Polska

Najlepsze Kluby i Dyskoteki w Gdyni

djka

Czy jest lepsze miejsce na prawdziwą, nadmorską imprezę, niż w miejscowości, która bezpośrednio sąsiaduje z morzem?

Opinie mogłyby być rożne. Jednak niezaprzeczalnie Gdynia stanowi centrum rozrywki, zwłaszcza dla ludzi młodych. Rokrocznie zjeżdża tu masa turystów z całej Polski w okresie letnim.

Jesienią natomiast miejskie parkiety opanowują spragnieni rozrywki studenci. Niezależnie, czy jesteś w Gdyni mieszkańcem, czy tylko turystycznie, warto poznać te kilka kultowych miejsc, jak i te urokliwe, nieznane wszystkim zakątki dla prawdziwych koneserów.

Przedstawiamy ranking najlepszych dyskotek w Gdyni. Miejsc, w których można tańczyć przez całą noc, jak i tych gdzie odkrywamy nowe talenty, czy delektujemy się ulubionym gatunkiem.

1. Pokład

Na miłośników tanecznych, długich, szalonych nocy oczekuje od czwartku do soboty Klub Pokład, który działa przy alei Jana Pawła II 11. Większość imprez zaczyna się wraz z wybiciem północy, a ich tematyka jest naprawdę różnorodna. W zależności od tygodnia natknąć się można na tematyczne noce, na przykład latino night, czy w stylu retro, a także liczne koncerty znanych gwiazd muzyki w kraju. Poza tym klub chętnie przyjmuje rezerwacje na imprezy panieńskie, kawalerskie, czy urodzinowe. Najlepiej jednak zrobić to z dużym wyprzedzeniem, by mieć gwarancję odpowiedniej sali, miejsc oraz stolików.

2. Bukszpryt Pub&Club

Bukszpryt Pub&Club to kolejna propozycja dla wszystkich, którzy lubią się dobrze bawić i to najlepiej przez wiele godzin! Klub zlokalizowany jest na terenie Uniwersytetu Morskiego ( ulica Morska 81) w Gdyni i z reguły przyciąga najwięcej osób ze studenckiej braci. Oprócz tanecznych rytmów, można tu spróbować swoich sił w karaoke oraz skosztować dobre drinki. Jest to również świetne miejsce, by poznać rówieśników z uczelni, zacieśnić nowe znajomości, czy po prostu wymienić się informacjami o wykładowcach i uczelni. Klub otwarty jest także dla wszystkich, młodych osób, które niekoniecznie pasjonują się tematyką morską, a chcą miło spędzić czas.

3. Ring Club & Restaurant

Ring Club & Restaurant przy alei Jana Pawła II 2 to miejsce doskonałe dla każdego, kto pragnie zorganizować większą, zamkniętą dyskotekę w tylko swoim gronie, albo spotkanie biznesowe z after party. Właściciele otwarci są na przeróżne, nawet najbardziej wyszukane propozycje, czy imprezy tematyczne.

4. Ucho

Ucho przy ulicy Świętego Piotra 2 to miejsca, którym miłośnikom dobrej muzyki w Gdyni nie trzeba przedstawiać! to tutaj można natknąć się na dopiero wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które próbują swoich sił na miejskiej scenie. Chociaż sam klub i bar nie są duże, całość tworzy niepowtarzalny, niezapomniany klimat. Tutaj grana jest muzyka na żywo, w szczególności rock i metal. Zatem, jeśli jesteśmy ciekawi nowych, ostrych brzmień, to miejsce jest dla nas.

5. NH Gdynia-Nowy Harem

NH Gdynia-Nowy Harem to klub, który nastawiony jest przede wszystkim na młodych odbiorców. Muzyka bardziej klubowa, obsługa miła, a napoje wyskokowe w przystępnej cenie i serwowane w odpowiednich gabarytach. Nałogowych palaczy ucieszy fakt, że klub posiada własną, dużą palarnię. Zatem, adres wary do zapamiętania dla wszystkich, którzy lubią nowoczesne brzmienia przez całą noc: ulica 3 Maja 28.

6. Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to propozycja dla wszystkich, którzy są miłośnikami hinduskich rytmów, filmów, czy choćby jedzenia. Tutaj odnajdziemy wszystkie te cechy. Przepyszne jedzenie, niestety cenowo jest to średnia półka, do tego napoje wyskokowe oraz klimatyczna muzyka. To wszystko odnaleźć można przy alei Jana Pawła II 9 w Gdyni.

7. Carnivale Bar

Carnivale Bar to miejsce, gdzie każdy może poczuć się naprawdę swobodnie, a w sezonie turystycznym dodatkowo skorzystać z przylegającego ogródka. Lokal mieści się przy ulicy Władysława IV 11 a. Dla miłośników piwa czeka bogata oferta z karty trunków. Klub głównie prezentuje muzykę elektroniczną oraz popularną. Dodatkowym atutem jest również niebanalny wystrój, który przyciąga oczy wszystkich przybyłych.

8. Blues Club

Blues Club Gdynia to propozycja dla prawdziwych wielbicieli tego gatunku muzycznego. Grane są tu koncerty i jam session na żwyo. Swoją siedzibę ma przy ul. Portowej 9. Warto nieco wcześniej zarezerwować stolik, by spokojnie delektować się występem artystów.

9. DeguStacja- Vintage & Art

DeguStacja- Vintage & Art Club przy ulicy Architektów 1a to mała podpowiedź dla tych osób, które cenią miejsca z duszą i potencjałem. Tutaj nie łatwo trafić, jednak warto zadać sobie trud. W szczególności, gdy cenimy sobie nieco bardziej prywatność i poszukujemy czegoś innego, niż elektronicznych brzmień. Jeśli mamy okazję, nie przegapmy okazji poznania właściciela, bo to on jest duszą i sercem całego pomysłu.

10. Desdemona

Klub Desdemona Gdynia to miejsce, które czeka na miłośników muzyki i dobrej zabawy codziennie. Znajduje się na ulicy Antoniego Abrahama 37 w Gdyni. Grane są tu koncerty na żywo, sety dj-skie, imprezy klubowe.