10 Najlepszych Restauracji w Dziwnowie

dziwnow
fot. Halina E. Ciszewska-Czyż / Wikipedia

Dziwnów to niewielkie, aczkolwiek bardzo urocze miasteczko znajdujące się w północno-zachodniej Polsce.

Pełni przede wszystkim funkcję miejscowości wypoczynkowej i w związku z powyższym ma do zaoferowania swoim gościom sporo miejsc z przepysznym jedzeniem. Oto najciekawsze restauracje w Dziwnowie:

1. Restauracja Picco Bello

Picco Bello to lokal, w którym można skosztować doskonałej smażonej ryby. Warto również skusić się na tutejsze desery.

2. Restauracja REJS

REJS to miejsce, które serwuje doskonałej jakości jedzenie z kuchni polskiej. Dania są wyjątkowo estetycznie podane i każde z nich wygląda jak małe arcydzieło. Lokal dowodzi, że nawet pierogi można podać w nietuzinkowy i bajeczny sposób.

3. Kebab u Tytusa

Niektórzy nie wyobrażają sobie wakacji bez prawdziwego i solidnego kebaba. Kebab u Tytusa w Dziwnowie serwuje bardzo dobre kebaby z najwyższej jakości mięsem i w różnych kombinacjach.

4. Restauracja Chata Rybaka

Restauracja Chata Rybaka to miejsce, do którego warto się wybrać. Lokal odznacza się pysznymi potrawami w postaci doskonale przyrządzonej ryby smażonej. Można tutaj również delektować się wyborną pizzą.

5. Smażalnia Ryb Belona

Smażalnia Ryb Belona to kolejne miejsce, które oferuje świeżą rybę. Będąc w Dziwnowie po prostu trzeba się w to miejsce udać. Można się tutaj delektować rybami bałtyckimi oraz atlantyckimi.

6. Namysłów – Bar

Namysłów – Bar znajduje się w pobliskim Dziwnówku. To miejsce, które przypadnie do gustu amatorom polskiej kuchni.

7. Plażowa Mała Gastronomia

Plażowa Mała Gastronomia to lokal dla każdego. W karcie dań znajduje się sporo pozycji, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wybrednych gości. Lokal uwzględnia również specjalne dania dla najmłodszych.

8. Restauracja Maximus

Restauracja Maximus również znajduje się w Dziwnówku. To miejsce o nieco ekskluzywnej atmosferze z polską kuchnią na piedestale. Miejsce, w którym można od razu się zakochać. Ceny nie są zbyt wygórowane.

9. Amber Suite

Amber Suite znajduje się w pobliskim Międzywodziu. To wyjątkowe miejsce dla smakoszy i gwarancja doskonale przygotowanych posiłków. Króluje tutaj kuchnia tradycyjna.

10. Pizzeria Bryza w Międzywodziu

Pizzeria Bryza w Międzywodziu cieszy się sporym uznaniem od dłuższego czasu. To doskonały punkt na przystanek i posilenie się dobrze przygotowaną pizzą.

1/5 - (liczba ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.