Polska

7 Najlepszych Miejsc z Burgerami w Warszawie 🍔

burgery warszawa

W stolicy Polski znajduje się przeszło cztery tysiące restauracji serwujących jedzenie z różnych stron świata. Trzeba zatem przyznać, że możliwości jest wiele i każdy raczej znajdzie coś, co będzie w stanie spełnić nawet najbardziej wyszukane oczekiwania. Warszawa ma również sporo do zaoferowania osobom, które na co dzień gustują w kuchni amerykańskiej. Burgerowni w najlepszym wydaniu w stolicy nie brakuje. Oto kilka wybranych propozycji, dla osób, które poszukują jedzenia najlepszej jakości.

Zobacz też -> gdzie dobrze zjeść w Warszawie

1. Ćwierćfunciak

fot. fb.com/cwiercfunciak

Ćwierćfunciak to nowoczesny lokal. Cudowny wystrój jest jednak wyłącznie namiastką tego, co czeka nas w środku. Lokal serwuje świetnie podane burgery. Doskonała wołowina, świeże dodatki ze sprawdzonych źródeł oraz obszerny wybór sprawiają, że jest to lokal dla każdego smakosza. Z całą pewnością warto wybrać się tutaj na burgera. Ćwierćfunciak bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę.

2. Barn Burger

fot. fb.com/BarnBurger

Barn Burger znajduje się przy ulicy Złotej. To lokal, w którym kultura amerykańska jest bardzo mocno wyeksponowana. Wystrój zachwyca graffiti i amerykańskimi tablicami rejestracyjnymi. Co ciekawe, lokal serwuje wołowinę charolais. Burgery są doskonale przyrządzane, a kucharze dbają o każdy detal.

3. New York Burger

fot. fb.com/RestauracjaNewYorkBurger

New York Burger przy ulicy Okopowej cieszy się od dawna świetną renomą. Dla wielu mieszkańców stolicy to właśnie tutaj można zjeść pysznego amerykańskiego burgera w bardzo przystępnej cenie. Mięso jest świetnie przygotowane, a dodatki zawsze świeże i świetnie skomponowane. Ogromny plus również za solidne porcje. Z tego lokalu nikt nie wyjdzie nienajedzony.

4. Między Bułkami

fot. fb.com/MiedzyBulkami

Przy Alejach Jerozolimskich znajduje się świetny lokal Między Bułkami. Zjemy tutaj doskonale przygotowanego burgera w wersji klasycznej, czyli ze świetnie przyrządzoną wołowiną, ale nic również nie stoi na przeszkodzie, by zamówić wersję wegańską. Lokal dba o każdy szczegół, obsługa jest niezwykle pomocna, a porcje idealne dla prawdziwych głodomorów.

5. Burger Boss

fot. fb.com/profile.php?id=100032395942028

Burger Boss na Nowym Świecie serwuje świetne burgery. Cytując właścicieli – one są bosskie! Faktem jest, że mięso pochodzi ze sprawdzonych źródeł, dodatki są zawsze świeże, a ceny wyjątkowo atrakcyjne. To idealne miejsce dla miłośników nowej kuchni amerykańskiej, ale także dla osób, które doceniają bardzo dobrą kuchnię.

6. Bystro Hot Dog & Burger

fot. fb.com/WarsawHotdog

Bystro Hot Dog & Burger serwuje burgery w maślanej bułce. Mięso zawsze świetnie przygotowane i soczyste. Bez wątpienia warto odwiedzić to miejsce, jeśli zależy nam na burgerach wysokiej jakości.

7. Black Car Burgers

fot. fb.com/blackcatburgers

Przy ulicy Wiernej znajduje się Black Car Burgers. W karcie dań znajdziemy sporo pozycji. Sporym uznaniem cieszy się Pan Sadzony, burger z wyjątkowo pyszną wołowiną, stosem dodatków i oczywiście jajkiem sadzonym.

Czytaj dalej: 20 Najlepszych Restauracji w Warszawie

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *