Polska

10 Najlepszych Klubów Bokserskich w Warszawie

kluby bokserskie warszawa

Warszawa to miasto, które może pochwalić się niebywale rozbudowaną ofertą dla osób o bardzo zróżnicowanych zainteresowaniach. Zarówno turyści, jak i mieszkańcy znajdą w nadwiślańskiej stolicy miejsca, w których można się doskonale bawić, ale i realizować własne pasje. Poza mnogością miejsc związanych z niezwykle ciekawą historią miasta, znajdziemy w Warszawie również ogrom miejsc związanych z bardzo konkretnymi dyscyplinami sportu. Miłośnicy boksu nie będą mieli najmniejszych problemów ze znalezieniem klubów zrzeszających innych entuzjastów pięściarstwa. Które z nich zasługują na uznanie? Oto kilka wybranych propozycji.

1. Żoliborska Szkoła Boksu

Żoliborska Szkoła Boksu znaduje się przy ulicy Potockiej 1 w Warszawie. To idealna przestrzeń zarówno dla początkujących entuzjastów, jak i znacznie bardziej zaawansowanych osób. Warto dodać, że klub bierze udział w programie „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży”, który jest finansowany ze środków urzędu miasta. Dodatkowym atutem jest fakt, iż klub pełen jest wykwalifikowanych pasjonatów, którzy dołożą wszelkich starań, by zaspokoić potrzeby klientów o zróżnicowanym poziomie doświadczenia. Oferta jest skierowana zarówno dla zaawansowanych bokserów, którzy potrzebują przestrzeni do regularnych treningów, jak i do grup średnio-zaawansowanych oraz początkujących. Personel umiejętnie zapoznaje wszystkich początkujących z tajnikami techniki bokserskiej. Sale są świetnie wyposażone, a treningi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Z całą pewnością jest to miejsce, w którym można liczyć na najwyższe standardy.

2. Legia Warszawa. Klub Bokserski

To z pewnością jeden z tych klubów, których pasjonatom boksu nie trzeba przedstawiać. Mieści się przy ulicy Jerzego Waldorffa 31, a jego historia liczy sobie już kilkadziesiąt lat. Nic dziwnego w tym, że cieszy się mianem klubu z przepiękną tradycją, który przyczynił się do rozwoju wielu karier sportowych. To klub, który posiada doskonałą przestrzeń oraz świetne wyposażenie. Oferta jest również bardzo zróżnicoana. Legia Warszawa organizuje zarówno zajęcia grupowe, jak i karnety młodzieżowe dla osób średnio-zaawansowanych oraz karnety personalne. Warto dodać, że istnieje również opcja wykupienia karnetu rodzinnego, a jednorazowe wejście kosztuje raptem 39PLN.

3. Klub Bokserski Ruchy Warszawa

Klub Bokserski Ruchy Warszawa znajduje się przy ulicy Miedzianej 8. Prosperuje od 2018 roku i od samego początku istnienia skupia się na promocji boksu oraz skuteczny i satysfakcjonujący rozwój wszystkich klubowiczów. Goście mogą liczyć na wykwalifikowany personel, który będzie w stanie odpowiednio rozplanować plan treningowy. Dodatkowym atutem jest obecność dietetyka, który będzie w stanie wesprzeć klubowiczów na poziomie zdrowej diety uwzględniającej specyfikę treningów. To idealne miejsce zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych pięściarzy. Tworzone jest przez absolutnych pasjonatów odznaczających się niebywałą wiedzą w dziedzinie boksu.

4. Klub Bokserski „Pięściarz”

Klub bokserski „Pięściarz” znajduje się przy ulicy Ludwika Kondratowicza 25. To kolejne miejsce na mapie Warszawy, które warto wziąć pod uwagę, gdy należy się do grona pasjonatów boksu, które pragnie sukcesywnie rozwijać swoje umiejętności. Klub oferuje treningi w kameralnym gronie oraz możliwość dołączenia do grup o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Dostępne są również treningi personalne. W ofercie znajdziemy również ciekawe warianty dla najmłodszych pasjonatów boksu i dla kobiet. Co więcej, „Pięściarz” to także świetna przestrzeń dla osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę z Muay Thai oraz Piloxingiem, który jest unikatową mieszanką boksu, pilatesu oraz tańca.

