10 najlepszych miejsc z burgerami w Koszalinie

burgery koszalin

Koszalin to kolejne z tych Polskich miast, które turyści szczególnie uwielbiają odwiedzać. Dlaczego? Ponieważ, to nie tylko miejsce, gdzie można wypocząć, ale jest to również miasto, które pełne jest wielu fantastycznych zabytków i urokliwych miejsc, które koniecznie warto zwiedzić. Ale jest to także miasto, które słynie z wielu lokali serwujących wyśmienite hamburgery, które turyści wręcz ubóstwiają. Dlatego warto zapoznać się z tym najlepszymi z nich, by wybrać ten idealny dla siebie.

1. Hacienda Burger Bar

To pierwsza knajpa w owym zestawieniu i jednocześnie jedna z najlepszych w tej kwestii. To doskonałe połączenie wyśmienitego smaku burgera wraz z fachową i jednocześnie niezwykle miłą obsługą. Każdy klient wychodzi z tego lokalu po prostu zachwycony.

2. Krowa Burger

Kolejnym lokalem wartym uwagi w powyższej kwestii, jest „Krowa Burger”. Lokal ten jest bardzo dobrze znany mieszkańcom Koszalina i cenią go oni bardzo wysoko. Dlatego też, będąc w tym mieście, warto się tam wybrać.

3. Whisky&Burger u Szybkiego

Lokal mały, ale niezwykle klimatyczny. No i serwowane tam burgery uważane są za jedne z najlepszych na terenie całego miasta. To wiele mówi o tym właśnie lokalu.

4. Bar&Bistro Koloboks

Innym lokalem wartym polecenia, jest wyżej wspomniany bar. To świetne połączenie doskonałego smaku wraz ze świetną obsługą i urokliwym wnętrzem.

5. NieNaŻarty

Powyższy lokal znany jest z tego, że serwuje jedne z największych burgerów na terenie całego Koszalina. Każdy burgerowy fan powinien przynajmniej raz w życiu zawitać do tego właśnie miejsca.

6. Parkowy Koszalin

Jedno z ładniejszych miejsc z burgerami na terenie Koszalina. Ale sam wygląd to nie wszystko, bo również pod kątem smaku, jest to absolutna czołówka.

7. Burger King

Firma znana na terenie całego kraju. Również i w Koszalinie można zasmakować tych pysznych serwowanych tam mięsnych produktów.

8. Escobar Restauracja

Lokal, gdzie serwowane są burgery wręcz kolosalne, ale jednocześnie doskonałe w smaku. Turyści są tym lokalem wręcz zachwyceni.

9. Gastrofaza

Wszyscy fani jedzenia burgerów na świeżym powietrzu nie mogli trafić lepiej. Piękna okolica, pyszne mięso. Czego chcieć więcej?

10. AMBASADA

Na koniec miejsce, które zyskuje coraz większą popularność. Wpływ na to ma doskonała obsługa, która w połączeniu ze smacznym burgerem, daje kapitalną mieszankę.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.