Polska

10 Najlepszych Klubów i Dyskotek w Zakopanem

kluby zakopane

Zakopane to polska, zimowa stolica, którą chętnie odwiedzają turyści z całego kraju. Okolice malowniczego miasteczka świetnie nadają się do uprawiania różnych sportów zimowych (m.in. trekkingów górskich, narciarstwa, snowboardingu), nie brakuje tu również muzeów, aquaparków oraz atrakcji dla całej rodziny. Centrum Zakopanego przez całą dobę tętni życiem: znajdują się tu bary i restauracje, kluby muzyczne i dyskoteki, które każdego wieczoru przyciągają miłośników dobrej zabawy. Przedstawiamy 10 miejsc w Zakopanem i okolicach, które każdy imprezowicz powinien odwiedzić!

1. Klub Vavavoom

Z pewnością najpopularniejszym klubem muzycznym w Zakopanem jest Klub Vavavoom, którego parkiety zapełniają się już od siedemnastu lat. W menu lokalu znaleźć można kolorowe drinki na bazie alkoholi z całego świata, a także duży wybór piw i napojów bezalkoholowych. W klubie odbywają się różne wydarzenia cykliczne i tematyczne, takie jak andrzejki, mikołajki i imprezy halloweenowe. Co roku w grudniu hucznie obchodzone są urodziny lokalu, które przyciągają miłośników dobrej zabawy z całego regionu.

2. Muzyczna Grota Młyniska

Choć Muzyczna Grota Młyniska nie jest typowym klubem muzycznym, z pewnością miejsce to pokochają miłośnicy kultury podhalańskiej. Odbywają się tu koncerty, potańcówki i występy w góralskim stylu, a na gości czekają liczne atrakcje, takie jak wieczór z muzyką bałkańską czy karpacka biesiada. Muzyczna Grota Młyńska mieści się na terenie zakopiańskiej karczmy – serwowane są tu nie tylko alkohole, ale również lokalne przysmaki i potrawy kuchni regionalnej.

3. Le Scandale

Na klubowej mapie Zakopanego niezwykłym miejscem jest klub muzyczny Le Scandale. W lokalu znajdują się trzy pomieszczenia: Aperitif Bar (z kanapami i stolikami, w którym serwowane są koktajle i ciepłe dania), Cocktail Room oraz Music Loft. W dwóch ostatnich wieczorami odbywają się huczne imprezy taneczne, wydarzenia prywatne (np. wieczory panieńskie i kawalerskie, imprezy firmowe, przyjęcia okolicznościowe). Dużym atutem klubu jest ogromny wybór alkoholi z całego świata, na których bazie przygotowywane są pyszne, egzotyczne drinki. W Le Scandale organizowane są także wieczory tematyczne i imprezy cykliczne, spektakle, występy artystów i koncerty.

4. La Playa

Impreza w stylu hawajskim w samym sercu Tatr? Tylko w klubie La Playa! To miejsce, które łączy w sobie funkcję pubu i pizzerii z kameralnym klubem muzycznym. Choć nie znajdziemy tutaj typowego, rozległego parkietu i klubowego oświetlenia, La Playa nieustannie tętni nocnym życiem. W lokalu serwowane są drinki i niszowe gatunki regionalnych piw, urządzane są imprezy tematyczne i taneczne, a także organizowane są pikniki sportowe i strefy kibica. Miejsce dla koneserów dobrej, kameralnej zabawy w przyjacielskiej, luźnej atmosferze!

5. Odskocznia na Parkiecie

Odskocznia na Parkiecie to zakopiańska restauracja, w której wieczorami organizowane są imprezy taneczne z muzyką na żywo. W restauracji serwowane są dania kuchni regionalnej: grillowane oscypki, góralska kwaśnica na żeberkach, golonka i jagnięcina, wyborne drinki i lokalne alkohole. Codzienne występy muzyków sprzyjają wspaniałej zabawie do późnych godzin nocnych.

6. Browar Watra

Restauracja Browar Watra charakteryzuje się industrialnym wystrojem wnętrz i kameralną, przyjazną atmosferą. W tym niedużym klubie organizowane są przyjęcia z muzyką na żywo, dancingi i potańcówki, które przyciągają nie tylko miłośników podhalańskiej kultury. W lokalu serwowane są zarówno piwa, wina i regionalne alkohole, jak i przystawki oraz dania obiadowe.

7. Klub Granit

W zakopiańskim „Granicie” przez cały weekend trwa doskonała zabawa. To typowy, nowoczesny klub muzyczny, z dużymi lożami VIP i świetnym oświetleniem. W piątki i soboty na parkiecie „Granitu” bawią się dziesiątki młodych osób, a tutejsze bary słyną z bogatej oferty drinków i napojów bezalkoholowych. W lokalu odbywają się imprezy tematyczne, występy znanych DJ’ów oraz przyjęcia i wydarzenia prywatne (np. wieczory kawalerskie, imprezy urodzinowy, wieczory panieńskie).

8. Klub Bania – Białka Tatrzańska

Termy Bania w Białce Tatrzańskiej to jedna z największych atrakcji całego Podhala. Poza kompleksem basenów termalnych, restauracją i eleganckim hotelem, w obiekcie znajduje się również klub muzyczny. Nowoczesne, przestronne wnętrza z futurystycznym oświetleniem, w których co noc odbywają się przyjęcia i imprezy taneczne, zachęcają do całonocnej zabawy w rytm znanych i lubianych przebojów muzycznych. Na wyróżnienie zasługuje oferta tutejszych barów: znajdziemy tu zarówno niszowe marki piw kraftowych, jak i doskonałe wina oraz mocne alkohole z różnych stron świata.

9. Casanova – Ciche

Około 20 kilometrów od Zakopanego położona jest mała miejscowość Ciche, w którym znajduje się klub Casanova. W dużym lokalu umiejscowiono dwie sale dyskotekowe, w których królują znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej (POP, R&B, muzyka latynoamerykańska, muzyka polska). Znajdują się tu trzy bary serwujące kolorowe drinki, alkohole oraz napoje bezalkoholowe, a także pizzeria, która oferuje bogaty wybór szybkich przekąsek.

10. Club Toster – Nowy Targ

W Nowym Targu (około 23km od centrum Zakopanego) znajduje się Club Muzyczny Toster, zlokalizowany na malowniczym, nowotarskim Rynku. W każdy weekend odbywają się tu taneczne, tematyczne imprezy oraz występy DJ’ów, którzy dbają o doskonałą zabawę publiczności. Lokal charakteryzuje się nowoczesną aranżacją wnętrz, świetną, imprezową atmosferą oraz dużą różnorodnością podawanych alkoholi i drinków.

zakoatrakcje reklama