Podróże

Gdzie Dobrze Zjeść w Jastrzębiej Górze

pizza

1. Restauracja Kapitan Burger

fot. fb.com/KapitanBurgerJG

W tym lokalu królują amerykańskie burgery w różnych kompozycjach. Ponadto serwują tutaj także wyśmienite zapiekanki, hot-dogi i naleśniki. Panuje tutaj niepowtarzalny klimat.

2. Restauracja Wędzarnia Przypiecek

fot. fb.com/Wędzarnia-PRZYPIECEK

Przypiecek słynie z naturalnie wędzonych na drewnie olchowym ryb. Zjesz tutaj także ryby panierowane smażone w małej ilości tłuszczu, różne mięsa z grilla, kebab oraz wiele pozycji menu dla dzieci. Posiada plac zabaw dla dzieci.

3. Restauracja Słoneczna

fot. fb.com/slonecznajastrzebia

W tej restauracji serwowane są głównie różne mięsiwa ale zjesz także ryby, zupy i dania mączne. Menu dla dzieci jest bardzo rozbudowane. Wystrój jest estetyczny.

4. Restauracja u Rybaka

fot. fb.com/U-Rybaka-Jastrzębia-Góra

Specjalnością restauracji jak sama nazwa wskazuje są różne ryby. Jednak nie tylko, zjesz tutaj też pierogi, sałatki, makarony. Lokal jest przyjazny zwierzętom i małym dzieciom.

5. Restauracja Promenada

fot. fb.com/Promenada-Restauracja-Pizzeria

Promenadzie zjesz pizzę, desery ale również zupy i sałatki i mięsiwa. dzieci mogą swobodnie wybierać spośród słodkich dań takich jak naleśniki, gofry.

6. Restauracja Papaj

fot. fb.com/RestauracjaPapaj

U Papaja zjesz różnorodne przystawki, zupy, dania mięsne i rybne. znajdziesz tutaj też owoce morza, pierogi, sałatki oraz dania proponowane dzieciom. Jest tutaj możliwość wspólnej zabawy przy grach planszowych.

7. Restauracja Lazurowa

fot. fb.com/restauracjalazurowa

Ten lokal cieszy się dużą popularnością wśród turystów, którzy cenią estetykę wnętrza i wyjątkowy smak dań. Dodatki świetnie pasują do serwowanych potraw. Jest duży wybór deserów.

8. Restauracja Kredens

fot. fb.com/Kredens

W Menu są pyszne zupy, ryby w różnych odsłonach, sałatki. Ten lokal słynie wśród turystów za konsekwencję w smaku.

9. Restauracja Hotel Faleza

fot. fb.com/Hotel.Faleza

W tej restauracji gość może sam skomponować swoje zamówienie, które przygotuje osobiście szef kuchni. W Menu znajdziesz przystawki zimne i ciepłe, różnorodne makarony, zupy, dania mięsne i rybne oraz  świeże sałatki.

10. Restauracja The Dorsz

fot. fb.com/DeDorsz

Lokal oferuje przytulny i ciepły klimat. Restauracja słynie z wyśmienitego karmazyna. Zjeść tutaj można ryby z oryginalnymi sosami, dania mięsne oraz wyśmienite desery.