CiekawostkiPolska

10 Najpopularniejszych Lokali z Burgerami w Rzeszowie 🍔

burgery rzeszów

Ludzie bardzo kochają burgery. Szczególnie za ich smak, świeżość i przystępną cenę. Bardzo często kupują je młodzi ludzie. Ale nie tylko. To bardzo popularne danie na całym świecie. Dlatego ludzie tak chętnie je próbują. Bardzo często także decydują się na nie po prostu turyści. Wiadomo, że jak się zwiedza to i znajdzie się czas na jedzenie. W Rzeszowie także znajdziemy takie miejsca, gdzie można zjeść spokojnie dobrego burgera. Jesteśmy w stanie znaleźć w tym miejscu kilka naprawdę dobrych burgerowni. Burgery zdecydowanie łatwiej i szybciej jest przygotować niż na przykład pizzę. Rzeszów to piękne miasto, z ciekawymi zabytkami. Miejscowość leży w województwie podkarpackim.

Oto lista 10 najpopularniejszych burgerów w Rzeszowie:

1. Burger Store

To miejsce, gdzie oferowane są burgery wołowe ze świeżego mięsa. Do tego bardzo dobre maślane bułki własnego wyrobu i autorskie sosy. Czego chcieć więcej. To idealne połączenie.

2. Bobby Burger

W tym miejscu oferowane są burgery wołowe z bekonem. Do tego bułka brioche. Menu jest bogate w burgery, więc na pewno każdy znajdzie idealnego dla siebie.

3. Red Buffalo Burger

W tej restauracji także zjemy przepyszne burgery z wołowiną. Oczywiście są w wersji klasycznej lub z dodatkowymi składnikami typu ser cheddar. Burgery są w wersji ostrej i łagodnej.

4. The burger point

Tu podają burgery tylko z wołowiną. Jednak mimo wszystko i tak są bardzo smaczne. Dodają do nich czerwoną cebulę, boczek, bułkę maślaną. Każdy znajdzie to co lubi.

5. Chicken and burger bar

W tym barze zjemy przepyszne drobiowe i wołowe burgery w dwóch rozmiarach. Łagodne albo pikantne. Dla każdego znajdzie się coś dobrego.

6. Pizza and burger boston

W ich ofercie znajdują się big burgery i burgery z wołowiną i kurczakiem, a także z dziczyzny.

7. Burger hunters

To food truck, który oferuje przepyszne burgery. Podawane są albo z bułką pszenną albo brioszką. Wszystkie są z wołowiną.

8. Gastro burger

To miejsce oferuje burgery z wołowiną, albo podwójną wołowiną.

9. Eko ranczo burgerownia

To ciekawe miejsce dla całych rodzin. Nie są może duże, ale za to bardzo smaczne.

10. Burger buda

Tutaj także podawane są różne wersje burgerów, ale tylko w wołowiną.