5 najlepszych gadżetów podróżnych

walizka i gadżety

Drobne rzeczy potrafią zmienić wszystko. Tyczy się to także akcesoriów, które każdy zabiera ze sobą w podróż. Poznaj 5 najlepszych gadżetów podróżnych, dzięki którym zwiedzanie odległych i lokalnych atrakcji stanie się łatwiejsze, a przy tym przyjemniejsze.

Zobacz produkty, które mogą zrewolucjonizować Twoje podróżowanie i zmienić dotychczasowe nawyki. Zobacz nasz ranking!

1. Walizka uniwersalna

Jeśli zastanawiasz się, co kryje w sobie akurat ta walizka, do powiedzenia mamy wiele. Po pierwsze posiada ona wbudowane baterie do ładowania urządzeń elektrycznych. Poza tym, w przeciwieństwie do innych bagaży podręcznych, torba posiada dobrze posegregowane przegrody i kieszenie, które pozwolą zachować porządek. Prawda, że to torba do zadań specjalnych?

2. Mini powerbank

Najmniejsze modele dostępne na rynku, swoim kształtem przypominają metalową kartę kredytową. Dzięki niewielkim gabarytom mieszczą się bez problemu w kieszeni, przegródkach bagaży oraz wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Powerbanki to świetne urządzenia na biwak oraz na długie podróże środkami transportu, bez możliwości uzupełnienia poziomu baterii klasycznym sposobem. Powerbank w wersji mini sprawdzi się świetnie jako element Twojego bagażu, w który lepiej zapakować więcej rzeczy.

3. Prysznic solarny

Ten przełomowy wynalazek jest wielkości puszki tuńczyka i świetnie sprawdza się na biwaku. Produkt wystarczy zawiesić na drzewie, poddać działaniu słońca, a wcześniej napełnić wodą. Prysznic solarny to świetny sposób na brak prysznicu w miejscu, gdzie rozbiłeś namiot. Produkt wystarczy na siedem minut kąpieli w ciepłej wodzie. Poza małymi rozmiarami produkt jest także niezwykle lekki.

4. Krzesiwo

Niewiele osób opanowało technikę survivalu i potrafi rozpalić ogień praktycznie ze wszystkiego. W ekstremalnych warunkach elektroniczne krzesiwo pozwoli na rozpalenie ognia i z pewnością nie zawiedzie. Elektroniczne krzesiwo wytworzą iskry i jest niezawodne. Z całą pewnością można na nim polegać bardziej niż na zapalniczce i zapałkach, choć jego użycie jest trudniejsze. Z całą pewnością to świetny gadżet na wyprawę do lasu.

5. Poduszka podróżna

W tym zestawieniu nie mogło jej zabraknąć. Każdy kto obudził się z bólem karku w aucie, autokarze, samolocie lub pociągu wie jak ważna jest ochrona karku. Postaw na wygodną poduszkę podróżną, która uchroni Twoje kręgi przed nadwyrężeniem. Dobra poduszka przeznaczona do spania w trakcie podróży zapewnia wytłumienie dźwięków z zewnątrz. Każdy potrzebuje czasem odpoczynku!

4.3/5 - (liczba ocen: 6)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.