Gdzie warto zjeść w Bydgoszczy

pizza

Bydgoszcz to miasto na prawach miejskich, a jego atutem jest lotnisko. Inne miejsca, to parki: Park Kazimierza Wielkiego, Park Jana Kochanowskiego, Park Wincentego Witosa, oraz Park Henryka Dąbrowskiego. A samo miasto zawiera długą wielo – epokową historię. Przetrwało ono Potop Szwedzki, I i II wojnę światową. Pomimo różnych wydarzeń cały czas rozwijało się, rozbudowywało i napływała do niego ludność.

Lista najlepszych restauracji

1. Restauracja Shrimp Bistro – Bar Krewetkowy Jatki 9
2. Restauracja Jatki 6
3. Restauracja Czosnek i Oliwa
4. Restauracja King Fu Fusion
5. Restauracja Luizjana
6. Restauracja Kuchnia Bar & Restauracja
7. Restauracja Karramba
8. Restauracja Katarynka Bistro
9. Restauracja Weranda
10. Restauracja Manekin

Nowoczesne lokale gastronomiczne.

Restauracja Shrimp Bistro – Bar Krewetkowy Jatki 9 jest najbardziej komfortowa. Spełnia najwyższe wymagania, jakie może mieć restauracja. Jej kuchnia oraz obsługa są, jak jedna dłoń, współpracując ze sobą.

Mix kuchni, włoska, indyjska oraz owoce morza. Interesujące dania, inne, niż polska kuchnia. W tym również inne przyprawy, dodatki, o nietypowym wyglądzie i smaku. Coś innego, nowego do skosztowania, przy wytrawnym winie.

Kolejna obok znajdująca się restauracja To Jatki 6. Kuchnia o ekskluzywnym klimacie, z kilkoma rodzajami kuchni. Dania są na gorąco, na zimno, z sosami, ziołami, dekorowane bazylia, czy też miętą. Nie zabrakło wyobraźni u kucharza, gdzie w menu pojawiają się steki.

Trzecia kuchnia z brązowym medalem – Czosnek i Oliwa. Sama nazwa już brzmi apetycznie. Dania niesamowicie przygotowane, przyprawione, pozostawiają smak po sobie. Dlatego też można wrócić do tej restauracji. I posiłki są podzielone czasowo. Nie zabraknie też drugiego śniadania, czy też przystawek.

Choć i restauracja King Fu Fusion niczego sobie. Ona prezentuje się z gracją, o świeżym, surowym wystroju. Świeże cięte kwiaty dekorują stolik klienta. Dania są podawane przez najlepszą obsługę.

Bydgoskie restauracje i ich kunszt.

Bydgoszcz to duże miasto, w nim szereg różnego rodzaju firm, które rozwijają się w szybkim tempie. Mają one niesamowity pęd, dbają o wszystko, co prezentują ze sobą. I tu restauracja Luizjana oraz Karramba serwują najlepsze dania. Spełniają wszystkie wymagania, jakie mogą mieć klienci.

Dania są przygotowywane, szybko i sprawnie z nutą dekoracji. Luizjana to nazwa, która wkomponowała się w wystrój lokalu. Typowy zimny i czysty zarazem wygląd pomieszczeń. Wygodne miejsca siedzące, przy odpowiedniej wielkości stolikach. Każdy stolik ma dodatkowo serwetki, solniczkę i pieprzniczkę, dla klientów przy, konsumowaniu potraw.

Natomiast Karramba, tu już wesoły wystrój, nie ma zachowanej aż tyle powagi. Lokal średniej wielkości. Wygodny, typowo pod grupy wycieczkowe, gdzie jest wyjątkowo dużo miejsca. Jak i również przygotowany w sam raz na wydarzenia rodzinne, uroczystości urodzinowe.

Inna jeszcze forma lokalu, czy też punktu gastronomicznego zwana Kuchnia Bar & Restauracja. Tu serwowana kuchnia typowo polska i europejska. Potrawy są przyrządzane również w stylu wegetariańskim.

Relaks i odprężenie, przy deserze.

Katarynka Bistro – punkt, gdzie można dobrze zjeść, poczuć trochę relaksu. Wygodne miejsca siedzące, gdzie po całym ciężkim dniu można wypocząć.

Restauracja Weranda ma menu według trzech posiłków dnia. Prane siadanie w godzinach, lunchmit oraz ciepłe dania obiadowe oraz wieczorne posiłki, które już nie obejmują dań obiadowych.

Czołówkę najlepszych restauracji zamyka restauracja Manekin. Nietypowy wystrój wnętrza, o jasnych kolorach. Dania tu typowo polskie, jak naleśniki, i nie tylko.

Oceń artykułDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.