Polska

8 Najlepszych Klubów Tanecznych w Tarnowie

Płyta winylowa

Taniec daje człowiekowi ogromną siłę i chęć do działania. Wyzwala w człowieku ogromne emocje. Takie, których człowiek sam po sobie nawet się nie spodziewa. Dlatego warto tańczyć, aby móc dobrze się poczuć. Może na co dzień człowiek nie ma zbyt wielu okazji do tego, aby potańczyć, ale od czasu do czasu można wyrwać się na dobrą imprezę, gdzie będzie można poszaleć przez kilka godzin. Gdzie można w Tarnowie znaleźć dobre kluby taneczne?

1. The Wall dancing club w Tarnowie

Miejsce z duszą. W szczególności, jeżeli ktoś znajdzie się w środku i zobaczy te fascynujące malowidła na ścianach, jakie pomagają cofnąć się w przeszłość. Co prawda, w nazwie jest słowo dancing i ktoś może powiedzieć, że jest to klub dla seniorów, ale odwiedzając to miejsce w piątek, można przekonać się, że tak faktycznie nie jest. Można spotkać tu wiele młodych osób, jakie doskonale bawią się przy muzyce z lat 80, 90 i współczesnej. Niekiedy młodzież bawi się tu z osobami nieco starszymi od siebie, ale nikt specjalnie na to nie narzeka, jeżeli wiedzą oni, że zawsze można tu liczyć na naprawdę dobrą imprezę.

Adres: Plac Więźniów KL Auschwitz, Tarnów

2. Flamingo. Night Club Tarnow

Z góry trzeba powiedzieć, że jest to typowy klub nocny dla panów. Kobiety również mogą tu przyjść. Nie mają zabronionego wstępu, ale widząc panie tańczące na rurze, mogą poczuć się nieswojo. Aczkolwiek, z góry należy powiedzieć, że jest to miejsce z klasą, gdzie bawią się same kulturalne osoby, co też widać już na wejściu. Wystrój jest bardzo elegancki. Światło jest lekko przytłumione, ale ze spokojem – to co trzeba, z pewnością będzie można tutaj dostrzec.

Adres: Krupnicza 61, Tarnów

3. Blue Velvet Club

Widać, że obsługa zawsze staje na wysokości zadania, aby dopasować muzykę do potrzeb klubowiczów. DJ doskonale zna się na tym, co aktualnie jest na topie i zawsze jest w stanie zapodać świetne kawałki. Nie można więc omijać takiego stylowego miejsca, jakie zostało urządzone z ogromnym smakiem. Kelnerki zawsze są uśmiechnięte. Obsługa na barze zawsze stara się szybko realizować każde zamówienie. Czy można chcieć czegoś więcej? Chyba jedynie tego, aby takie kluby otwarte były zdecydowanie częściej.

Adres: Krakowska 8, Tarnów

4. Alfa Club

Kolejne miejsce, jakie można znaleźć na mapie Tarnowa, jakie cieszy się naprawdę dobrą opinią wśród miejscowych mieszkańców. No cóż, nie ma się czemu dziwić, jeżeli właściciele i obsługa zawsze stają na wysokości zadania, aby człowiek mógł się tu dobrze bawić. Nie brakuje tu miejsc do siedzenia. Są tu specjalnie wydzielone loże. Aczkolwiek, cieszą się one dużą popularnością, więc lepiej zawsze przyjść tu wcześniej. Do tego dobra muzyka i można ruszać śmiało na parkiet, aby móc się w końcu wyszaleć.

Adres: Staszica 3, Tarnów

5. Five Club

Miejsce, które reklamuje się jako to, które organizuje najlepsze imprezy w mieście. Czy tak jest faktycznie? Opinie są podzielone. Oczywiście, nie brakuje tych osób, jakie faktycznie się tu dobrze bawią i tych jest zdecydowanie więcej, niż marudników, którzy chcą wytknąć jakieś negatywy. Jednak zawsze znajdą się takie osoby, więc na chwilę obecną można na nich przymknąć oko. Tym bardziej że w Five można znaleźć sporą ilość miejsca do tańczenia, dobrą muzykę i kolorowe drinki, jakie niekiedy kojarzyć się mogą z egzotycznymi barami.

Adres: Krakowska 5, Tarnów

6. Stowarzyszenie Przepraszam

Stylowe miejsce, gdzie można odczuć tą niesamowitą, mistyczną duszę. Jeżeli komuś przeszkadzają głośne kluby, gdzie muzyka zbyt głośno dudni, to w Przepraszam odnajdzie miejsce dla siebie. Stylowy wystrój wnętrz, który pozwala cieszyć oko dosłownie gołymi ścianami (cegły widoczne są tutaj na każdym kroku), sprawna obsługa i muzyka na żywo – oj tak, Stowarzyszenie to niesamowicie klimatyczne miejsce, gdzie można usiąść i porozmawiać, ale także wyszaleć się przy naprawdę dobrej muzyce.

Adres: Rynek 9, Tarnów

7. VaBank Tarnów | Art Deco Drink Bar

Chyba można śmiało przyznać, że ma się do czynienia z miejscem, jakie jest inne niż wszystkie. Całkiem możliwe, że to dlatego, iż lokal faktycznie został urządzony w stylu art deco. W niczym to jednak nie przeszkadza, ponieważ wpływa to na pozytywny klimat tego miejsca. W głównej mierze wpada się tu na drinki, jakie w umiejętny sposób przyrządzane są przez obsługę. Jednak od czasu do czasu można cieszyć się tutaj muzyką na żywo, jaka pomaga podkręcić klimat całej imprezy.

Adres: Rynek 17, Tarnów

8. ALERT PUB Tarnów

W Tarnowie nie brakuje miejsc, gdzie można udać się na szaloną imprezę, która będzie trwać do białego rana. Nie brakuje także miejsc, gdzie można po prostu posiedzieć – tak jak to w klasycznym pubie bywa. I tak właśnie jest tutaj – w Alert, gdzie każdy może poczuć się jak u siebie. Duży wpływ ma na to obsługa, jaka zawsze z uśmiechem podchodzi do każdego klienta. Niezależnie od tego, czy ktoś wpadł tu tylko na kwadrans, czy jednak ma zamiar posiedzieć tu zdecydowanie dłużej. Na barze podawane są fantazyjne drinki, jak również można klasycznie wypić piwo.

Adres: Rynek 9, Tarnów