Ciekawostki

10 najlepszych lokali serwujących Burgery na Roztoczu 🍔

burgery roztocze

W Polsce jest naprawdę wiele pięknych miast, które oczywiście warto jest odwiedzić. Nie tylko ze względu na widoki, ale także na atrakcje turystyczne, zabytki a nawet kuchnię regionalną. Chyba nie ma w ogóle osoby, która nie jadłaby kiedykolwiek burgera. Jest to naprawdę dobre jedzenie, przede wszystkim szybkie. Niniejszy artykuł ma za zadanie przedstawić gdzie można zjeść burgery na Roztoczu. Jednak zanim do tego przejdziemy warto najpierw przedstawić co to za miejsce i gdzie się znajduje. Otóż Roztocze to bardzo piękna kraina geograficzna, która występuje w Polsce. Dokładniej mówiąc łączy ona przede wszystkim Wyżynę Lubelską z Podolem. Warto dodać, iż Roztocze oddziela między innymi Wyżynę Lubelską i Wyżynę Wołyńską od Kotliny Sandomierskiej i Kotliny Naddniestrzańskiej.  Przejdźmy teraz do przedstawienia miejsc, gdzie podają burgery. Nie każdy wie, ale stały się one bardzo popularnym daniem, nie tylko w tym miejscu, ale także w całej Polsce.

Miejsca, gdzie można skosztować przepyszne burgery

1. Oberża Zakapior

Bar znajduje się w Tomaszowie Lubelskim.

2. Karczma Góralska w Zamościu

To bardzo przytulne miejsce, gdzie warto zajść z całą rodziną. Oferują dość spore burgery z mięsa drobiowego, wołowego, wieprzowego. Jednak w tym miejscu można zjeść także dania regionalne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

3. Bar pod zjeżdżalnią

Znajduje się on w Krasnobrodzie. Bar ten oferuje same dania fast food typu: zapiekanki, hamburgery, hot-dogi i kebaby oraz wędzone ryby. Jeśli komuś zależy na przepysznych burgerach to warto zajechać do tego miejsca. Bar znajduje się przy zjeżdżalni co jest dobrym miejscem dla rodzin z dziećmi. Dzieci nie tylko coś zjedzą, ale i się dobrze pobawią.

4. Restauracja Dębowy Dwór

Miejsce to znajduje się w Rudzie Różanieckiej. Jest to doskonałe miejsce na odpoczynek i zabawę. Wszystko dlatego, iż budynek restauracji mieści się na małej wyspie otoczonej zalewem, w którym w sezonie letnim można się kąpać. To miejsce także warto odwiedzić z dziećmi. Nie tylko można zjeść fast food, ale także coś innego z kuchni polskiej i europejskiej. Ponadto miejsce to oferuje atrakcje typu rower wodny. Można dobrze zjeść i pobawić się.

5. Bar Roztoczanka

Bar znajduje się w miejscowości Józefów. To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Poza tym w miejscu tym można zorganizować różne imprezy. Jeśli chodzi o jedzenie to można zjeść burgery i inne fast foody, ale i inne dania.

6. Cztery Stawy

Znajduje się w Ruda Różanieckiej. Jest to jeden z ciekawszych miejsc gastronomicznych na Roztoczu, który zdecydowanie warto odwiedzić. Oferują oni także burgery rybne, co się bardzo rzadko zdarza. Jest położony nad czterema stawami, więc można i dobrze zjeść i odpocząć.

7. BAR Corner Pub

Bar ten znajduje się Zamościu. W tym miejscu można spotkać się ze znajomymi. Zjeść fast food i się czegoś dobrego napić.

8. Piwnica pod Rektorską ART JAZZ CAFE

Bar ten znajduje się w Zamościu. Jeśli ktoś uwielbia słuchać muzyki jazz na żywo, to miejsce jest idealne dla niego.

9. Kebab Łasuch

Bar ten znajduje się w Tomaszowie Lubelskim. Zjemy tutaj nie tylko kebaby, ale także inne dania barowe typu burgery.

10. Karczma u Puszka

Restauracja znajduje się w Krasnobrodzie. To miejsce, gdzie nie tylko można zjeść dania barowe ale także posłuchać muzyki.