10 najlepszych miejsc z burgerami w Olsztynie

burgery olsztyn

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego, w związku z czym nikogo nie powinno dziwić, że w mieście znajduje się wielki wybór restauracji, które warto odwiedzić.

Gdzie udać się na burgera w Olsztynie? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

1. Prosta 38

Prosta 38 to wysoka oceniana restauracja, w której można skosztować na przykład tatara z warmińskiej polędwicy wołowej czy włoskich past. Niewątpliwie największą popularnością cieszy się tutaj Open Burger z warmińską wołowiną.

2. Handmade Cafe &Pub

Handmade Cafe &Pub to połączenie klimatycznej kawiarni i restauracji, w której serwowane są tradycyjne burgery amerykańskie ze świeżymi warzywami i sosami do wyboru.

3. Głową W Piach

Głową W Piach to miejsce, w którym można zjeść dietetyczną sałatkę albo pyszną zupę, ale większość osób odwiedza to miejsce, aby skosztować popularnych burgerów z wysokiej jakości wołowiną i dodatkami.

4. Joe Gonzales

Joe Gonzales oferuje swoim klientom chrupiące burgery, w których mogą się znaleźć takie dodatki, jak krążki cebulowe, papryczka jalapeno czy bekon.

5. Tabasco Mexico Grill&Bar

Tabasco Mexico Grill&Bar w Olsztynie to restauracja, w której można skosztować zarówno taco i quesadilli, jak i soczystych burgerów z dodatkiem kremu orzechowego, bekonu lub papryczek jalapeno.

6. Steakowania

Steakowania w Olsztynie słynie przede wszystkim ze steków rib eye bone czy T-bone, jednak w ofercie znajdują się również burgery z wołowiny dojrzewającej ze świeżymi dodatkami w postaci sosów, serów czy warzyw.

7. Street Food Point

Street Food Point w Olsztynie to miejsce, w którym można zjeść burgery wołowe w wersji klasycznej, a także różne warianty dla poszukiwaczy nowych smaków.

8. Highlander

Highlander to klimatyczna i elegancka restauracja, w której szef kuchni serwuje między innymi burgery wołowe w stylu angielskim z jajkiem sadzonym, burgery meksykańskie z tacosami i papryką jalapeno czy też burgery wegetariańskie z grillowanym burakiem zamiast mięsa.

9. Pizzeria Roma

Pizzeria Roma to odrobina Włoch w Olsztynie. Poza daniami włoskimi w karcie dań znajdują się również burgery wołowe z dodatkiem świeżych warzyw i sosów.

10. Browar Warmia

Browar Warmia w Olsztynie to klimatyczne miejsce z historią. W karcie dań znajduje się wiele potraw nawiązujących do polskiej tradycji, a także burgery wołowe z dodatkiem serów pleśniowych, pesto bazyliowego czy tapenady.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.