Polska

10 Najlepszych Klubów Tanecznych w Karpaczu

imprezownia

Karpacz to obok Zakopanego i Szklarskiej Poręby, ulubione polskie zimowisko. Do miasta u podnóża Śnieżki przyjeżdżają turyści praktycznie przez cały rok. Po górskich wędrówkach lub zimowym szaleństwie na ośnieżonym stoku można się zrelaksować w jednym z wielu klubów tanecznych w Karpaczu. Są to zwykle niewielkie lokale z gastronomią, ale jedno jest pewne – gwarantują wyśmienitą zabawę i doskonały klimat. Nie znajdziemy tu typowo góralskiej muzyki, ale raczej rytmy popularne, biesiadne, disko i pop. Muzyka jest uniwersalna i zadowoli wszystkich, którzy chcą spokojnie potańczyć lub spędzić czas w energetycznej atmosferze.

1. Klub nocny i kręgielnia Artus Resort

W Resorcie hotelowym Arus w Karpaczu nie można się nudzić. To miejsce przyciągające ludzi aktywnych i spragnionych dobrej zabawy. Klub otwarty jest zarówno dla gości hotelowych jak i pozostałych turystów i gości z Karpacza. Plusem tego miejsca jest przestronne zaplecze rozrywkowe. Można grać w kręgle, oczywiście warto wcześniej zarezerwować tor. Dodatkowo drink bar i możliwość zamówienia jedzenia podczas zabawy.

Adres: ul. Wilcza 9

2. Paddy’s Irish Pub

Irlandzki pub u podnóża dolnośląskich gór to prawdziwa okazja, by dobrze zjeść, napić się zagranicznego piwa i potańczyć. Lokal znany jest z doskonałych trunków, w tym z oryginalnego Guinessa. Klienci chwalą ten klub taneczny za rozsądne ceny i świetną atmosferę. Lokal jest klimatyczny, mn. dzięki kominkowi i ceglanym stropom. Pub doskonale oddaje atmosferę irlandzkiego baru z piwem, zakąskami i dobrą muzyką.

Adres: ul. Mickiewicza 5

3. Pub Garaż

Garaż to lokal nie najnowszy, ale za to z długą historią i niepowtarzalnym klimatem. To pub, disko i klub muzyczny w jednym. Warto tu zajrzeć ze względu na przystępne ceny, tłoczną i przyjazną atmosferę oraz szeroką ofertę drinków. Swojsko urządzone wnętrze w garażowym klimacie obejmuje drewnianą ladę i proste, pomysłowe stoliki zbudowane z opon.

Adres: ul. Karkonoska 4

4. Grill Pub Africa

Klub muzyczny w samym centrum Karpacza, zlokalizowany w pensjonacie. Pub posiada ogródek na zewnątrz, gdzie odbywają się grille a nawet ogniska. Wnętrza zapraszają do dobrej zabawy, przy grillu, drinkach i wyśmienitej muzyce. To kultowy lokal ze świetną, przyjazną obsługą.

Adres: Konstytucji 3-ego Maja 30

5. Las Tamas

Restauracja połączona z miejscem do relaksu, słuchania muzyki i imprezowania. Las Tamas to lokal położony przy zaporze wodnej, wiec blisko rzeki, zieleni i w górskim klimacie. Imprezy odbywają się także na zewnątrz, np. przy klimatycznym ognisku. Można tu dobrze się pobawić i odczuć prawdziwie górski vibe. W menu znajdziemy tortille, pizze i zakąski, które idealnie pasują do chillu nad wodą, pod parasolami.

Adres: ul. Rybacka 8

6. Bar Komuszek – drewutnia

Bar Komuszek to jeden z nielicznych lokali, gdzie można spróbować swoich sił w karaoke. To świetne miejsce na to, by wyszaleć się po górskich wędrówkach. Klub z muzyką karaoke przyciąga mieszkańców i turystów przyjeżdżających na wypoczynek do Karpacza. Imprezy karaoke organizowane są systematycznie, oprócz nich można zamówić drinki i jedzenie.

Adres: ul. Parkowa 3

7. Chata Karkonoska

Drewniane wnętrze Chaty Karkonoskiej od razu przenosi gości do świata górskich biesiad. Proste, lecz klimatyczne przestrzenie z belkami stropowymi, z drewnianymi ławami w góralskim stylu. Jedzenie i picie współgra ze znakomitą, górską atmosferą. Organizowane są tu imprezy, tańce i zawsze gra świetna muzyka. To miejsce kultowe, tłoczne, gdyż przyciąga zawsze gości. Do tego położone jest na wzniesieniu z pięknym widokiem. W środku jest duży, drewniany bar a na zewnątrz przestronny taras.

Adres: ul. Wolna 4

8. Sala taneczno-koncertowa przy Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu

Hotel Gołębiewski w Karpaczu to stanowczo kultowe miejsce i najpopularniejszy resort u podnóża gór. W weekendy na gości oraz osoby przebywające w mieście, czeka świetny program rozrywkowy. Organizowane są koncerty, a muzyka taneczna na żywo sprzyja relaksowi. Można tańczyć, bawić się, zamawiać drinki i jedzenie z hotelowej restauracji.

Adres: ul. Karkonoska 14

9. Sandra SPA Karpacz – hotelowa restauracja i bar z muzyką

Sandra SPA to jeden z większych resortów w okolicach Jeleniej Góry. Turyści z Karpacza mogą tu zajrzeć do baru i restauracji. Również goście hotelowi mają wiele możliwości: taniec, muzyka, zabawa. W hotelu organizowane są imprezy z noclegiem lub dyskoteki. Zabawy taneczne i koncerty przyciągają latem i zimą. To miejsce stworzone dla rozrywki i odpoczynku.

Adres: Obrońców Pokoju 3

10. Dwór Liczyrzepy

Klasyczny górski zajazd z niezwykłym, biesiadnym klimatem. W Dworze Liczyrzepy znajduje się bar, sale ze stolikami i duża przestrzeń taneczna. Organizowane są cykliczne imprezy, biesiady, przyjęcia okolicznościowe. W Dworze Liczyrzepy można dobrze zjeść, zamówić drinki i potańczyć. Klub otwarty jest przez cały tydzień i działa zarówno w porze obiadowej, jak i wieczorem, w czasie muzyczno – tanecznych imprez. Organizowane są również wieczory z muzyką tematyczną i grają różne rytmy, od pop i disco po latynoamerykańskie.

Adres: Obrońców Pokoju 4B