Ciekawostki

10 intrygujących ciekawostek o Johnny Orlando

Johnny Orlando
źródło: Wikipedia

Johnny Orlando ma zaledwie 19 lat, ale osiągnął już sukcesy, które wydają się niewyobrażalne jak na ta młody wiek. Jako utalentowany aktor i piosenkarz odniósł sukces w obu branżach. Jako aktor jest najbardziej znany z roli Sama w serialu Total Eclipse.

Jako wokalista wydał kilkanaście singli. Chociaż nie wydał jeszcze całego albumu, ma miliony fanów, którzy niecierpliwie czekają. Mając przed sobą tyle lat, możliwości kariery Johnny’ego są nieograniczone i ciężko pracuje, aby umocnić swoją pozycję po obu stronach świata rozrywki. Oto kilka interesujących faktów których mogłeś nie znać.

1. Lubi patrzeć na konta żywnościowe na Instagramie

Johnny jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych od kilku lat. Jednak publikowanie własnych treści w mediach społecznościowych nie jest jedyną rzeczą, którą lubi robić. Lubi też przeglądać posty innych osób, a jedną z jego ulubionych rzeczy do obejrzenia są strony z jedzeniem na Instagramie.

2. Chce by jego biografię zagrał Ryan Gosling

Mimo że Johnny jest wciąż na bardzo wczesnym etapie swojej kariery, Johnny już myśli o przyszłości i ma nadzieję, że w pewnym momencie pojawi się film o jego życiu. Kiedy nadejdzie ten czas, już wie, że chciałby, aby zagrał go Ryan Gosling. Niestety, Ryan Gosling może być w tym momencie trochę za stary.

3. Kocha podróże i nowe miejsca

Jest wiele rzeczy, które Johnny lubi w byciu muzykiem, ale jego ulubioną rzeczą jest trasa koncertowa i występy. Powiedział Asia Live 365: „Uwielbiam podróżować do nowych miejsc na całym świecie… Występy to jedna z moich ulubionych rzeczy na świecie, więc czuję się całkiem szczęśliwy, że jestem na swoim miejscu”.

4. Dorastał, słuchając Counting Crows

Johnny przez lata miał wiele muzycznych wpływów, ale jednym z pierwszych jest The Counting Crows. Jak na ironię, Johnny nawet się nie urodził, gdy Kruki były u szczytu popularności w latach 90. Jednak zespół jest ulubieńcem jego rodziców i grali w domu dużo muzyki Counting Crows.

5. Zaczął od YouTube

Podobnie jak kilku innych młodych artystów, Johnny został odkryty po tym, jak stał się popularny na YouTube. Założył kanał YouTube w 2011 roku i przesłał swój pierwszy film, gdy miał około 10 lat. Jego wczesne teledyski polegały na tym, że śpiewał covery popularnych piosenek takich artystów jak Justin Bieber i Rihanna. Jego kanał ogromnie się rozrósł na przestrzeni lat i obecnie ma ponad 4,2 miliona obserwujących.

6. Uwielbia łączyć się ze swoimi fanami

Johnny uwielbia okazje do spotkań i interakcji z nowymi ludźmi; zwłaszcza gdy ci ludzie są jego fanami. Jedną z rzeczy, które najbardziej mu się podobają, jest możliwość nawiązania kontaktu ze swoimi zwolennikami, zarówno w mediach społecznościowych, jak i osobiście, gdy jest w trasie.

7. Zaczął pisać piosenki, zanim zaczął śpiewać

Proces pisania piosenek to coś, co Johnny bardzo lubi. Właściwie zaczął pisać piosenki, zanim zaczął śpiewać, ale przyznaje, że jego wczesne piosenki nie były zbyt dobre. Zaczął przenosić swoje umiejętności pisania na inny poziom, kiedy zaczął pisać piosenki na swoją EPkę.

8. Chciałby współpracować z Justinem Bieberem

Jako młody artysta i pochodzący z Kanady nie jest zaskoczeniem, że Justin Bieber jest kimś, kogo Johnny podziwia. Podobnie jak Johnny, Bieber został również odkryty po opublikowaniu filmów na YouTube. W pewnym momencie swojej kariery Johnny ma nadzieję, że dostanie szansę współpracy z Biebs. Shawn Mendes to kolejny artysta, z którym Johnny chciałby współpracować.

9. Podkochuje się w Kylie Jenner

Nawet celebryci nie są odporni na zakochanie się w…  innych celebrytach. Niestety dla Johnny’ego, jego sympatia prawdopodobnie nie szuka bae. Od lat twierdzi, że podkochuje się w Kylie Jenner. W 2018 roku żartobliwie udostępnił zdjęcie na Instagramie, wyrażając swój smutek, że każda szansa, jaką kiedykolwiek miał z Kylie, zniknęła teraz, gdy była zajęta skupieniem się na byciu mamą.

10. Johnny uwielbia przygody

Pod wieloma względami życie Johnny’ego nie przypomina życia innych dzieci w jego wieku – ani innych ludzi w ogóle. Jednak lubi robić „normalne” rzeczy tak bardzo, jak tylko może. Kiedy Johnny nie jest zajęty pracą, lubi sięgnąć po swoją żądną przygód stronę. Lubi przede wszystkim wędrówki i pływanie.