11 nietypowych miejsc na urodziny dla dzieci w Gdańsku

nietypowe urodziny dla dzieci gdańsk

Gdańsk jest jednym z miast, które oferują wiele możliwości rozrywki. Mowa tutaj o atrakcjach nie tylko dla osób dorosłych, ale także dla dzieci i młodzieży. Gdzie warto zorganizować urodziny dla swojej pociechy? 10 nietypowych, ale ciekawych i wartych polecenia propozycji znajdziesz w kolejnych akapitach niniejszego artykułu.

Nietypowe miejsc na urodziny dla dzieci w Gdańsku

Twoja pociecha lubi nietypowe przygody? Chcesz, aby wspomnienia z tego wyjątkowego dnia zostały w jej głowie na długi czas? Jeśli tak, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Oto nietypowe miejsca na urodziny dla dzieci w Gdańsku i okolicy:

1. Zwierzaki Nad Potokiem

2 kucyki

Urodziny to dobra okazja, by odwiedzić Zwierzaki Nad Potokiem i skorzystać z atrakcji, jakie oferują zarówno zimą, jak i latem.

Organizacja przyjęcia urodzinowego w mini zoo to wydarzenie które Wasze dziecko na długo zapamięta.

Dzieci zobaczą zwierzątka, które będą mogły nakarmić i głaskać.

Zabawa połączona z edukacją.

– Urodziny do 4 godzin
– Teren na wyłączność
– Możliwość korzystania z altanki na wyspie
– Ognisko i kijki
– Wspólne karmienie z opiekunem zwierząt
– Jazda na kucyku dla dzieci

króliczek

Dzieci będą karmić z ręki alpaki, lamy, emu, kucyki, króliki itd. Tort, jedzenie, napoje, pieczenie kiełbasek we własnym zakresie. Na życzenie termos z gorącą z wodą.

Od czwartku do niedzieli najlepiej zorganizować urodziny od 17 jak mini zoo jest zamknięte (można wcześniej przyjechać i przygotować stoły itd.) lub od poniedziałku do środy w dowolnych godzinach.

Rezerwacja terminu: + 48 735 970 455

2. Travel Kids, Czarodziejskie urodziny – świat magii dla wielu dzieci jest bardzo interesujący. Jeśli Twoja pociecha znajduje się w tym gronie, Czarodziejskie urodziny na pewno bardzo się jej spodobają. Travel Kids tworzy doświadczony zespół, który nie pozwoli Twojemu dziecku i jego gościom na nudę. Tematyczne dekoracje, zabawa w Pokoju Życzeń i Magiczne Certyfikaty to tylko niektóre z wielu dostępnych w tym wyjątkowym miejscu atrakcji dla dzieci.

3. Strefa Zoltar – to miejsce idealne dla każdego, kto ceni sobie wyjątkowe przygody. W Strefie Zoltar dostępne są różne atrakcje jak na przykład strefa VR, pole gry z dmuchanymi przeszkodami, drzewo tajemnic. Sprawdź i przekonaj się, że naprawdę warto.

4. Dance Avenue Monika Grzelak – urodziny w tym miejscu to dobra opcja dla dzieci, które lubią taniec oraz aktywność. W wersji dla chłopców można liczyć na zabawę w tematyce Piratów z Karaibów, a w wersji dla dziewczynek na specjalny bal u królewny. W ofercie dostępna jest także oferta uniwersalna.

5. Centrum Tańca GABI – to kolejna opcja dla małych miłośników tańca i aktywności. Animacje prowadzone przed doświadczonego animatora, nagrody i dyplomy za konkursy dla gości oraz zabawa z chustą Klanza to tylko niektóre z wielu dostępnych w tym miejscu atrakcji dla dzieci.

6. Magnum Arena – świetna propozycja dla małych fanów niezapomnianych wrażeń. Jeśli Twoja pociecha lubi takie przygody, na pewno nie zapomni urodzin zorganizowanych w tym miejscu. Paintball to naprawdę dobra rozrywka dla każdego małego fana dużych wrażeń.

7. Wykrzyknik Akademia Zabawy i Edukacji – urodziny tutaj spodobają się każdemu dziecku, które lubi poznawać otaczający świat. Dostępna jest bardzo szeroka oferta tematyczna. Można wybrać urodziny Cyrkowe, Morskie, Artystyczne, Disco, Mały chemik i wiele innych.

8. MartaFit – doświadczona firma, która od wielu lat zajmuje się organizacją niestandardowych imprez, także urodzin dla dzieci. Jazda konna, zumba a może zabawa na dmuchanym zamku? Możliwości jest naprawdę wiele.

9. Fabryka Tenisa, całoroczne korty tenisowe – urodziny na sportowo to świetny pomysł. Nawet, jeśli Twoje dziecko nie miało okazji spróbować swoich sił w tym sporcie, warto rozważyć ofertę tego miejsca. Uczestnicy mogą liczyć na udział w ciekawych grach i zabawach z elementami tenisa, tańca lub piłki nożnej.

10. Pan Robot – urodziny w tym miejscu to nie tylko okazja do świetnej zabawy, ale także szansa na naukę ciekawych rzeczy. Przyjęcie można zorganizować zgodnie z wybranym blokiem tematycznym.

11. Rozmaryn i Bazylia, warsztaty kulinarne dla dzieci – ciekawa opcja dla fanów wyjątkowych smaków i kuchennych przygód. Jeśli szukasz dobrego pomysłu na udane i niezapomniane urodziny, ta opcja sprawdzi się bardzo dobrze.

Wyjątkowe urodziny dla dzieci – zapoznaj się z opiniami

W Gdańsku funkcjonuje bardzo dużo miejsc, w których można urządzić wyjątkową imprezę urodzinową dla swojego dziecka. Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujesz, pamiętaj, że warto sprawdzić opinie innych rodziców. Dzięki temu dowiesz się, czy wybrana oferta jest naprawdę korzystna i czy spełni oczekiwania Twoje oraz Twojego dziecka. Pamiętaj, że w Gdańsku dostępne są naprawdę różne opcje. Warto na spokojnie zapoznać się z ofertą i wybrać taką, która okaże się najlepsza dla Twojej pociechy oraz jej gości. Warto zapytać innych rodziców o opinie, pomocne okazują się także informacje dostępne na blogach tematycznych. Dzięki opiniom zyskasz większą pewność, że stawiasz na odpowiednie miejsce. Jeśli chcesz zapewnić dziecku dobrą rozrywkę, pamiętaj o sprawdzeniu opinii.

4.5/5 - (liczba ocen: 10)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.