Polska

4 Najlepsze Kluby w Częstochowie

na imprezie

Częstochowa nie jest miastem, które na pierwszy rzut oka może kojarzyć się z klubami, natomiast nie zmienia to faktu, że jest wiele osób, które weekendami chce wyjść na imprezę i się rozerwać. W Częstochowie takich miejsc nie brakuje, chociaż trzeba wiedzieć, którymi ścieżkami chadzać, by trafić do odpowiedniego miejsca. Mamy jednak pewność, że dzięki naszym poradom będziecie zadowoleni z jakości imprezy i wrócicie do domu szczęśliwi, więc skorzystanie z naszego przeglądu klubowej mapy Częstochowy będzie dla was pomocne.

Don Kichot

Pierwszą miejscówką, którą dla was chcemy opisać jest Don Kichot. To dyskoteka, która funkcjonuje już od wielu lat i cały czas ma rosnące grono sympatyków. Imprezownia czynna jest we wtorki, piątki i soboty w godzinach 22:00-5:00, więc jest to doskonała okazja do tego, żeby wykorzystać ten czas na zabawę. Don Kichot jest położony w centrum miasta, zaraz obok dworca, przy aleji Najświętszej Maryi Panny 64, niedaleko Jasnej Góry.

Na gości czeka wiele przyjemności. Przede wszystkim piękne panie, pyszne drinki, ale nie to jest najważniejsze. Don Kichot bardzo często organizuje imprezy tematyczne. Wcześniej obowiązuje rezerwacja loży, na której można odpocząć po chwilach szaleństw. Najdłużej działający klub w Częstochowie zawsze stawia na dobrą zabawę, więc jeżeli pójdziecie tam, to gwarantujemy wam wspaniałą zabawę.

Klub Rura

Kolejnym miejscem, gdzie możecie się pobawić w Częstochowie jest Klub Rura. Nie jest to zbyt duży lokal do zabawy, co potencjalnie bywa utrudnieniem, jednak gwarantujemy wam, że wyjdziecie stamtąd z uczuciem zadowolenia i chętnie wrócicie znowu poszaleć. Przy okazji, są tam organizowane również koncerty znanych kapel, które wypełniają sale. Niemniej jednak, Klub Rura to miejscówka, gdzie muzyka klubowa cały czas bryluje. Chociażby z tego powodu warto go odwiedzić i jeżeli chcecie się rozerwać, to jest to miejsce dla was.

Miejsce, jakim jest Klub Rura stawia przede wszystkim na swój osobliwy klimat, którego nie spotkacie nigdzie indziej i nie jest to kurtuazja. Dla mieszkańców Częstochowy, okolic oraz gości, powinno być to kultowe miejsce zabaw, bo nie ma co ukrywać, że Częstochowa jako tako, nie słynie z wielkich klubów i nie ma chociażby tak jednego wielkiego klubu jak Heaven w Zielonej Górze, czy Energy 2000 w Manieczkach. Szukając innych plusów Klubu Rura, to na pewno jest to zapraszanie znanych DJ-ów z polskiej i nie tylko sceny muzycznej. Nie ma to jak dobra muzyka od dobrego DJ-a, w rytmach której można się bawić do białego rana.

Bristol

Być w Częstochowie, chcąc pójść na imprezę i nie wejść do Bristolu, to prawie tak jak zgrzeszyć. Nie ma lepszego miejsca naszym zdaniem, gdzie jest ład, kultura, piękne panie i również wyjątkowy, typowo klubowy wystrój. Tutaj odbywają się tematyczne imprezy, które przyciągają tłumy, a sam lokal mieści się przy ul. Kopernika 16. Na uwagę zasługuje wielki parkiet, który często jest wypełniony i tym samym jest to miejsce już dla lokalsów wręczk kultowe. Istnieje tutaj możliwość zorganizowana własnej imprezy jak urodziny, wieczór panieński czy kawalerski.

Bristol jest otwarty 3 razy w tygodniu: od czwartku do soboty w godzinach 22 do 3, a w sobotę można bawić się o godzinę dłużej. To, co wyróżnia Bristol na tle innych dyskotek w Częstochowie, to na pewno elegancja. Władze lokalu dbają o porządek, co na pewno jest atutem. Klimatyczna muzyka dance i rytmiczne bity sprawiają, że w połączeniu z wysoką jakością nagłośnienia można bawić się do białego rana. Goście klubu przyznają jednoznacznie, że tutaj czują się jak w prawdziwym klubie, ale jest to zasługą gospodarzy, którzy dbają o każdego klienta. Przed imprezą można otrzymać darmowego drinka, który wprowadza w wyjątkowy nastrój i tym samym impreza staje się lepsza.

Pamiętajcie o tym, że w klubie obowiązuje dress code, więc nie każdy wejdzie z zewnątrz w byle jakich ubraniach. Dodatkowym atutem jest mocno zabukowany kalendarz, w ramach którego można sobie dokładnie zaplanować wyjście i dowiedzieć się, czy będzie obowiązywać elegancki strój, czy też casualowy. Podczas jednej imprezy na parkiecie może zmieścić się około 400 osób, a ścianka klubowa pozwala na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia.

Remis

Lokal o dość nietypowej nazwie jest miejscem, które bardziej nazwalibyśmy dancingiem niż w pełni tego słowa dyskoteką, jednak nie zmienia to faktów, że i tutaj można się dobrze pobawić. Być może nie jest to miejsce dla młodych osób, które wybierają miejsca, o których wspomnieliśmy wyżej, jednak Remis jest w stanie zaoferować bardzo wiele. W szczególności dotyczy to starszych osób albo tych w średnim wieku, którym w głowie już nie tylko „dzikie pląsy”, ale jednak stawiają bardziej na spokój i elegancję.

Remis otwarty jest od czwartku do niedzieli, a najdłużej można rezydować w klubie w sobotę, bo od godziny 20 do 4 rano. To miejsce nie istnieje bez muzyki na żywo, która jest jego głównym atutem. Ewidentnie jest to miejscówka, gdzie stawia się na dobre relacje i znajomości oparte na dłuższej obecności.