Polska

Najlepsze Kluby MMA w Krakowie

Najlepsze Kluby MMA w Krakowie

Czy warto uczyć się sztuk walki? Oczywiście, że tak. Warto nabywać takie umiejętności, ponieważ nigdy tak naprawdę nie można być pewnym tego, kiedy mogą się one przydać – chociażby do obrony siebie i osób bliskich w kryzysowych sytuacjach. Wielu młodych chce podjąć się nauki sztuk walki, np. MMA. Nie brakuje też starszych osób, jakie chcą posiąść taką wiedzę i umiejętności. Każdy więc będzie w stanie znaleźć dla siebie miejsce, gdzie będzie mógł trenować. Gdzie takie kluby można znaleźć w Krakowie?

1. Klub Sportowy Grappling Kraków

Miejsce, gdzie każdy może poczuć się jak „między swemi”. Pomimo tego, że na co dzień pomiędzy sobą trenowane są tu różne sztuki walki, to po zajęciach pozostają przyjaźnie. W Grappling panuje przyjazna atmosfera, która sprawia, że nikt nie ociąga się z treningami. Wszyscy mogą liczyć na wzajemną motywację. Często organizowane są tutaj wyjazdy – letnie i zimowe, dzięki czemu integracja jest tutaj na bardzo wysokim poziomie. Kto chciałby poczuć się jak w rodzinie, powinien zajrzeć do Grappling.

Adres: Nad Strugą 7, Kraków

2. Klub Sportowy Grappling Kraków

Kraków jest naprawdę dużym miastem, więc nie ma co dziwić się temu, że takich Grapplingów jest więcej. W końcu większa ilość osób chciałaby trenować w przyjaznej atmosferze, bez konieczności dojeżdżania na drugi koniec miasta. Tak więc takich klubów jest kilka i każdy z nich cieszy się równie dobrą opinią. W ofercie klubu można – oprócz MMA – znaleźć także inne zajęcia, jakie dobrze pomagają poznać sztuki walki.

Adres: Czarnogórska 14, Kraków

3. MMA Academy Kraków

To jeden z tych klubów, który udowadnia, że sztuki walki są nie tylko dla mężczyzn. Na niektórych zajęciach można spotkać także kobiety, jakie z wielkim zapałem podchodzą do trenowania. Zajęcia odbywają się na dużej sali, gdzie trenujący wzajemnie sobie nie przeszkadzają. Trenerzy dbają o to, aby na macie towarzyszyła wszystkim atmosfera współzawodnictwa. Zwracają oni także uwagę na to, aby schodząc z maty, każdy żył w przyjaźni, nie przenosząc wrogiej atmosfery dalej.

Adres: Tadeusza Romanowicza 19b, Kraków

4. Power Fight House

Miejsce, które jest nastawione na to, aby wszystkim swoim podopiecznym przekazać odpowiednią wiedzę w jak najlepszej formie. Panuje tu prawdziwie przyjazna atmosfera. Właściciele dążyli do tego, aby stworzyć miejsce, gdzie walczyć można w bezpiecznych warunkach. Zamiast urządzać rozróby na mieście, można przyjść właśnie tutaj i wyżyć swoje emocje pod okiem najlepszych trenerów. Tym bardziej że przy okazji można nabyć przydatne umiejętności.

Adres: Winnicka 40, Kraków

5. GOTA Underground

Można powiedzieć, że jest to dom walki, a nie szkoła. Ta druga kojarzy się zawsze z czymś wielkim, a tu tak nie jest. Każdy może poczuć się tutaj tak, jakby faktycznie znajdował się tutaj w domu. Tym bardziej że z trenerami można nie tylko poćwiczyć, ale także można z nimi spokojnie porozmawiać. Wielu przyznaje, że tutejszy sztab szkoleniowy, stał się ich mentorem duchowym. Na zajęcia uczęszczają nie tylko faceci, ale także kobiety, jakie chcą nauczyć się walczyć.

Adres: Długa 72, Kraków

6. Kotwica MMA Team

Trzeba przyznać, że jak na Kraków przystało, znaleźć tu można wiele klubów, gdzie MMA jest czymś normalnym. Jednym z nich jest Kotwica, gdzie znaleźć można wykwalifikowanych instruktorów. Ciekawe miejsce, które zostało założone przez prawdziwych ludzi z pasją. Widać to bowiem na każdym kroku. Kadra instruktorska to osoby, które same kiedyś trenowały i na dodatek odnosiły liczne sukcesy. Dowodem na to są liczne puchary i medale, które udało im się zdobyć.

Adres: Kuźnicy Kołłątajowskiej 13, Kraków

7. Szopa FightTeam

Wiele osób docenia to, że ma szansę znaleźć się w miejscu, jakie urządzone jest w oldschoolowym klimacie. Faktycznie tak jest. Jednak ta świetna atmosfera sprawia, że cieszyć się można tu luźnym klimatem. wiele osób trenujących przyznaje, że udało im się wynieść poza klub nie tylko umiejętności walki, ale wiele przyjaźni. W klubie można znaleźć wielu utytułowanych zawodników, którzy regularnie biorą udział w zawodach walki. Kto tylko będzie miał ochotę, może do nich dołączyć.

Adres: Królewska 5, Kraków

8. Wisła Fight Club

Klub, który doceniany jest za wiele rzeczy. Jedną z nich jest oczywiście lokalizacja, dzięki czemu żadna z osób nie ma problemu z tym, aby dotrzeć na zajęcia. Nie można pomijać również przestrzennej sali, gdzie treningi stają się prawdziwą przyjemnością. Na każdym kroku widać, że ma się do czynienia z nowoczesnym klubem, który kładzie mocny nacisk na nabycie odpowiednich umiejętności. Skłania do tego kadra trenerska, która do każdego podchodzi w sposób indywidualny.

Adres: Władysława Reymonta 22, Kraków

9. BOOM boxing studio

Dobrze wyposażony klub sportowy, gdzie wiele osób wraca zawsze z przyjemnością. Dowodem są na to zdjęcia, które pokazują, że wszyscy chętnie biorą tu udział w zajęciach. Fajna atmosfera, doświadczenie instruktorzy i zawodnicy, którzy nie boją się różnych wyzwań – w BOOM naprawdę chce się bywać.

Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 19, Kraków