Gdzie Dobrze Zjeść w Jastrzębiej Górze

pizza

1. Restauracja Kapitan Burger

W tym lokalu królują amerykańskie burgery w różnych kompozycjach. Ponadto serwują tutaj także wyśmienite zapiekanki, hot-dogi i naleśniki. Panuje tutaj niepowtarzalny klimat.

2. Restauracja Wędzarnia Przypiecek

Przypiecek słynie z naturalnie wędzonych na drewnie olchowym ryb. Zjesz tutaj także ryby panierowane smażone w małej ilości tłuszczu, różne mięsa z grilla, kebab oraz wiele pozycji menu dla dzieci. Posiada plac zabaw dla dzieci.

3. Restauracja Słoneczna

W tej restauracji serwowane są głównie różne mięsiwa ale zjesz także ryby, zupy i dania mączne. Menu dla dzieci jest bardzo rozbudowane. Wystrój jest estetyczny.

4. Restauracja u Rybaka

Specjalnością restauracji jak sama nazwa wskazuje są różne ryby. Jednak nie tylko, zjesz tutaj też pierogi, sałatki, makarony. Lokal jest przyjazny zwierzętom i małym dzieciom.

5. Restauracja Promenada

Promenadzie zjesz pizzę, desery ale również zupy i sałatki i mięsiwa. dzieci mogą swobodnie wybierać spośród słodkich dań takich jak naleśniki, gofry.

6. Restauracja Papaj

U Papaja zjesz różnorodne przystawki, zupy, dania mięsne i rybne. znajdziesz tutaj też owoce morza, pierogi, sałatki oraz dania proponowane dzieciom. Jest tutaj możliwość wspólnej zabawy przy grach planszowych.

7. Restauracja Lazurowa

Ten lokal cieszy się dużą popularnością wśród turystów, którzy cenią estetykę wnętrza i wyjątkowy smak dań. Dodatki świetnie pasują do serwowanych potraw. Jest duży wybór deserów.

8. Restauracja Kredens

W Menu są pyszne zupy, ryby w różnych odsłonach, sałatki. Ten lokal słynie wśród turystów za konsekwencję w smaku.

9. Restauracja Hotel Faleza

W tej restauracji gość może sam skomponować swoje zamówienie, które przygotuje osobiście szef kuchni. W Menu znajdziesz przystawki zimne i ciepłe, różnorodne makarony, zupy, dania mięsne i rybne oraz  świeże sałatki.

10. Restauracja The Dorsz

Lokal oferuje przytulny i ciepły klimat. Restauracja słynie z wyśmienitego karmazyna. Zjeść tutaj można ryby z oryginalnymi sosami, dania mięsne oraz wyśmienite desery.

4/5 - (liczba ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.