10 najlepszych lokali serwujących burgery w Ustroniu

burgery ustroń

Ustroń to popularny cel wakacyjnej podróży wśród Polaków. Na mapie miasta nie mogło więc zabraknąć dobrych restauracji i barów. Gdzie w Ustroniu można zjeść najlepsze burgery? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

1. Rolls-Burger

Rolls-Burger to lokal z niekonwencjonalnym podejściem do amerykańskich burgerów. Z pewnością jest to miejsce, które powinni odwiedzić poszukiwacza nowych smaków.

2. Stacja Burger

Stacja Burger to miejsce, gdzie na klientów czekają smaczne zapiekanki, a także burgery wołowe ze świeżymi warzywami i wieloma sosami do wyboru.

3. Burger Brothers

Burger Brothers w Ustroniu to nowoczesna restauracja, która uchodzi za jedną z najlepszych burgerowni w okolicy. Doskonałej jakości mięso w połączeniu z chrupiącą bułką stanowią połowę sukcesu. Resztę z powodzeniem załatwiają idealnie skomponowane dodatki.

4. Angel’s Steak and Pub

Angel’s Steak and Pub to tradycyjna restauracja amerykańska, gdzie kucharze doskonale wiedzą, jak powinna smakować wołowina. Poza soczystymi stekami na klientów czekają tutaj znakomite burgery wołowe w licznych wariantach smakowych.

5. Plaża Ustroń Food Truck

Plaża Ustroń Food Truck to miejsce, gdzie można zamówić znakomite burgery i frytki w zestawie. Szczególną uwagę przykłada się tutaj do jakości produktów.

6. Zapiekanki u Kariny

Zapiekanki u Kariny to lokal, którego nazwa może być myląca. Poza pysznymi zapiekankami, można tutaj również skosztować pysznych burgerów z dodatkiem sałaty, pomidorów, ogórków i sosów.

7. Karczma Wrzos

Karczma Wrzos to restauracja łącząca tradycyjne smaki z nowoczesnym podejściem do kuchni. Na klientów czekają tutaj dania kuchni polskiej, a także znakomite burgery wołowe ze świeżymi warzywami i różnymi sosami do wyboru.

8. Pizzeria Nowa Sofa

Pizzeria Nowa Sofa łączy tradycyjną kuchnię włoską, w której dominuje pizza i makaron, z kuchnią amerykańską. Na pochwałę zasługują tutejsze burgery wołowe z licznymi dodatkami, które są serwowane w atrakcyjny sposób.

9. Stacja Zero

Stacja Zero to lokal specjalizujący się w burgerach wołowych z serem gazdy. Mięso pochodzi od krów rasy Angus, a więc cechuje się wyjątkowo głębokim smakiem.

10. Dziki Burger

Dziki Burger to miejsce, w którym serwowane są burgery z dziczyzną. Z pewnością jest to alternatywa dla tych, którzy lubią odkrywać nowe smaki. W karcie dań znajdują się na przykład burgery z mięsem jelenia, sarny, dzika oraz tradycyjnej wołowiny.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.