5. Landowski Boxing Club

Landowski Boxing Club znajduje się przy ulicy Podczaszyńskiego 12. Miejsce, w którym można poczuć niezwykłą pasję do tej dyscypliny sportowej oraz miejsce dające możliwość rozwoju bez względu na poziom zaawansowania. W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno mężczyźni, jak i kobiety oraz dzieci. Obiekt jest bardzo dobrze wyposażony, a personel skupiony na tym, by zapewnić gościom skrojone na miarę potrzeb treningi.

6. Warszawski Boks

Klub Warszawski Boks znajduje się przy ulicy Piaskowej 3. Jest prowadzony przez prawdziwych pasjonatów boksu, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób konstruować treningi, uwzględniając indywidualne preferencje oraz możliwości. Na terenie obiektu odbywają się zajęcia grupowe oraz indywidualne. To idealna przestrzeń zarówno dla osób startujących w zawodach, jak i dla dzieci w każdym wieku, które potrzebują sposobu na rozładowanie negatywnych emocji lub umiejętne zarządzanie własną energią. Warto dodać, że klub honoruje różnego rodzaju karty MultiSport.

7. Legia Fight Club

Legia Fight Club znajduje się przy ulicy Łazienkowskiej 6A. To klub bokserski cieszący się fantastyczną renomą oraz zaufaniem klientów. Miejsce, w którym każdy pasjonat pięściarstwa znajdzie kawałek przestrzeni, w której będzie mógł skupić się na osobistym rozwoju. Niezaprzeczalnie jednym z największych atutów tego miejsca jest fakt, iż jest tworzone przez prawdziwych miłośników boksu, którzy wkładają całe serce w to, aby zapewnić gościom jak najlepsze warunki. Trzeba przyznać, że ta misja jest z powodzeniem realizowana od lat. Z pewnością warto wziąć ten klub pod uwagę, poszukując miejsca, które w stu procentach skupia się na zarażaniu miłością do boksu oraz skutecznym rozwoju.

8. Fenix Fight Club

Kolejne miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu amatorom boksu. Fenix Fight Club znajduje się przy ulicy Jagiellońskiej 7. Klub oferuje dostęp do wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, która zawsze stoi na straży wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Treningi dostosowane są do indywidualnych możliwości. Każdy może w tym miejscu spróbować swoich sił pod okiem świetnej ekipy, która będzie w stanie skonstruować plan według potrzeb klienta. Jest to jedno z tych miejsc, któremu przyświeca idea, że sport w takiej postaci może być źródłem wielkiej przyjemności i satysfakcji bez względu na metrykę. Na zajęcia uczęszczają zarówno zaawansowani pasjonaci, jak i osoby, które dotychczas nie miały styczności z boksem. Każdy poczuje się tutaj swobodnie i każdy będzie miał szansę na rewelacyjny rozwój. Warto dodać, że klub współpracuje z instytucjami, które umożliwiają młodzieży oraz dzieciom branie udziału w krajowych oraz międzynarodowych zawodach.

9. Warszawski Klub Bokserski

Warszawski Klub Bokserski znajduje się przy ulicy Powstańców Śląskich 10. Ten nowoczesny klub znajduje się w samym centrum Warszawy i uchodzi za jedno z tych miejsc, w których każdy może zatroszczyć się o własną sylwetkę oraz rozwój. Pełne profesjonalizmu podejście personelu oraz niebywała wiedza w zakresie tej dyscypliny sportowej sprawiają, że goście czują się w tym miejscu niezwykle swobodnie. Wsparcie wykwalifikowanych trenerów jest niebywale ważne na początku przygody z boksem. W tym miejscu każdy z gości będzie mógł poznawać tajniki boksu pod okiem fantastycznych instruktorów, którzy dołożą wszelkich starań, by zadbać o ich komfort.

10. Mokotowska Szkoła Boksu

Mokotowska Szkoła Boksu znajduje się przy ulicy VI Poprzecznej 23. Klub jest fantastycznie wyposażony i odznacza się nowoczesnym wystrojem. Jednak największą zaletą tego miejsca jest personel, który składa się wyłącznie z pasjonatów boksu, którzy potrafią w odpowiedni sposób przekazać wiedzę i dodatkowo zarazić miłością do tej dyscypliny sportowej. Warto dodać, że na terenie obiektu odbywają się również zajęcia z kickboxingu, Musy Thai, grapplingu czy krav magi.