Polska

10 Najlepszych Klubów w Tarnowie

kluby tarnów

Tarnów to przepiękne miasto znajdujące się w południowej części Polski, w województwie małopolskim. Cieszy się ogromną popularnością wśród turystów przede wszystkim ze względu na mnogość zabytków, które dziś stanowią największą atrakcję miasta. Nie bez powodu mówi się, że tarnowski rynek to nasza rodzima perła renesansu. Miasto obfituje w muzea i miejsca, w których czas na dobre się zatrzymał, czego przykładem może być fascynujące muzeum etnograficzne.

Poza sporą ilością zabytków Tarnów może poszczycić się również niezwykle ciekawą ofertą kulturalną oraz atrakcjami dla miłośników nocnego życia. W mieście znajdziemy sporo klubów oraz pubów, które w każdy piątek zamieniają się w centra nocnych zabaw do białego rana. Jakie miejsca warto wziąć pod uwagę? Oto kilka wybranych propozycji.

1. Alfa Club

Alfa Club znajduje się przy ulicy Staszica 3. To nowoczesny klub tarnowski, który może pochwalić się największą przestrzenią do zabawy. Mieści się w dosyć niepozornym budynku, choć wnętrza zachwyca od pierwszej sekundy. Alfa Club odznacza się bardzo estetycznym wnętrzem, które śmiało można porównywać z najlepszymi europejskimi klubami. Posiada nagłośnienie najnowszej generacji oraz doskonały system oświetleniowy, któremu zawdzięczamy fantastyczny klimat. Regularnie odbywają się tutaj tematyczne imprezy. Króluje przede wszystkim muzyka klubowa, aczkolwiek często są również organizowane koncerty z muzyką na żywo. Goście mają do dyspozycji sporych rozmiarów parkiet, który w weekendy jest niemal po brzegi wypchany gośćmi pragnącymi na dobre zanurzyć się w świetnej zabawie. Na słowo uznania zasługuje świetnie przygotowany personel, który dba o najwyższe standardy i komfort wszystkich gości.

2. Flamingo Night Club

Flamingo Night Club to propozycja nie do odrzucenia przede wszystkim w przypadku panów, którzy uwiebiają dobrą zabawę w towarzystwie pięknych kobiet. To ekskluzywny klub nocny, w którym regularnie odbywają się zmysłowe pokazy taneczne realizowane przez zatrudnione tancerki. Lokal mieści się przy ulicy Krupniczej 61 i odznacza się bardzo wysokimi standardami. Wewnątrz panuje kameralna atmosfera, którą zawdzięczamy bardzo dobrze rozmieszczonym światłom. W centralnej części znajduje się świetnie wyposażony bar, który został wykonany w stylu glamour. Elementy glamour pojawiają się również w innych częściach klubu. Cały wystrój jest wyjątkowo gustownym połączeniem elegancji i luksusu. Goście mają również do dyspozycji eleganckie i wygodne loże, z których można podziwiać pokazy taneczne. Między lożami znajduje się spektakularna klatka, w której również odbywają się pokazy. To bez wątpienia miejsce, które nigdy nie zasypia. Dobra zabawa jest największą wizytówką tego lokalu i właśnie z tego względu warto tutaj zajrzeć.

3. Blue Velvet Club

Blue Velvet Club znajduje się przy ulicy Krakowskiej 8. To idealna przestrzeń dla osób, które najlepiej bawią się przy rytmach disco polo. Można śmiało powiedzieć, że właśnie taka muzyka tutaj króluje, gromadząc ogromne ilości ludzi na parkiecie. Miejsce odznacza się nowoczesnym wystrojem i świetnie przygotowaną ekipą barmańską, która z chęcią serwuje swoja autorskie pomysły. Goście mają do dyspozycji bar oraz sporych rozmiarów parkiet. Warto dodać, że za niewielkie pieniądze można w tym klubie zarezerwować bardzo wygodną lożę. Nic również nie stoi na przeszkodziem, by w Blue Velvet zorganizować swoją własną imprezę.

