Polska

Najlepsze Kluby Gejowskie w Krakowie

kluby gejowskie kraków

O LGBT mówi się dużo w ostatnim czasie. W takim sensie, aby każda osoba, która kocha osobę tej samej płci, mogła czuć się wolna. Tak, aby nie musiała ona wstydzić się swoich codziennych przekonań. Na szczęście, w Polsce można spotkać się z coraz większą ilością takich miejsc, gdzie swoich uczuć nie trzeba się wstydzić. Co więcej, są tworzone specjalnie takie miejsca, aby każdy mógł poczuć się w pełni swobodnie. Gdzie takie kluby można znaleźć w Krakowie?

1. Ciemnia Club

Poniedziałek jest jedynym dniem, kiedy jest tu zamknięte. Tak to już od wtorku do samej niedzieli będzie można pobawić się w tym klubie LGBT. Jego bramy otwierają się już od 21 i zamykają się o 6 nad ranem. Trzeba przyznać, że nie brakuje tu osób, które faktycznie spędzają tu całą noc. Jednak nie można się temu dziwić. Wszyscy bowiem zdają sobie sprawę z tego, że zawsze można spotkać się tu z fajnym podejściem. Do tego wszystkiego zawsze można tu liczyć na dobrą muzykę.

Adres: Świętego Filipa 7, Kraków

2. Lindo Bar

Na pierwszy rzut oka widać te całe kolorowe akcenty, które pokazują, że klub faktycznie nastawiony jest do osób LGBT. Dzięki temu właśnie jego wnętrza nie wydają się takie ponure. Ciekawe miejsce, gdzie można spotkać każdego dnia wiele osób. Co prawda, zdecydowana większość osób przychodzi tu po prostu pogadać przy dobrym piwie lub drinku. Nie brakuje jednak chętnych do tego, aby poszaleć przy dobrej muzyce.

Adres: Sławkowska 23, Kraków

3. Blue XL

Bar, który został stworzony z myślą typowo o gejach. To chyba dlatego panowie tak chętnie wracają do tego miejsca, gdzie można się naprawdę fajnie poczuć. Co więcej, tutaj można poznać wiele ciekawych osobowości i zawiązać trwałe przyjaźnie. Blue jest dla każdego. W szczególności dla tych osób, które szukają stylowego miejsca po to, aby urządzić urodziny lub też inną imprezę. Można tu potańczyć, ale także ze spokojem posiedzieć nad piwem.

Adres: Józefa Dietla 85, Kraków

4. ZOO Klub

Czytając opis tego miejsca można dowiedzieć się, że jest to klub, który został stworzony po to, aby pokazać, że jest się prawdziwym, imprezowym zwierzakiem. ZOO położone jest w jednej z historycznych dzielnic Krakowa – na Kazimierzu. W środku można znaleźć trzy przestronne sale. Łącznie jest tu 100 miejsc siedzących, ale jeszcze więcej stojących. Do tego ogromne parkiety, bar z wieloma trunkami oraz drag queens. Imprezy są tu na bardzo wysokim poziomie.

Adres: Józefa 6/1 P, Kraków

5. Twierdza Krakow

Odwiedzając to miejsce, trzeba mieć pewność co do tego, że ma się otwarty umysł i serce. Tylko w ten sposób będzie można być pewnym tego, że każda osoba poczuje się tutaj wyjątkowo. Twierdza ma niesamowity klimat. Taki nieco wojenny. Jeżeli ktoś zobacz gołe cegły na ścianie, nie musi się obawiać złym stanem technicznym tego miejsca. Wszystko jest tutaj na bardzo wysokim poziomie. W szczególności obsługa, która dba o to, aby zamówienia były na bieżąco wydawane.

Adres: Rynek Dębnicki 6, Kraków

6. Papuga

Każdy ma prawo kochać tego, kto mu odpowiada. Z takim właśnie nastawieniem trzeba przyjść do tego typowego klubu nocnego, który można znaleźć w jednej z najbardziej znanych części miasta. Klub otwarty jest w czwartki, piątki i soboty. Przy czym to właśnie w soboty można się tu bawić aż do szóstej rana. Świetny klimat, który sprawia, że można tu poznać wiele fantastycznych osób i zawiązać mnóstwo trwałych przyjaźni. Obsługa dba o to, aby z głośników leciały same przeboje muzyczne.

Adres: Józefa Dietla 64, Kraków

7. Kraina Szeptów

Wchodząc do tego miejsca niech nikt nie zdziwi się tych szeptów, które słychać z najróżniejszych stron. Może nie jest to jakoś nakazane, ale goście szepczą pomiędzy stolikami tak, aby nie przeszkadzać innym w prowadzonych rozmowach. Miejsce, które jest LGBT friendly. Wystrój sprawia, że można się tu poczuć jak w typowym pubie. Warto wspomnieć o tym, że jest to klub, który ma dwa piętra, więc znaleźć tu można całkiem dużo miejsca. Oprócz tego, że można wypić tu dobre piwo, zawsze można zjeść także coś do tego.

Adres: Izaaka 1, Kraków

8. DIVA Klub LGBTQ+

Bawić się tu mogą wszyscy. I to widać na każdej imprezie, która jest tutaj organizowana, że tak faktycznie tu jest. Jeżeli ktoś jednak nie był jeszcze w tym miejscu, to powinien zwrócić uwagę na nazwę tego klubu, aby niektóre sceny z tego miejsca go nie zaskoczyły. Imprezy są tu iście szalone. Na barze znaleźć tu można ogromną listę drinków, jakie są zawsze serwowane przez sprawną załogę. Jeżeli ktoś szuka dobrego klubu na imprezę, to właśnie tutaj powinien przyjść.

Adres: Sławkowska 6, Kraków

9. N’JOY

Nie jest to na pewno typowy klub z szaloną imprezą na stołach. Jest to miejsce bardziej spokojne. Takich właśnie barów potrzeba, ponieważ nie wszyscy chcą uczestniczyć w szalonej imprezie, z jakiej czasem wychodzi się z bólem głowy. To, czego można być pewnym to fakt, że na barze czeka ogromna ilość koktajli, która sprawi, że nie każdy będzie świadom tego, co tak naprawdę chce wypić. Na każdym kroku widać, że ma się do czynienia z eleganckim klubem.

Adres: Bracka 4, Kraków