10 Najlepszych Restauracji w Inowrocławiu 2023

fot. Macdriver, Bartek Wawraszko / Wikipedia

Inowrocław to średniej wielkości miasto usytuowane w województwie kujawsko-pomorskim. Ze względu na Park Solankowy jest częstym wyborem kuracjuszy pragnących zapewnić sobie odpowiednie warunki zdrowotne. Jest również miastem, w którym można delektować się pysznym jedzeniem w rozmaitych restauracjach. Oto najlepsze restauracje w Inowrocławiu:

1. Restauracja Saline

Restauracja Saline to wyjątkowo ekskluzywne miejsce, w którym nowoczesny wystrój gra niebagatelną rolę. To miejsce, w którym można zorganizować większą uroczystość lub po prostu udać się na pyszny obiad. Warto skusić się na przystawkę w formie pysznych krewetek w sosie maślano-winnym, a następnie skosztować łososia w pergaminie lub policzków wołowych.

2. Restauracja Roma City

Restauracja Roma City to nie tylko przytulne miejsce, ale przede wszystkim gwarancja pysznych posiłków. Polska kuchnia w takim wydaniu to prawdziwa uczta dla zmysłów. Można, a nawet trzeba tutaj skosztować pysznej solianki.

3. Kresowianka

Kresowianka to sieć hoteli i restauracji. Będąc w Inowrocławiu warto udać się do tego miejsca. Za przystępne ceny można w tym miejscu delektować się czerniną, słynnymi cepelinami z grzybami czy pyszną kaczką z pieca, która podawana jest z jabłkami.

4. Róże, Fiołki i Aniołki

Róże, Fiołki i Aniołki to przede wszystkim miejsce, w którym każdy czuje się jak w domu. Można tutaj zjeść gulasz z gęsich żołądków, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by delektować się makaronami z różnymi dodatkami. Amatorzy pierogów również znajdą tutaj coś dla siebie.

5. Stara Apteka

Stara Apteka to znane miejsca na mapie Inowrocławia. Zdecydowanie jest to miejsce, do którego warto zajrzeć. restauracja serwuje pyszne pierogi, ale również krewetki po hiszpański czy gęś w wydaniu polskim.

6. Restauracja Zdrojowa

Restauracja Zdrojowa to jedno z tych miejsc, w którym można czuć się swobodnie. Miejsce jest przytulne, obsługa niezwykle miła, a jedzenie wybitnie pyszne.

7. Salsa Pomodoro

Salsa Pomodoro jest zdecydowanie rajem dla miłośników kuchni włoskiej. Można się tutaj delektować pysznymi włoskimi wędlinami, serami, pysznym carpaccio, makaronami i oczywiście pizzą.

8. Kozlovna na Soli

Kozlovna na Soli jest miejscem tak klimatycznym, że grzechem by było nie zajrzeć chociaż na chwilkę, będąc w Inowrocławiu. Można się tutaj napić pysznego piwa, ale również posilić. Restauracja serwuje pyszne pizze, sałaty i makarony.

9. Restauracja nad Stawkiem

Restauracja nad Stawkiem znajduje się w Parku Solankowym. W przypadku nagłego głodu można tutaj poratować się pyszną zupą lub solidnym drugim daniem. Każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie.

10. Nierówno pod Sufitem

Nierówno pod Sufitem to kolejne miejsce, które zachęca już samym wystrojem. Miejsce klimatyczne i na szczęście z pysznym jedzeniem. Można tutaj zjeść domową pomidorówkę, pierogi czy placek po węgiersku.

4/5 - (liczba ocen: 3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.