Polska

8 Najlepszych Klubów i Dyskotek w Olsztynie

klub olsztyn

Olsztyn to miasto w województwie warmińsko-mazurskim z ciekawa architekturą i wieloma uczelniami wyższymi. Tak więc bez względu na to czy szukasz fajnej miejscówki na wypad na wycieczkę czy też rozglądasz się za jakimś miastem gdzie podejmiesz dalszą naukę, a przy tym będziesz dobrze się bawił to świetnie trafiłeś. Olsztyn to idealna miejscówka z dobrymi perspektywami na przyszłość. Jak na studenckie miasteczko przystało Olsztyn bardzo dobrze reprezentuje się na naszej liście klubowej.

1. Face Club

Swoją wędrówkę po klubach warto zacząć od Face Club mieszczącego się przy ulicy Mieczysława Orłowicza 4. Dobra zabawa czeka na nas niestety tylko w piątki i soboty. Klub dysponuje dwoma salami tanecznymi, a na każdej z nich mamy możliwość zabawy w rytm innej muzyki. Na każdej sali znajduje się bogato wyposażony bar, a także sporo miejsca do tańczenia. Bardzo dużym plusem jest zamykana palarnia, dzięki czemu, aby zapalić nie musimy wychodzić na zewnątrz, a ponadto nie zapach dymu nie przeszkadza innym klubowiczom. Bywalcy klubu bardzo cenią go za dobre nagłośnienie, a także ogólny wygląd, dominuje tutaj wystrój klubowy na sali odbywają się pokazy świetlne.

2. Klub Mięta

Kolejna miejscówka, która czeka na nas na klubowej mapie Olsztyna to klub Mięta. Aby do niego trafić musimy udać się na ulicę Świętej Barbary 9. Niestety dla osób, które szukają dobrej zabawy w środku tygodnia mam złą wiadomość, bowiem klub jest czynny wyłącznie w piątki i soboty. Klub mieści się na terenie poprzedniego klubu Qotłownia. Na parkiecie będziemy bawić sie w rytmach muzyki mieszanej gatunkowo także każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Do dyspozycji mamy niezbyt duży parkiet, ale z pewnością to wynagrodzi nam bogato wyposażony bar, w którym serwowane są pyszne drinki,  a także profesjonalna ochrona, która zadba o nasze bezpieczeństwo.

3. Antałek Klub Studencki

Jak to w studenckim mieście bywa nie mogło również zabraknąć typowo studenckiego klubu i oto on Antałek Klub Studencki mieszczący się przy ulicy Michała Oczapowskiego 9. Dla wszystkich studentów lubiących zrobić sobie przerwę między zajęciami mam dobrą wiadomość, bowiem klub jest czynny cały tydzień od godziny 21:00. Na parkiecie możemy bawić się świetnie w rytmach muzyki klubowej,  a także na koncertach granych na żywo. Każdy kto lubi śwpiewać może wziąć udział w karaoke. Klub dysponuje dość duzym parkietem stąd mamy pewność, że nie zabraknie nam na pewno miejsca do tańczenia. Zabawę z pewnością wspomogą pyszne drinki, a dla studentów codziennie jest do dyspozycji inna promocja na barze.

4. HOOKAH Club

W Olsztynie przy ulicy Hugona Kołłątaj 1 znajdziemy również HOOKAH Club. Klub czynny jest wyłącznie w piątki i soboty i to dopiero od godziny 21:00. Klubowicze mają do dyspozycji dwa piętra klubu, a na każdym z nich czekają świetnie wyszkoleni barmani, któzy uraczą nas pysznymi drinkami. Na każdym piętrze grany jest inny rodzaj muzyki, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby palące nie muszą wychodzić na zewnątrz, ponieważ klub dysponuje palarnią wewnątrz. Warto również wspomnieć, że klub usytuowany jest w sercu olsztyńskiej starówki przez co dyspnuje bardzo dobrą komunikacją. Na miejscu czeka na nas typowo klubowy wystrój.

5. Sumer Klub

Pędząc dalej po olsztyńskiej mapie klubowej czeka na nas Sumer Klub. Mieści się on przy ulicy Czesława Kanafojskiego 8. Jest to typowy klub studencki. Niestety dysponuje on bardzo małą przestrzenią taneczną jednak w zamian za to oferuje bardzo niskie ceny.

6. Euphoria Club & Pub

Dobra impreza w Olsztynie nie może obyć się  bez Euphoria Club & Pub. To świetne miejsce gdzie można zjeść, napić się i potańczyć.

7. Limonka Club

Kolejna miejscówka do polecenia w Olsztynie to Limonka Club mieszczący się przy ulicy Joachima Lelewela 4A. W klubie cyklicznie odbywają się różnego rodzaju zabawy (karaoke) i imprezy tematyczne. Na parkiecie będziemy bawić się w rytmach polskiej muzyki w tym disco polo. Klub jest doceniany ze względu na świetną obsługę barmańską.

8. Do Białego Rana

Ostatni klub na naszej liście to klub Do Białego Rana mieszczący się przy ulicy Okopowa 15. Niestety jest on czynny wyłącznie w soboty. Imprezy w klubie odbywają się tak jak na polskim tradycyjnym weselu więc niech nikogo nie zdziwi, że w trakcie imprezy odbywa się pierwszy taniec a o północy są oczepiny. Na wejściu wszystkich gości wita para młodą lampką szampana. Świetna zabawa gwarantowana.

4/5 - (liczba ocen: 7)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *