Polska

9 Najlepszych Klubów Tanecznych w Karpaczu

dyskoteka w Karpaczu

Karpacz to urokliwe i malowniczo usytuowane miasto znajdujące się w województwie dolnośląskim. Znajduje się w Sudetach Zachodnich i dla wielu osób stanowi doskonałą bazę wypadową na górskie wypady. Nieopodal znajduje się przecież najwyższy szczyt Karkonoszy i Sudetów, czyli słynna Śnieżka.

Choć Karpacz jest niewielką miejscowością, a liczba mieszkańców nieznacznie przekracza cztery tysiące, to jednak cieszy się turystycznym zainteresowaniem od wielu lat. Turyści wybierają Karpacz na letni i zimowy wypoczynek ze względu na górskie krajobrazy oraz fascynującą przyrodę.

Nie sposób nie wspomnieć o atrakcjach w postaci Multimedialnego Muzeum Karkonoszy czy wyjątkowego Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu. Miasto ma sporo do zaoferowania swoim gościom. Poza atrakcjami, które są szczegółowo opisane w przewodnikach turystycznych, można tutaj znaleźć również kilka bardzo dobrych miejsc, w których dobra muzyka i pełny parkiet do absolutny priorytet oraz klimatyczne puby i bary z najlepszymi alkoholami

. To spokojne miasteczko w weekendy potrafi zamienić się w prawdziwego demona fantastycznej i niezapomnianej zabawy. Jakie miejsca warto wziąć pod uwagę? Oto kilka wybranych propozycji.

1. Klub nocny i kręgielnia Artus Resort

Klub nocny i kręgielnia Artus Resort to jedno z najpopularniejszych miejsc w Karpaczu pod względem udanych imprez i niezapomnianej zabawy. Lokal znajduje się przy ulicy Wilczej 9 i oferuje całe spektrum atrakcji, które warto wziąć pod uwagę przy okazji weekendu. Jest urządzony w nowoczesnym stylu i odznacza się przestronnym wnętrzem. Na terenie lokalu znajduje się atrakcyjna kręgielnia z czterema torami, stoły bilardowe, wszelkiego rodzaju gry oraz oczywiście świetny parkiet. Goście mają do dyspozycji wygodne loże rozmieszczone w różnych częściach lokalu oraz świetnie wyposażony bar. Dodatkowym atutem jest wyszkolona ekipa barmańska, która z łatwością przygotuje świetne drinki dla nawet najbardziej wymagajacych klientów. To idealna przestrzeń na weekendowy wieczór lub noc zarówno pod względem niezapomnianej zabawy przy akompaniamencie ciekawych brzmień, jak i pod względem udanych spotkań w gronie znajomych.

2. PUB Garaż

PUB Garaż znajduje się przy ulicy Karkonoskiej 24. Mieści się w niepozornym zielonym budynku, który z pewnością na pierwszy rzut oka nie przywodzi na myśl miejsca, w którym mógłby znajdować się bar czy pub. Wnętrze urządzono na wzór znanych pubów. Dominuje wobec tego kameralny półmrok oraz czysta cegła. Goście mają do dyspozycji świetnie wyposażony bar oraz obsługę, która zawsze staje na wysokości zadania. Nie jest to wielki lokal, aczkolwiek niewielka powierzchnia dodaje mu uroku. Latem można skorzystać z ogródka z parasolkami i szerokimi ławami.

3. Bar Arenka przy Dzikim Wodospadzie

Bar Arenka przy Dzikim Wodospadzie znajduje się przy ulicy Olimpijskiej 9. To niewielkie i absolutnie niepozorne miejsce. Jest jednak zlokalizowane przy regionalej atrakcji w postaci Dzikiego Wodospadu. Goście mają do dyspozycji dobrze zaopatrzony bar oraz ofertę kulinarną. Latem w bezpośrednim sąsiedztwie czynny Winterpol Summer Park, który cieszy się największym uznaniem wśród młodych gości.

4. Przy Wangu. Bar

Przy Wangu. Bar znajduje się pod adresem Na Śnieżkę 3A. Lokal jest urządzony w iście górskim stylu. Dominują wobec tego elementy drewniane, a na ścianach widnieją fotografie uwieczniające okoliczne krajobrazy z najważniejszymi szczytami w roli głównej. To idealne miejsce na odpoczynek i posilenie się przed dalszą drogą. Panuje tutaj przyjazna i domowa atmosfera. Można również doświaczyć domowej kuchni. Wszystkie posiłki są przygotowywane ze świeżych produktów pochodzących ze sprawdzonych źródeł.

