Restauracja „Piano”

Miejsce na obiad oraz wynajęcia sali na specjalną uroczystość. Dania podawane są w sposób elegancki i estetyczny, obsługa oceniana jest na piątkę z plusem! Piękne wnętrze, ale również zewnętrze lokalu, zauroczy każdego klienta. Lokal ten swoje położenie znalazł przy ulicy Ignacego Jana Paderewskiego 1c.

5. Restauracja „Borodino”

Piękny wystrój oraz dużo miejsca, dzięki czemu każdy gość znajdzie dla siebie stolik o każdej porze dnia. Dania mięsne, wegetariańskie, kuchni polskiej i międzynarodowe, to wszystko znajdziesz w karcie menu. Miejsce to znajduje się przy ulicy Generała Wiktora Thommee 10.

6. Restauracja „HotChicks”

Jak sama nazwa wskazuje, goście uraczyć swoje kubki smakowe będą mogli tutaj świetnymi kurczakami pod różną postacią. Czy to nuggetsy, czy to stripsy, podane w różnego rodzaju panierkach. Idealne miejsce na przekąskę, ale także pełnowartościowe danie. Lokal znajduje się przy ulicy Leśnej 2.

7. Restauracja „San Sushi”

W każdym mieście musi znaleźć się bar z sushi, Nowy Dwór Mazowiecki oczywiście również musi mieć takie miejsce. Wspaniała obsługa i wyśmienite rolki z ryżem i surową rybą sprawiły, że miejsce to oceniane jest bardzo wysoko. „San Sushi” znajduje się przy ulicy Mazowieckiej 11/lok. 7a.

8. Bistro „A Nóż Widelec”

Świetna nazwa, która jest chwytliwa i przyciąga gości. W menu goście znajdą dania kuchni polskiej, a atmosfera jest jak u mamy na obiedzie. Lokal znajduje się przy ulicy Leśnej 2/u11.

9. „Bistro Kredens”

Miejsce przyjazne jest zwierzętom, więc na obiad przyjść może cała Twoja rodzina, bez żadnego wyjątku! Jedzenie można zamówić na miejscu, ale także na wynos. Swojski wystrój i domowe obiady czekają na klientów przy ulicy 29 listopada 376.

10. Restauracja „Stara Pralnia”

Miejsce to zlokalizowane jest w historycznych murach Hotelu Royal, co nadaje lokalowi niepowtarzalny klimat. W menu goście znajdą fenomenalne dania, jak prowansalską zupę grzybową pierogi z gęsiną, czy żeberka wieprzowe na metry! Lokal znajduje się przy ulicy Szpitalnej 93.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.