10 najlepszych miejsc z burgerami w Opolu

burgery opole

Ludzi naprawdę uwielbiają fast foody i to pod każdą postacią. Szczególnie jeśli chodzi o burgery. Są one popularne zarówno w Polce jak i na całym świecie. Może dlatego, iż są smaczne, tanie i szybkie do zrobienia. Nikt przecież nie lubi czekać długo na jedzenie. Tylko czy w każdym miejscu w naszym kraju, w sensie w każdej miejscowości znajdziemy miejsca, gdzie serwują burgery. Oczywiście, że tak. I takich miejsc tworzy się znacznie więcej. Trend na burgery jeszcze się rozkręca. Ludziom taki posiłek nigdy się nie znudzi. Jeśli chodzi o Opole to jest to miejscowość, która znajduje się w województwie opolskim. To piękne miasto.

Lista 10 najpopularniejszych miejsc z burgerami:

1. Fabuła

To ciekawe miejsce dla całych rodzin z dziećmi. Tu miło spędzisz czas i dobrze zjesz. Możesz kupić samego burgera lub z wersją z frytkami. Możemy wybrać burgery z wołowiną lub z kurczakiem. To kwestia smaku. Są także specjalne burgery z dorszem lub krewetkami. Jeśli lubisz nowości, to miejsce czeka na Ciebie.

2. Hamburg

To bardzo miłe miejsce ze smacznymi burgerami. Wyróżniamy tutaj burgery z wołowiną z jajkiem sadzonym lub z bekonem. To idealne połączenia smaków.

3. Zdrowa Krowa

W tej restauracji spotkać można burgery z wołowiną, z kurczakiem, wege lub z bułką ketogeniczną czy też awokado. Tutaj są całkiem inne smaki, więc jak najbardziej warto tu być.

4. Pasibus

Tutaj znajdziemy smaczne burgery z dowozem na miejscu.

5. Bistro inna bajka

To idealne miejsce do spotkań służbowych czy towarzyskich. Miło spędzisz czas a przy okazji coś dobrego zjesz. Tutaj oferują kilka burgerów i każdy jest oczywiście z wołowiną.

6. Inna Bajka Centrum

To dobre miejsce także do spotkań rodzinnych. Tutaj zjesz burgery z wołowiną, kurczakiem, z grillowanym jajkiem i bekonem i wiele innych. To miejsce dla osób, które lubią nowe smaki.

7. K1 burger pizza

Tutaj znajdziesz przepyszne burgery.

8. Burger king

To miejsce znane przez wszystkich. Jest także często odwiedzane, gdyż mają tam bogate menu i smaczne burgery.

9. Papa Jack

Tutaj serwowana jest kuchnia amerykańska, więc nie może zabraknąć burgerów. Burgery serwowane są z surówką i frytkami.

10. Rotunda

To miejsce zaś oferuje burgery wołowe z sosem ostrym lub łagodnym.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.