CiekawostkiPolska

10 najlepszych miejsc z burgerami w Jastrzębiej Górze 🍔

burgery jastrzębia góra

Jastrzębia Góra to jedno z najpiękniejszych miejsc na terenie naszego kraju. Co roku tłumnie przybywają tu tysiące turystów, którzy zachwyceni są wszystkim tym, co to miejsce ma im do zaoferowania. Ale warto zwrócić uwagę na fakt, że Jastrzębia Góra to nie tylko piękne miejsca. To także masa świetnych lokali, gdzie serwowane są przepyszne hamburgery, które zadowalają niejednego klienta. Dlatego warto poznać te najlepsze z nich, by wybrać ten najlepszy dla siebie.

1. Kapitan Burger

To pierwsze miejsce bezsprzecznie warte polecenia w Jastrzębiej Górze w kwestii doskonałych hamburgerów. Wyśmienity smak idealnie połączony jest z ich obfitością. Każdy klient, który chociaż raz przekroczył próg tego miejsca, był nim wręcz oczarowany.

2. DR Burger

Kolejne z wartych polecenia miejsc do zjedzenia przepysznego hamburgera. Uroku temu miejscu niewątpliwie dodaje przemiła obsługa, która raz po raz jest zachwalana przez zachwyconych nimi klientów.

3. Chilii Kebab Burger&Grill

Burgery w tym lokalu do największych nie należą, ale w kwestii smaku to zdecydowana czołówka na terenie Jastrzębiej Góry. Warto wybrać to właśnie miejsce na zasmakowanie głodu.

4. Burgery Sezonowo

To miejsce zna praktycznie każdy mieszkaniec Jastrzębiej Góry. Nie ma praktycznie dnia, żeby to miejsce nie było tłumnie oblegane przez klientów. Doskonały smak i świetna obsługa.

5. AN-KA Chicken King

To właśnie to miejsce miejscowi nazywają jednym z najlepszych miejsc na zjedzenie doskonałego hamburgera. Wraz z licznymi doskonałymi dodatkami tworzą doskonałą mieszankę, którą aż chce się smakować.

6. Kredens

Pod kątem wielkości nie ma w Jastrzębiej Górze drugiego takiego miejsca jak to. Niejeden klient jest zaskoczony tym, co jest mu w tym lokalu serwowane. Oczywiście zaskoczony na duży plus.

7. Rusty Burgery

Miejsce nieduże, ale klimatyczne. Świetne burgery, przemiła obsługa, fajna lokalizacja. Same plusy.

8. Portofino

To następne z miejsc, na które warto mieć oko w kwestii hamburgerów. Szczególnie chwalony jest tu fakt doskonałego doprawiania mięsa do burgerów, co sprawia, że smak ogólny, jest jeszcze cudowniejszy.

9. U Kaśki

Pod kątem wielkości serwowane tu burgery ustępują tu innym lokalom, ale pod kątem smaku, jest to absolutna czołówka w Jastrzębiej Górze. Lokal godny polecenia.

10. Lazurowa

Jeden z najbardziej klimatycznych lokali serwujących burgery w tym mieście. Trzeba śmiało powiedzieć, że w tak pięknym wystroju, jedzenie przepysznych hamburgerów to czysta przyjemność.