Polska

9 Najlepszych Klubów Tanecznych w Centrum Warszawy

Stolica Polski może poszczycić się zachwycającą ofertą turystyczną. Każdego roku przyciąga ogromne rzesze turystów pragnących zanurzyć się w jej długiej i niezwykle interesującej historii. Fantastyczna architektura z minionych dekad przeplata się tutaj z nowoczesnością.

Bogata oferta kulturalna, a także fakt, iż miasto jest najważniejszym ośrodkiem naukowym i gospodarczym sprawiają, że Warszawa to miasto, któremu nie sposób się oprzeć. Jest również idealną destynacją dla osób, które pragną doświadczyć niezapomnianych imprez w najlepszych klubach w całym kraju. Które miejsca zasługują na największe uznanie? Oto kilka propozycji na najlepsze kluby taneczne w Centrum Warszawy.

1. The View

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez The View Warsaw (@theviewwarsaw)

Znajduje się przy ulicy Twardej 18 w jednym z najnowocześniejszych budynków w całej stolicy, czyli w Spectrum Tower. Mieści się na 28 piętrze, choć najbardziej spektakularna część The View znajduje się na 32 piętrze. To właśnie stąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na całe miasto. Lokal utrzymany jest w bardzo nowoczesnym stylu, który zachwyci nawet najbardziej wymagającą klientelę. Warto dodać, że klub był wielokrotnie nagradzany, a także polecany przez New York Times jako jedno z miejsc, których nie wolno pominąć, będąc w Warszawie. To miejsce, w którym zadbano o najwyższe standardy. Regularnie odbywają się tutaj imprezy muzyczne, aczkolwiek klub sprawdza się również jako lokalizacja na zwyczajne spotkanie towarzyskie z bliskimi.

2. Luzztro

fot. fb.com/Luzztro

To klub znajdujący się przy Alejach Jerozolimskich 6. Może pochwalić się dwudziestoletnim doświadczeniem, a także sporym uznaniem klientów. W środku panuje nowoczesna i jednocześnie kameralna atmosfera. Lokal otwarty jest przez siedem dni w tygodniu. Dominuje muzyka klubowa. Warto dodać, że klub jest przyjazny środowiskom LGBTQ. Właściciele od lat dokładają wszelkich starań, by zapewnić swoim gościom doskonałą zabawę. Nie bez powodu mówi się, że jest to klub, w którym kończą się wszystkie imprezy w stolicy.

3. Enklawa Art & Music Club

fot. fb.com/Enklawa

Znajduje się w samym sercu Warszawy, bo przy ulicy Mazowieckiej 12. To idealne miejsce dla osób, które pragną bawić się do białego rana przy akompaniamencie najlepszej klubowej muzyki, za którą odpowiadają najlepsi w mieście DJ-e. Odznacza się nowoczesnym wystrojem oraz oświetleniem klubowym najnowszej generacji. Na miejscu czeka doskonale wyszkolona obsługa oraz świetnie przygotowane drinki.

4. Warsaw Rooftop

fot. fb.com/TheRoofSkyBar

Przy Alejach Jerozolimskich 123A znajduje się Level 27 Warsaw Rooftop. To kolejny klub gwarantujący niezapomniany widok na panoramę miasta. Głównie z tego względu wielu ludzi decyduje się na niezapomniane imprezy w tym miejscu, choć widok nie jest jedyną zaletą klubu. Lokal odznacza się nowoczesnym wystrojem. Zadbano o najmniejsze detale, by zagwarantować estetom idealną przestrzeń do zabawy. Goście mają do dyspozycji aż dwa świetnie wyposażone bary oraz rewelacyjną ekipę barmańską, która zawsze staje na wysokości zadania. Jest również miejsce dla DJ-ów, którzy dbają o oprawę muzyczną.

5. Opera Club

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Opera Club Warsaw (@operaclubwarsaw)

Przy placu Teatralnym 1 mieści się legendarny Opera Club. To miejsce z niepowtarzalnym klimatem znajduje się w podziemiach Opery Narodowej Teatry Wielkiego. W weekendy można się tutaj delektować wybitną muzyką klubową tworzoną przez najlepszych DJ-ów w okolicy. Regularnie odbywają się też imprezy z muzyką instrumentalną na żywo. Lokal posiada obszerny parkiet, aczkolwiek dostępna jest również odrębna sala dla VIP-ów z osobnym barem, a także cztery komnaty mieszczące po 15 osób.

6. Dekada Club

fot. fb.com/KlubDekadaWarszawa

Znajduje się przy ulicy Grójeckiej 19/25. To miejsce, które ma szasnę zachwycić miłośników o bardzo zróżnicowanych preferencjach muzycznych. Można się tutaj zetknąć z fantastyczną muzyką klubową, aczkolwiek często pobrzemiewa muzyka hip-hopowa oraz disco-polo. Za muzykę odpowiadają najlepsi DJ-e w mieście. Miejsce słynie z doskonałej atmosfery oraz świetnej obsługi.

7. Ritual Club Warsaw

fot. fb.com/ritualwarsaw

Znajduje się przy ulicy Mazowieckiej 12. Mówi się, że to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Goście doceniają przyjazną atmosferę oraz fakt, że tutejsze imprezy codziennie zaczynają się o 22:00 i trwają do białego rana. Na słowo uznania zasługuje świetne oświetlenie oraz muzyka, która nikogo nie pozostawia obojętnym.

8. Hybrydy Club

fot. fb.com/hybrydyklub | Marta Rzepka

Hybrydy Club znajduje się przy ulicy Złotej 7/9. To bez wątpienia miejsce z ugruntowaną pozycją na warszawskiej mapie klubów. Cieszy się mianem klubu studenckiego, aczkolwiek wszyscy świetnie się tutaj bawią i wiek nie ma najmniejszego znaczenia. Warto dodać, że prosperuje z niewielkimi przerwami od lat pięćdziesiątych. Goście zawsze mogą liczyć na śwetną muzykę tworzoną przez doskonałych DJ-ów. Króluje rock i muzyka alternatywna, aczkolwiek często odbywają się tutaj również koncerty z muzyką na żywo.

9. Bank Club

fot. fb.com/bankclubwarsaw

Bank Club znajduje się przy ulicy Mazowieckiej 14. Odznacza sie zachwycającym nowoczesnym wnętrzem oraz doskonale zaprojektowanym oświetleniem, które w pewnym sesnie współodpowiada za panujący w środku klimat. Regularnie odbywają się tutaj imprezy firmowe na najwyższym poziomie. Właściciele dbają o najdrobniejsze detale, by finalnie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Na słowo uznania zasługuje świetna ekipa barmańska oraz doskonali DJ-e. To miejsce, w którym imprezy trwają do białego rana, a fantastyczna atmosfera sprawia, że każdy zapragnie tutaj przybyć ponownie.