Podróże

Czarter jachtów Karaiby – przeżyj niezapomniane wakacje!

wynajem łódki Karaiby

Chciałbyś spędzić urlop w inny sposób niż zwiedzanie czy wylegiwanie się na plaży? Wybierając się w egzotyczne kraje koniecznie trzeba wyruszyć na otwarte wody! Wyjaśniamy jak działa czarter jachtów Karaiby i dlaczego warto się na niego zdecydować!

Kraje wyspiarskie zachwycają swoją zróżnicowaną fauną oraz florą, a także wręcz bajkowymi krajobrazami. Wybierając się do tak niezwykłego miejsca, warto skorzystać z jego uroków w zupełności. Pomocny w tym będzie czarter jachtów Karaiby. Sprawdź na czym polega!

Dlaczego warto zdecydować się na czarter jachtów Karaiby?

Karaiby są bezdyskusyjnie uznawane za jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi. To wymarzony cel podróży wielu osób spragnionych wypoczynku na zachwycających, piaszczystych plażach i kąpieli w lazurowym morzu, wśród niezwykłych roślin oraz zwierząt. Ponieważ kraj ten składa się z 8 wysp pochodzenia wulkanicznego/koralowego, region ten zachwyca różnorodnością przyrody. W związku z tym można tutaj doświadczyć zapierających w dech piersiach widoków. Z pomocą łodzi da się także dotrzeć w wiele niedostępnych miejsc, okrywając dzikie plaże, niespotykane gatunki roślin i zwierząt itp.

By jednak najpełniej odebrać piękno otaczającego krajobrazu, a także najlepiej poczuć klimat tego wyjątkowego miejsca na ziemi, najlepiej jest zainwestować w czarter jachtów Karaiby! Na pokładzie łodzi można całkowicie się zrelaksować, zapominając o problemach życia doczesnego. Podczas rejsu można się poczuć, jakby znalazło się w zupełnie innym świecie! Na wodzie szybko łapie się piękną, równomierną opaleniznę, odpoczywa się od zgiełku i tłumów turystów, a także rozkoszuje się odgłosami morza, zwierząt i natury. Miłośnicy przygód mogą natomiast całkowicie oddać się żegludze, by poczuć się jak prawdziwi korsarze! Sportowy jacht pozwoli im poczuć wiatr we włosach i podnieść poziom adrenaliny! Czarter jachtów Karaiby to świetny pomysł na nietypowe wakacje zarówno z rodziną, jak i grupą znajomych czy przyjaciół.

Jak działa czarter jachtów Karaiby?

Czarter jachtów Karaiby nie jest niczym skomplikowanym. Łódź można wynająć na miejscu, ale najlepiej jest to zrobić telefonicznie lub przez Internet. Chociaż piękna pogoda utrzymuje się tutaj cały rok, zdecydowanie najbezpieczniejszym okresem są miesiące od października do kwietnia (wtedy odnotowuje się najniższe ryzyko zagrożenia huraganami i innymi gwałtownymi zjawiskami atmosferycznymi). Takie wakacje to idealne rozwiązanie dla osób, które mogą lub chcą wziąć urlop po sezonie, a także dla tych, którzy chcą uciec przed zimnem w sezonie jesienno-zimowym.

By móc sterować jachtem, w kraju tym wymagany jest patent żeglarski Sailing experience resume. Można jednak znaleźć oferty, które zawierają w cenie pomoc doświadczonego kapitana. Większość firm czarterowych gwarantuje również ubezpieczenia od kolizji czy uszkodzenia silnika, a także natychmiastową pomoc w razie jakichkolwiek kłopotów. Taka przyjemność jest więc stosunkowo bezpieczna i nie należy się niczego obawiać.

Ile kosztuje czarter jachtów Karaiby?

Piękną, kilkuosobową, żaglową łódź można wynająć już za cenę ok. 200 euro za dobę. Nie jest więc to tak droga usługa, jak mogłoby się wydawać! Oczywiście im większy, lepiej wyposażony model jednostki się wybierze, tym więcej będzie kosztować jego najem. Przy tym jednak należy pamiętać, że jeśli posiada on kabinę, można zaoszczędzić na zakwaterowaniu. Noc na morzu to niezapomniane przeżycie! Czarter jachtów Karaiby często jest też dostępny w okazyjnych cenach, np. jeśli rezerwuje się łódź na promocjach first/last minute. Wydatki związane z najęciem jachtu są zawsze bardzo korzystne, biorąc pod uwagę to, jakie wrażenia zapewniają!

Jeśli od dawna marzysz o wakacjach w naprawdę rajskim miejscu, koniecznie zdecyduj się na czarter jachtów Karaiby! Nie jest to wcale trudne ani bardzo kosztowne, a zagwarantuje Ci jedne z najpiękniejszych doświadczeń w życiu! Wybierz idealną łódź dla siebie oraz swoich bliskich i ruszaj w rejs!