Podróże

Najlepsze modele męskich zegarków terenowych Casio

zegarek

Zegarki G-Shock to legenda wśród fanów trekkingu i offroadu. Chcesz wiedzieć, które modele są najlepsze?

Wśród zwolenników sportowego stylu życia nie ma chyba nikogo, komu marka Casio nie byłaby znana. Można powiedzieć, że zegarek G Shock Protection stał się symbolem niezawodności. Dlaczego? Ponieważ systemy zabezpieczeń japońskiego producenta wyznaczają złoty standard w branży. G-Shocki są wyjątkowo odporne na wodę, wstrząsy i brud, a większość uderzeń nie pozostawi na nich nawet śladu.

Jaki zegarek G-Shock kupić?

Zegarki G-Shock tworzą bardzo rozbudowaną kolekcję. Niektóre modele są dedykowane fanom ekstremalnych sportów jak offroad czy nurkowanie z akwalungiem. Zarówno te podstawowe, jak i najbardziej specjalistyczne zegarki G Shock męskie można zobaczyć w sklepie Zegarki Centrum. Przyjrzeliśmy się wszystkim i wybraliśmy pięć najciekawszych modeli terenowych. Jeśli zastanawiasz się, jaki zegarek G-Shock kupić, ten poradnik jest właśnie dla Ciebie!

Terenowe zegarki G Shock męskie – TOP 5

1. G-Shock elektroniczny GSquad

Ta linia G-Shocków jest uwielbiana przez sportowców i bije rekordy sprzedaży. Na czym polega jej sekret? Każdy GSquad skrywa kilka kluczowych funkcji w solidnej, a zarazem ergonomicznej obudowie. To wszystko w połączeniu z przystępną ceną (nieco ponad 400 złotych) sprawia, że linia jest skazana na sukces.
G Shock GSquad został wyposażony w krokomierz, jak również stoper i pamięć okrążeń. To idealne urządzenie dla każdego, kto dba o wynik sportowy. Tym bardziej że GSquad ma system Bluetooth. Swoje osiągi możesz zatem odczytać na smartfonie, gdzie łatwo będzie je przeanalizować.

Zegarek Casio GA700CM8A
Zegarek Casio GA700CM8A

2. G-Shock GA700CM8A

Ten model ma wszystko to, co należy do standardu wyznaczonego przez Casio. Jest wstrząsoodporny i pozwala na nurkowanie do głębokości 200 metrów. Co więcej, ma efektywne podświetlenie, alarm i timer.
Bestsellerem stał się przez swój wygląd (oraz cenę, wynoszącą mniej niż 700 złotych). To po prostu wyjątkowo udany, militarny design z szarym wzorem moro. Bez trudu wkomponuje się w codzienny ubiór, dodając mu przygodowego charakteru.

3. G-Shock Rangeman

To jeden z najlepszych zegarków sportowych w średnim przedziale cenowym. Rangemana wyposażono w bogaty zestaw funkcji. Dlatego jest szczególnie ceniony przez wszystkich tych, którzy kochają górskie szlaki i wędrówki po bezdrożach.
Mamy tu między innymi kompas i wysokościomierz, ułatwiające nawigację z dala od cywilizacji. A barometr w połączeniu z termometrem pomagają szybko ocenić warunki atmosferyczne. Wszystko w cenie nieprzekraczającej 1000 złotych.

Zegarek Casio Mudmaster
Zegarek Casio Mudmaster

4. G-Shock Mudmaster

Ten model powstał z myślą o ludziach pracujących w trudnych warunkach jak budowlańcy. Ma dodatkowe zabezpieczenia przed wilgocią, błotem i kurzem. Znajdziemy tu także krokomierz, kompas i GPS.

Wspomniane wyżej cechy czynią Mudmastera genialnym towarzyszem trekkingów i rajdów. Jeśli dodamy do tego termometr i barometr, jasne stanie się, że to niezwykle uniwersalny zegarek. Za około 1300 złotych otrzymamy urządzenie gotowe na niemal każdą okoliczność.

5. G-Shock Gulfmaster

To kolejny bardzo uniwersalny czasomierz. Choć jest najdroższy w tym zestawieniu (kosztuje nieco ponad 1600 złotych), to wielu mężczyzn z pewnością go doceni. Szczególnie ci, którzy lubią spędzać czas na terenach nadmorskich.

Gulfmaster powstał z myślą o żeglarzach. Obok takich funkcji jak kompas czy barometr ma także wskaźnik przypływów i odpływów. Najwyższą dokładność wskazywanego czasu zapewnia połączenie radiowe. Nie musisz się zastawiać, jak ustawić zegarek G Shock Gulfmaster – wszystko odbywa się automatycznie.

Zegarki G-Shock. Idealne dla aktywnych

Sportowe zegarki Casio przyciągają wzrok kultowym już designem. Nie ulega jednak wątpliwości, że są po prostu funkcjonalne i niezwykle trwałe. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na któryś z droższych, czy tańszych modeli, pewne jest jedno. Wybierzesz jedną z najlepszych konstrukcji w swojej kategorii cenowej.