10 nietypowych miejsc na urodziny dla dzieci w Sopocie

nietypowe miejsca na urodziny dla

Sopot to idealne miasto na zorganizowanie niezwykłych urodzin dla swojego dziecka. Sprawdź listę 10 propozycji miejsc na wymarzoną imprezę urodzinową.

1. Zwierzaki Nad Potokiem

Mini zoo to idealne miejsca na przyjęcie urodzinowe na świeżym powietrzu. Dzieci mają okazję poznać zwierzęta, nakarmić je oraz zorganizować ognisko z kiełbaskami.

2. Bawialnia Mini Świat

Jeśli twoje dziecko jest jeszcze małe, warto zorganizować urodziny w bawialni z kulkami oraz zjeżdżalniami, gdzie dzieci znajdują się pod opieką animatora.

3. Szkoła jazdy konnej Galoopka

Jeśli uwielbiacie zwierzęta, a jazda konna to coś, co warto poznać, to zorganizuj urodziny w szkole jazdy konnej. Podczas imprezy będzie możliwość poznania życia i opieki nad końmi oraz każde chętne dziecko będzie mogło spróbować jazdy konnej.

4. QuestRooms

Dla starszych dzieci przeznaczony jest QuestRoom, czyli pokój zagadek. Pokonywanie wyzwań oraz rozwiązywanie zadań logicznych, które pozwolą na wydostanie się z pomieszczenia to naprawdę dobra zabawa dla całej grupy przyjaciół.

5. Kartcenter

Dla fanów motoryzacji oraz szybkiej jazdy proponujemy zabawę na gokartach. Możesz zorganizować zabawę wraz z doświadczonym instruktorem i animatorem, który wybierze najlepsze rozwiązania do grupy wiekowej dzieci.

6. Aqua Park

Urodziny w Aqua Parku to zarówno dobra zabawa, jak i nauka pływania, która jest niezbędna w życiu dziecka. Kilka scenariuszy zabaw tematycznych dla dzieci powoduje to, że Aqua Park to idealne rozwiązanie dla dzieci w różnym wieku.

7. Plaża w Sopocie

Piknik i impreza urodzinowa na plaży w Sopocie? Czemu nie! Wraz z zaufaną animatorką możesz zorganizować niezapomniane urodziny na łonie natury.

8. Skansen Grodzisko

Urodziny w Skansenie Grodzisko przeniosą twoje dziecko oraz jego gości do dawnych czasów. Oferta urodzinowa jest bardzo bogata, ponieważ zawiera wiele zabaw dla dzieci, w tym strzelanie z łuku, garncarstwo, ale również dzieci mogą spróbować ówczesnej kuchni oraz zwyczajów.

9. Wycieczka rowerowa połączona z piknikiem na plaży

Możesz samodzielnie zorganizować dla dzieci wycieczkę do Gdyni pod klif lub do Gdańska, aby zorganizować zabawę i piknik na plaży. Zadbaj o dobre jedzenie oraz animatora, który pomaluje dzieciom buzie lub zorganizuje zabawy na plaży.

10. Kolejowy Odjazd Sopot – park rozrywki

Park Rozrywki Kolejowy Odjazd Sopot proponuje przejażdżkę dla wszystkich mini-kolejką. Jest to doskonała zabawa, z której mogą skorzystać dzieci oraz dorośli. Kolejka jedzie po prawdziwych torach, a uczestnicy zabawy mają przed sobą przeszkody w postaci mostów oraz wiaduktów, które należy ominąć.

4/5 - (liczba ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.