Polska

Najlepsze Kluby Bokserskie we Wrocławiu

Rękawice bokserskie

Boks to sport, który znany jest już od wielu lat. Pomimo tego, że można aktualnie skorzystać z tak dużej ilości sportów walki, to jednak boks chyba cieszy się największym zaufaniem. Tym bardziej że daje on również podstawę do tego, aby móc rozpocząć później swoją przygodę także z innymi sportami walki, m.in. z MMA. Gdzie we Wrocławiu można znaleźć dobre kluby bokserskie? Oto lista takich miejsc.

1. Adrenalina Boxing Club

Jedno z najsłynniejszych miejsc, jakie można znaleźć na terenie Wrocławia. Właściwie to można powiedzieć, że wielu mieszkańców Dolnego Śląska słyszało o tym miejscu. Całkiem możliwe, że przez to, iż zajęcia zawsze są bardzo szczegółowo zaplanowane. Zarówno, jeżeli mowa o tych, które dedykowane są dla osób początkujących. Tutaj się nie tylko trenuje. Tu można doskonale zrozumieć to, na czym polega boks i co też jest w stanie zaoferować zawodnikom.

Adres: Tadeusza Kościuszki 35A, Wrocław

2. Zegan Boxing Club

Warto przytoczyć tu motyw przewodni tego klubu:”Trener jest kimś,kto mówi Ci to czego nie chcesz słyszeć, a widzi to czego nie chcesz widzieć. Wszystko po to żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być”. Są to słowa samego Macieja Zegana, który jest mistrzem świata w boksie. Jeżeli ktoś chciałby trenować pod bacznym okiem takiej utytułowanej osoby, to znalazł dla siebie idealny klub. W grafiku można znaleźć zajęcia, jakie są prowadzone przez Macieja Zegana.

Adres: Starograniczna 28, Wrocław

3. Sekcja Boksu Śląsk Wrocław – boxing club / boks we Wrocławiu

Klub przez duże K, który z uwagą podchodzi do wszystkich treningów. Na zajęcia można zapisywać się już od 12 roku życia. Właściciele klubu kładą bardzo mocny nacisk na to, aby przekazać swoim zawodnikom odpowiednią wiedzę. W szczególności, jeżeli chodzi o prawidłowo wykonywane ciosy. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich. Również dla kobiet, które mają doskonałą okazję do tego, aby spróbować swoich sił na ringu.

Adres: Racławiska 62, Wrocław

4. Royal Boxing Team – boks amerykański

Niektórzy mówią, że boks to po prostu boks. Jednak tak nie jest. Jeżeli ktoś jest ciekaw tego, czym tak naprawdę jest boks amerykański i jakie są jego cechy wyróżniające się, to właśnie tu się tego dowie. Zajęcia prowadzone są przez Adriana Bacika. Jest to utytułowana osoba. Trener boksu amerykańskiego, vice mistrz Europy w karate, srebrny medalista Mistrzostw Polski w kick boxingu, brązowy medalista Mistrzostw Polski w boksie – jak więc widać, ma się doskonałą okazję do tego, aby trenować pod okiem idealnej osoby.

Adres: Grabiszyńska 241e, Wrocław

5. MAXIMUS BOXING CLUB

Tu można popracować dosłownie nad wszystkim. Na pewno nad swoją kondycją i nad znajomością wszystkich ruchów bokserskich. Treningi są tak zaplanowane, aby móc poprawić także swoją wydolność oddechową, która przy tego rodzaju treningach jest bardzo potrzebna. Zajęcia są bardzo zróżnicowane, więc każdy ma szansę przekonać się, że boks to jego nowa miłość. W klubie zachwyca również przygotowanie techniczne sal oraz szatni i innych pomieszczeń.

Adres: Legnicka 65 A, Wrocław

6. Krystian Matura – Instruktor Boksu

Jeżeli ktoś chciałby znaleźć dla siebie idealne miejsce na ziemi, to Matura Boxing Team jest dla niego. Zajęcia prowadzone są przez Krystiana Maturę, który na każdym kroku udowadnia, że ma niezbędną wiedzę do tego, aby szkolić innych. Co więcej, śmiało można powiedzieć, że ma się do czynienia z osobą, która wciąż nie ustaje w tym, aby tą wiedzę zdobywać. Krystian do każdego podopiecznego podchodzi w sposób indywidualny, zawsze dopasowując treningi do posiadanych umiejętności.

Adres: Bałtycka 15/1 piętro, Wrocław

7. JetPrime – Trener personalny, trening bokserski – Patryk Andrzejewski

Propozycja dla tych wszystkich osób, które wiedzą, że nie odnajdą się na zajęciach grupowych. Można zadzwonić do trenera Patryka, który bardzo chętnie weźmie pod opiekę kolejne osoby. To taki trener, który doskonale wie jak ułożyć ćwiczenia. Tak, aby jego zawodnik był nie tylko wykończony do granic możliwości. Robi wszystko tak, aby jego podopieczni nie mogli doczekać się kolejnych zajęć, jeżeli tylko odwieszają rękawice na kołek.

Adres: Henryka Pobożnego 14a, Wrocław

8. Marciano Gym Wrocław

Wiele osób uważa, że boks nie jest dla nich. A bo to za bardzo idzie się zmęczyć, a bo to człowiekowi się nie chce. Takich wymówek można wymyślić ogromną ilość.Jednak jak przyznają zawodnicy Marciano, tutaj zmienili swój tok myślenia. Trenerzy podchodzą do wszystkich w tak przyjazny sposób, że bez boksu nie mogą oni już wyobrazić sobie swojego życia.

Adres: aleja Kasztanowa 20, Wrocław

9. FIGHT CLUB CHAMPION WROCŁAW

Na sam koniec taki klub, gdzie można spróbować nie tylko boksu, ale również innych sztuk walki. Jest to duży klub, który już teraz zrzesza wiele osób. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby do nich dołączyć. Tym bardziej że ćwiczenia dopasowane są zawsze do umiejętności, jakie posiadają zawodnicy. Warto się tu zgłosić, aby móc przekonać się, że sztuki walki są przeznaczone tak naprawdę dla wszystkich.

Adres: Tęczowa 57, Wrocław