10 najlepszych burgerowni w Sopocie

burgery sopot

Sopot ze względu na bliskość morza cieszy się ogromną popularnością wśród turystów i to nie tylko w okresie letnim. W mieście znajduje się sporo restauracji, ale jeśli ktoś wbrew sprzyjającym okolicznościom ma większą ochotę na kawał soczystej wołowiny zamiast ryby, powinien wybrać się do burgerowni, których tutaj nie brakuje.

1. Seafood Station Restaurant & Oyster Bar

Seafood Station Restaurant & Oyster Bar to restauracja, w której dominują efektownie serwowane ostrygi, mule, homary i krewetki. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby na miejscu zjeść pysznego burgera w chrupiącej bułce.

2. Śliwka w Kompot

Śliwka w Kompot to urokliwe miejsce z przemiłą obsługą, w którym szczególną popularnością cieszą się burgery wołowe serwowane z frytkami z pieca i garnuszkiem wypełnionym świeżymi warzywami.

3. The Blue Pudel

The Blue Pudel to niezwykle klimatyczne miejsce urządzone w starym stylu, gdzie warto skosztować burgerów wołowych serwowanych na efektownych deseczkach. Na miejscu serwowane są również dania śródziemnomorskie i wyjątkowo oryginalne desery.

4. Piroman Steak House

Piroman Steak House to miejsce, w którym flagowymi potrawami są przyrządzane na różne sposoby steki. W karcie znajdują się również burgery z dodaktiem różnych warzyw i sosów. Słowem – kucharze wiedzą tutaj, jak przyrządzać wołowinę.

5. Billy’s American Restaurants

Billy’s American Restaurants to raj dla miłośników amerykańskiej kuchni. Można tutaj zamówić między innymi wysokiej jakości steki, krążki cebulowe w panierce, a także burgery wołowe z różnymi dodatkami podkreślającymi smak soczystej wołowiny.

6. Crudo

Crudo to królestwo steków i burgerów, w którym zadbano również o klientów stroniących od glutenu. Efektowne burgery są tutaj serwowane z nożem trzymającym wszystkie części sporych kanapek.

7. SurfBurger

SurfBurger to niewielki lokal, w którym serwowane są znakomite burgery z dodatkiem sosów pikantnych i łagodnych oraz świeżych warzyw czy bekonu.

8. Pobitegary

Pobitegary to oryginalnie urządzony lokal, w którym główną ścianę tworzy szereg regałów wypełnionych kwiatami i butelkami wina. Równie atrakcyjne jest menu, w którym największym uznaniem cieszą się burgery z dodatkiem soczystych warzyw.

9. Avocado Vegan Bistro

Avocado Vegan Bistro to idealny przystanek dla tych, którzy szukają urozmaiconej kuchni wegańskiej. W menu znajdują się pyszne zupy kremy, sałatki, a także roślinne burgery.

10. Bobby Burger

Bobby Burger Sopot przyciąga klientów, którzy szukają prawdziwych, amerykańskich burgerów serwowanych razem z frytkami, grillowanym bekonem i rozlewającym się po całości serem.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.