Porady

Jak podróżować i czerpać z tego korzyści?

wakacje

Podróżowanie to pasja, która może pochłonąć bez reszty. Jednak, jak wiele innych atrakcyjnych hobby, wiąże się z niemałymi kosztami. Rezerwacja lotu, hotelu lub zakup lokalnej waluty – to tylko niektóre niezbędne wydatki związane z wakacyjnym wyjazdem.

Każda podróż to logistyczne przedsięwzięcie. Bez względu na to, czy decydujesz się na wakacje all inclusive w tropikach, czy wybierasz podróżowanie niskobudżetowe, warto sporządzić listę kontrolną. Pomoże ona uniknąć niepotrzebnego stresu i napięcia podczas pakowania walizek. Jak się okazuje, z dobrze zorganizowanej podróży można czerpać korzyści. Sprawdź, jak to zrobić.

Podróż z korzyściami – jak to zrobić?

Podróże kształcą – z tym stwierdzeniem zgadzają się nie tylko pasjonaci turystyki, lecz także organizatorzy wycieczek. Każdy wyjazd wymaga przecież przemyślanej strategii, a więc: odpowiedniego sprzętu, planu zwiedzania, sprawnej logistyki itp. Doświadczenie uczy, że podróże mogą przynieść konkretne korzyści – to pokazuje m.in. Program PAYBACK.

Wiele osób zastanawia się, jak zorganizować podróż z korzyściami. Oto kilka praktycznych wskazówek:

  1. Najpierw kup bilet, a później zaplanuj resztę – podróż nie musi kosztować fortuny. Wiele ciekawych wyjazdów rozpoczyna się od zakupu biletów w promocyjnych cenach. Następnie wystarczy stworzyć dobry plan – za niewielkie pieniądze można zwiedzić bardzo atrakcyjne miejsca.
  2. Wybierz korzystne miejsce noclegowe – wydatki na hotel to główna część podróżniczego budżetu. Łowcy promocji doskonale wiedzą, że przy odrobinie sprytu da się sporo zaoszczędzić. Wystarczy śledzić oferty specjalne lub zdobyć vouchery – dzięki temu będzie można wypoczywać komfortowo bez szkody dla domowego budżetu.
  3. Skorzystaj z programu lojalnościowego – programy takie jak PAYBACK pozwalają czerpać korzyści z podróżowania. Rezerwacja hotelu, lotu lub wycieczki w biurze podróży staje się okazją do zdobywania punktów.

Podróżowanie z Programem PAYBACK

Posiadacze karty PAYBACK mogą czerpać korzyści z podróży na każdym etapie jej organizacji. Cenne punkty możesz zdobywać robiąc zakupy online przez payback.pl. Oto przykładowe transakcje, dzięki którym zasilisz swoje konto:

  • rezerwacja hotelu przez platformę Booking.com lub Hotels.com;
  • zakup wycieczki w biurze turystycznym TUI;
  • zakup biletu w Polskich Liniach Lotniczych LOT;
  • wypożyczenie samochodu w firmie Rentalcars.com;
  • wybór podróżniczego vouchera na platformie Groupon.

Zgromadzone środki możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody rzeczowe i vouchery lub obniżyć cenę kolejnych zakupów w ulubionym sklepie.