5. Grill Pub Africa

Grill Pub Africa mieści się w Pensjonacie Jemioła przy ulicy 3 Maja 30. To niezwykle klimatyczne miejsce, które niemal zawsze wypełnione jest po same brzegi. Panuje tutaj rodzinna i bardzo przyjazna atmosfera. Lokal urządzono w stylu nowoczesnym, choć nie zapomniano o mocnych akcentach nawiązujących do regionu. Goście mają do dyspozycji fantastycznie wyposażony bar i świetnych barmanów, którzy znają się na swoim fachu. Bez problemu zamówimy tutaj wyborne i doskonale przygotowane drinki, choć największym zainteresowaniem cieszą się tutejsze piwa. Wybór jest ogromny i z pewnością każdy znajdziemy tutaj coś dla siebie. Tuż obok baru znajduje się ogródek z parasolkami i ławami, który jest czynny przez cały rok. Latem dostępne są również paleniska, przy których można samodzielnie przyrządzać jedzenie.

6. Paddy’s Irish Pub

Paddy’s Irish Pub znajduje się przy ulicu Mickiewicza 5. Wewnątrz panuje przyjemny półmrok i ciemna aranżacja, z której tak bardzo słyną irlandzkie puby. Goście mają do dyspozycji wygodne loże ze stolikami oraz świetnie zaopatrzony bar. Najlepsze alkohole świata nie są jednak jedyną zaletą tego miejsca. Na słowo uznania zasługuje również świetnie wyszkolony personel, który zawsze gotów jest udzielić rady odnośnie dostępnych trunków. Warto dodać, że w ofercie znajdują się również autorskie nalewki. Sporym uznaniem cieszy się tutejsza pieprzówka, imbirówka czy malinówka. Sercem lokalu jest piękny kominek z kamienia, w którym zawsze pali się ogień.

7. Bar Komuszek-drewutnia

Bar Komuszek-drewutnia znajduje się przy ulicy Parkowej 3. To eklektycznie urządzone, aczkolwiek niezwykle klimatyczne miejsce, w którym warto rozpocząć swój weekendowy wieczór w Karpaczu. Panuje tutaj przyjemna i kameralna atmosfera. Lokal nie odznacza się dużą powierzchnią, ale wnętrze jest dobrze zagospodarowane. Goście mają do dyspozycji dobrze zaopatrzony bar i przemiłą obsługę, która dołoży wszelkich starań, by zadowolić swoich klientów. Latem dostępny jest ogródek z parasolkami i stolikami.

8. Bar Oskar

Bar Oskar znajduje się przy ulicy Rybackiej 1. Zlokalizowany jest w pięknej scenerii pełnej przyrody i z pewnością warto tutaj zajrzeć zarówno przed intensywnym dniu na szlaku, jak i po. To idealne miejsce na podładowanie baterii i nabranie sił na kolejne przygody w Karpaczu. Lokal oferuje rozbudowaną ofertę kulinarną. W karcie dań znajdziemy pyszne gorące zupy i wiele dań mięsnych.

9. Sowiduch Browar i Restauracja – Karpacz

Sowiduch Browar i Restauracja – Karpacz to wyjątkowe miejsce łączące w sobie cechy świetnej restauracji i pubu. Znajduje się przy Konstytucji 3 Maja 45 A na pierwszym piętrze. Jest urządzony w nowoczesnym stylu, choć można dostrzec elementy rustykalne, które nadają wnętrzu przytulnego klimatu. W samym sercu lokalu znajdują się cylindryczne zbiorniki na piwko w kolorze miedzi. Goście mają do dyspozycji sporo miejsc siedzących rozlokowanych niemal na całej powierzchni. Na słowo uznania zasługuje świetnie zaopatrzony bar oraz przemiły personel, który zawsze jest w pełnej gotowości. Panuje tutaj otwarta atmosfera. Warto wspomnieć, że klienci mogą skorzytać również z atrakcyjnej oferty kulinarnej. Sporym uznaniem cieszą się tutejsze burgery w stylu amerykańskim oraz placki po węgiersku. Za wizytą w tym miejscu przemawiają też stosunkowo atrakcyjne ceny.