Polska

8 Najlepszych Klubów Tanecznych w Kołobrzegu

Kołobrzeg znajduje się w północnej części kraju, w województwie zachodniopomorskim. Dla wielu osób stanowi idealne miejsce wypoczynkowe, które posiada niezwykle rozbudowaną ofertę turystyczną. Spektrum możliwości jest wyjątkowo obszerne począwszy od malowniczych piaszczystych plaż, a skończywszy na muzeach i miejscach, w których bezustannie toczy się życie kulturalne.

Kołobrzeg to również idealna destynacja dla osób, które pragną zatracić się w zabawie. Mnogość klubów i miejsc, w których imprezy zdają się nie mieć końca zachwyci tych, którzy cenią sobie mocne wrażenia nocnego życia. Od jakich klubów warto zacząć? Oto kilka wybranych propozycji na najlepsze kluby w Kołobrzegu.

1. Club Underground

fot. fb.com/p/UNDERGROUND-MUSIC-CAFE-100064307792067

Club Underground znajduje się przy ulicy Dworcowej 10. To nowoczesny klub z zachwycającym luksusowym wystrojem wnętrza. Odznacza się nieco kameralnym klimatem i niemal zawsze jest zapełniony niemal po brzegi. Warto dodać, że za brem stoją prawdziwi mistrzowie sztuki barmańskiej, którzy są gotowi przygotować najbardziej wymyślne drinki. Za muzykę odpowiedzialny jest ceniony w branży DJ Sasha, który doskonale wie, w jaki sposób zatrzymać gości na parkiecie na długie godziny. To bez wątpienia jeden z najlepszych klubów w całym mieście. Doskonała atmosfera oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły oraz wysoki standard sprawiają, że każdy doskonale będzie się tutaj bawił.

2. Aquarius Club & Lounge

fot. fb.com/HotelAquariusSPA

Znajduje się przy ulicy Kasprowicza 24. Miejsca odznacza się nowoczesnym wystrojem. Entuzjaści unikatowego designu z pewnością docenią eleganckie przestronne loże. Do dyspozycji gości oddano świetny parkiet oraz obszerny bar z doskonałą ekipą barmańską, która zawsze staje na wysokości zadania. Za muzykę odpowiedzialni są topowi DJ-e z różnych zakątków świata. Dominują nowe brzmienia nieschodzące z list przebojów, ale usłyszymy tutaj również sporo bardziej oldschool’owych numerów, które nigdy nie zeszły z muzycznego piedestału. Sporym uznaniem cieszy się także specjalnie oddzielony lounge z wygodnymi lożami i najlepszymi alkoholami z całego świata. Panuje tutaj przyjacielska atmosfera, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom dobrej zabawy.

3. Klub MarinGo

Klub MarinGo znajduje się przy ulicy Sułkowskiego 9. Ciekawy nowoczesny wystrój wnętrza robi spore wrażenie już po przekroczeniu progu. Goście mają do dyspozycji bardzo spory parkiet, który w trakcie imprez niemal zawsze jest po brzegi wypełniony. W bocznej części wielkiej sali znajdują się wygodne loże wraz ze stolikami. To idealne miejsce dla osób poszukujących bezpretensjonalnego i przyjaznego miejsca, w którym dobra zabawa znajduje się na pierwszym miejscu. Pomocna obsługa i świetna ekipa barmańska dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

4. Centrala

fot. fb.com/centralaklub

Centrala znajduje się przy ulicy Wąskiej 1. To wyjątkowy klub muzyczny, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom dobrych i solidnych brzmień. Lokal słynie z regularnie organizowanych koncertów na żywo. Na tutejszej scenie bezustannie pojawiają się tuzy polskiej muzyki. Świetne nagłośnienie, a także przemiła atmosfera sprawiają, że miejsce znajduje się w czołówce muzycznych klubów w tym regionie Polski.

5. Antidotum

Antidotum to kolejne miejsce na kołobrzeskiej mapie klubów nocnych. Znajduje się w niepozornym na pierwszy rzut oka budynku przy ulicy Łopuskiego 23, naprzeciw kina „Wybrzeże”. Imprezy w tym miejscu trwają niemal do białego rana.

6. Latarnia Morska

fot. fb.com/p/Klub-Muzyczny-Latarnia-Morska-Kołobrzeg-100067342567150

Klub muzyczny Latarnia Morska znajduje się  przy ulicy Morskiej 1. Nie ulega żadnym wątpliwościom, że jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju, gdyż faktycznie znajduje się w starej latarni morskiej. To niesamowicie klimatyczne miejsce, w którym wystrój zdominowany jest przez czerwoną cegłę. Królują tutaj przede wszystkim rockowe brzmienia, co dla wielu gości stanowi jeden z największych atutów. Goście mają do dyspozycji świetnie zaopatrzony bar oraz obsługę, która zawsze staje na wysokości zadania. Można tutaj spędzić miło czas ze znajomymi, a także wyszaleć się w rytm ulubionych rockowych numerów. Ze względu na nietypową lokalizację jest to miejsce, do którego po prostu warto zajrzeć.

7. The Q Club

fot. fb.com/p/The-Q-Club-100054351980049

Przy ulicy Tadeusza Kościuszki 16 znajduje się The Q Club. To miejsce, w którym będzie można napawać się ekskluzywną atmosferą do białego rana. Zachwycający nowoczesny wystrój sprawia, że klub z powodzeniem może stawać w szranki z najlepszymi europejskimi lokalami w tym stylu. Goście mają do dyspozycji świetnie zaopatrzony bar, przy którym mistrzowie sztuki barmańskiej przygotowują spektakularne drinki. Króluje muzyka klubowa i atmosfera, która zachęca do wspólnej zabawy.

8. Lambert Music Club

fot. fb.com/LambertMusicClub

Ustronie Morskie znajdują się niespełna 13 km od Kołobrzegu. To właśnie w tej miejscowości przy ulicy Kościuszki 14 znajduje się popularny Lambert Music Club. Wnętrze odznacza się nowoczesnym wystrojem. Goście mają do dyspozycji wygodne loże i świetnie zaopatrzony bar. To miejsce, w którym zawsze panuje iście szampańska atmosfera. Priorytetem właścicieli jest tworzenie idealnej przestrzeni do niekończącej się zabawy, co z powodzeniem jest realizowane od lat.