Polska

Myszogród w Zakopanem – Tysiąc białych słodkich myszek

fajne myszki
źródło: www.zakoatrakcje.pl

Wydawało Ci się, że nic Cię nie zaskoczy? Czy widziałeś myszki które chodzą po wyciągu narciarskim lub jeżdżą pociągiem? Kilkunastu artystów na przestrzeni około 200 metrach kwadratowych stworzyło wspaniały świat w którym żyje aż 1000 myszek. Jest tutaj kilkanaście aranżacji: Myszy na Marsie, Śnieżna Kraina, Podniebna wioska, Górska kraina, czy Magiczny las

Przeniesiecie się tutaj w bajkowy i magiczny świat pełny malutkich gryzoni.  Są tutaj myszki białe, brązowe, duże i małe. – jest ich tutaj sporo. Nas zaciekawiły włochate myszy, które uwielbiają skakać z jednego tunelu do drugiego. Niektóre z nich biegały w kołowrotku. Myszki tak samo, jak te na wolności lubią zjeść co popadnie. Czasami zdarza się, że zjedzą jakiś element dekoracji! W środku znajdują się same samiczki, więc dzieci nie będą świadkami walki gryzoni między sobą.

myszogród

Twórca tego miejsca, chciał odczarować złą sławę myszy jako szkodników. Tutaj pokazane są jako urocze małe stworzenia.

Myszki znajdują się za szybą, więc odwiedzający mogą podziwiać je jedynie przez szybę, więc nie ma obaw, że coś im się stanie. W środku słychać przyjemną muzykę, a światło jest przyciemnione dlatego posiłkowaliśmy się zdjęciami od Myszogrodu. Gabloty to wizualne dzieła sztuki, które zachwycają detalami. Są one szczelne i każda z nich ma swój kanał wentylacyjny. Obiekt jest zadbany i czysty.

To nie tylko ciekawa rodzinna atrakcja, ale i możliwość spojrzenia na myszki z zupełnie innej perspektywy.

Strona Myszogrodu: https://zakoatrakcje.pl/atrakcja/myszogrod-zakopane/

Myszki w wagonie
źródło: www.zakoatrakcje.pl

Cennik

Bilet normalny – 17 zł
Bilet ulgowy – 14 zł
Bilet rodzinny (min. 2+1) – 14 zł za osobę

Myszogród czynny jest od poniedziałku do niedzieli od godziny 10 do 20.

Chcesz zobaczyć sobowtóra Stuarta Malutkiego lub dużo białych myszek we wspaniałej scenerii? Zajrzyj do Myszogrodu w Zakopanem. To jedyna tego rodzaju atrakcja na mapie Zakopanego. Ciekawostką jest to, że 12 artystów przez ponad 11 tysięcy godzin tworzyło ten wspaniały świat.

zakoatrakcje reklama