Polska

6 Najlepszych Klubów Tanecznych w Łebie

Łeba to malutkie miasteczko w województwie pomorskim, które w ostatnich latach stało się niemal synonimem najlepszej letniej zabawy. Zamieszkuje ją niespełna cztery tysiące ludzi, choć w sezonie odwiedzana jest przez kilkadziesiąt tysięcy turystów każdego dnia. Wiele osób przybywa w te rejony ze względu na piękny Słowiński Park Narodowy i obszerną piaszczystą plażę.

Nie ma jednak co do tego wątpliwości, że ogromna ilość ludzi wybiera Łebę jako wakacyjną destynację również ze względu na jej renomę miasteczka, w którym nocne imprezy nigdy się nie kończą, a plaża staje się miejscem spotkań ludzi z różnych zakątków kraju. To niemal mekka wszystkich entuzjastów najlepszych imprez w porze letniej. Jakie miejsca warto odwiedzić w pierwszej kolejności? Oto kilka wybranych propozycji.

1. Euphoria Club Łeba

fot. fb.com/euphoriaclubleba

Euphoria Club to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych klubów w całym mieście. Nie bez powodu uważa się, że będąc w Łebie każdy prędzej czy później trafi w to miejsce. Znajduje się przy ulicy Morskiej 1. Goście mają do dyspozycji podłużny bar, a także świetnie wyszkoloną ekipę barmańską, która doskonale wie jak rozpieszczać swoich klientów. Jest tutaj również obszerny parkiet, który niemal zawsze wypełniony jest ludźmi aż po brzegi. Goście mogą skorzystać również z wygodnych lóż. Można śmiało powiedzieć, że panuje tutaj iście wakacyjny klimat, czego dowodem są elementy dekoracyjne przywodzące na myśl rajskie plaże. Spora przestrzeń należąca do klubu znajduje się również na świeżym powietrzu. W tej strefie znajdują się parasolki oraz wygodne pufy. To bez wątpienia miejsce, które warto odwiedzić.

2. Just! The CLub

fot. fb.com/justtheclub

Just! The Club znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 20. To nowoczesny klub nocny, w którym można oczekiwać długich i satysfakcjonujących zabaw. Goście mają do dyspozycji rewelacyjnie zaopatrzony bar oraz ekipę barmańską, która zawsze staje na wysokości zadania. Za oprawę muzyczną odpowiadają DJ-e skupiający się na różnorodnych brzmieniach. Regularnie odbywają się tutaj również imprezy tematyczne, które przyciągają miłośników niezapomnianej zabawy. Imprezom często towarzyszy także fotograf uwieczniający najlepsze momenty, które następnie pojawiają się w mediach społecznościowych klubu.

3. Port Łeba Bar

fot. fb.com/portlebaclubpl

Port Łeba Bar nie jest klasyczną dyskoteką czy klubem nocnym z najnowszej generacji oświetleniem. Dla wielu osób jest to jednak miejsce, które zasługuje na miano obowiązkowej pozycji w trakcie pobytu w Łebie. Nie sposób się temu jednak dziwić, biorąc pod uwagę fantastyczną atmosferę. Port Łeba Bar znajduje się przy wybrzeżu 6. To odgrodzona strefa na plaży, w której znajduje się punkt z jedzeniem, w którym będzie można posilić się przed intensywną zabawą, a także scena. To właśnie ona stanowi serce tego miejsca. Odbywają się tutaj unikatowe koncerty z muzyką na żywo, która przyciąga ogromne rzesze ludzi. Goście mają do dyspozycji również bar z najlepszymi alkoholami.

4. Dyskoteka Wesele Łeba

fot. fb.com/weseleleba

Dyskoteka Wesele Łeba znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 12. To wyjątkowe miejsce, w którym regularnie odbywają się świetne imprezy w rytmie muzyki lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Lokal często organizuje atrakcyjne promocje i konkursy z nagrodami. Sporym zainteresowaniem cieszą się też imprezy dedykowane kobietom. „Mamuśki mają wychodne” to impreza zachęcająca młode mamy do wyjścia z domu i oderwania się od codziennych obowiązków. Jest to bez wątpienia miejsce, które potrafi pozytywnie zaskoczyć nawet najbardziej wymagającą klientelę. Panuje tutaj beztroski i wakacyjny klimat, któremu po prostu nie sposób się oprzeć.

5. Copacabana Beach Club

fot. fb.com/copacabanathebeach

Copacabana Beach Club znajduje się na plaży A. Nazwa nie jest dziełem przypadku, ponieważ lokalizacja faktycznie przywodzi na myśl najpopularniejszą brazylijską plażę. To idealna przestrzeń dla miłośników nadmorskich klimatów, którzy pragną spędzić beztroskie chwile w pięknie zaaranżowanym lokalu. W letnie weekendy regularnie odbywają się tutaj imprezy pod nadzorem najlepszych DJ-ów z okolicy, którzy doskonale wiedzą jak rozkręcić świetną imprezę. Pojawiają się różnorodne brzmienia począwszy od soczystego i bujającego house’u, a skończywszy na popularnych utworach. Każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie. Na najwyższe słowo uznania zasługuje profesjonalna obsługa i świetnie wyposażony bar. Ekipa barmańska jest w stanie przygotować nawet najbardziej spektakularne drinki. Warto dodać, że Copacabana Beach Club to lokal sezonowy. Startuje już w czerwcu, a imprezy trwają nieprzerwanie do końca września. Warto tutaj zajrzeć jeszcze przed zachodem słońca, by móc od  początku podziwiać piękny spektakl. Mówi się, że tutejsze zachody zaliczają się do najpiękniejszych.

6. Rock’N’Pizza

fot. fb.com/lebapizza

Rock’N’Pizza znajduje się przy ulicy Tadeusza Kościuszki 16A. Jest to bez wątpienia miejsce, w którym warto rozpocząć swoje weekendowe wojaże w Łebie. Wielu mieszkańców oraz turystów nie wyobraża sobie weekendu w tym mieście bez wcześniejszej wizyty w Rock’N’Pizza. Nic w tym jednak dziwnego, biorąc pod uwagę wyborną ofertę kulinarną oraz fantastyczną muzykę. Lokal utrzymany jest w nowoczesnym i jednocześnie bardzo przytulnym klimacie. Goście mają do dyspozycji również świetnie wyposażony bar oraz przemiłą obsługę, która dołoży wszelkich starań, by zadowolić swoich klientów.