4. The Wall Dancing Club

The Wall Dancing Club znajduje się na placu Wieźniów KL Auschwitz. W oczach wielu mieszkańców Tarnowa to najlepsze miejsce na weekendową zabawę. Miejsce stawia przede wszystkim na muzykę lat osiemdziesiątych, aczkolwiek pojawiają się również hity lat siedemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Goście mają do dyspozycji bardzo dobrze wyposażony bar i świetnych barmanów, którzy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającej klienteli. Jest tutaj również sporo przestrzeni do tańczenia. Parkiet w piątkowe i sobotnie wieczory jest niemal zawsze wypełniony po brzegi ludźmi. Niezaprzeczalną zaletą tego miejsca jest jego atmosfera. Właściciele przywiązują dużą wagę do tego, aby goście mogli w The Wall Dancing Club choć na chwilę oderwać się od bieżących spraw i skupić na niezapomnianej zabawie.

5. Five CLub

Five Club to kolejne miejsce w Tarnowie, w którym można oczekiwać niezapomnianej i udanej zabawy. Lokal mieści się przy ulicy Krakowskiej 5. Odznacza się nowoczesnym wystrojem, w którym nie brakuje świetnie zaprojektowanego oświetlenia. Regularnie odbywają się tutaj różnego rodzaju imprezy tematyczne. Miejsce zachwyca pozytywnym klimatem i świetnie przygotowaną ekipą, która zawsze staje na wysokości zadania.

6. Stowarzyszenie Przepraszam

Stowarzyszenie Przepraszam mieści się przy rynku pod numerem 9. To unikatowe miejsce, które powstałą przede wszyskim z myślą o miłośnikach muzyki granej na żywo. To miejsce prowadzone przez prawdziwych pasjonatów różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Regularnie odbywają się tutaj koncerty mniej lub bardziej znanych kapel oraz solistów. Sporym zainteresowaniem cieszą się także Dance Night Party i sobotnie imprezy, które zawsze kończą się długim after party. Lokal odznacza się niezwykle przytulnym klimatem. Króluje czysta cegła i przyjemne ciepłe oświetlenie. Bez wątpienia warto tutaj zajrzeć. Istnieje szansa, że Stowarzyszenie Przepraszam stanie się naszym ulubionym miejscem na tarnowskiej mapie.

7. Meksyk

Klub Meksyk znajduje się przy ulicy Modrzejewskiej 16. Bezpretensjonalny wystrój oraz luźna atmosfera tego miejsca sprawia, że każdy czuje się tutaj swobodnie i bezpiecznie. Największym jednak atutem jest muzyka, która jest trzonem tego lokalu. Gospodarze stawiają na zróżnicowane brzmienia, dlatego można tutaj oczekiwać zarówno typowej muzyki disco, jak i popularnych hitów, które nigdy nie zejdą z muzyczneg piedestału. Goście mają do dyspozycji parkiet oraz świetnie wyposażony bar. Warto dodać, że można w niewielkiej cenie zarezerwować lożę dla siebie i bliskich.

8. Space Club

Space Club znajduje się w pobliskim Czchowie przy ulicy Sądeckiej 7. To bez wątpienia miejsce, które warto wziąć pod uwagę. Klub spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Składa się z trzech odrębnych poziomów. Na każdym piętrze znajduje się bar, choć największy mieści się na trzecim poziomie. Również na trzecim poziomie w strefie centralnej znajduje się wielki parkiet. Nieco dalej znajdziemy wygodne loże oraz świetnie przygotowane strefy VIP. Gospodarze tego klubu zadbali o najwyższe standardy począwszy od nowoczesnego wystroju, a skończywszy na świetnie przygotowanym personelu. Za oprawę muzyczną odpowiadają najlepsi DJ-e w okolicy, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób rozkręcić niezapomnianą imprezę. Brzmienia są różnorodne. W Space Club regularnie odbywają się tematyczne imprezy, podczas których króluje wybrany gatunek muzyczny. Nie można jednak narzekać na rutynę, ponieważ właściciele wiedzą, że różnorodność w takich miejscach to podstawa. Doskonale wyszkolona ekipa barmańska zawsze staje na wyskości zadania, dlatego tutejsze drinki cieszą się niebywale dużym uznaniem. Nie ma co do tego wątpliwości, że miejsce powstało z myślą o wymagającej klienteli.